PDA

View Full Version : Често забравяне на думи



qgodkaaa123
12-19-2012, 17:53
От 4 години забелязвам едно нещо...И то е че, доста често забравям думи. Нямам си и на идея на какво се дължи. От няколко дни насам пак ми се случва същото...както си говоря и забравям определена дума. Дали това е плод на разсеяността ми или нещо друго? Дори когато трябва да чета нещо и често пропускам опр. част от текста, понякога. Чета книги иначе...но защо толкова често забравям? Когато пиша също ми се случва да заправя някоя дума, но по-често ми се случва, когато общувам очи в очи с някой...и нали нямам време да мисля какво говоря, а директно си говоря със събеседника , и хоп...забравила съм някоя дума. Потърсих в нета нещо по моя "проблем" и се натъкнах на някакви болести, от които още повече се уплаших :(. Днес като се замислих за това и изведнъж в мен нахлу някакъв страх, че мога да забравя всичко... Не знам какво ми става. Някой да е имал подобен проблем?

П.П най-често този проблем се проявява, когато общувам с някой, защото нямаш време да "мислиш" какво да отговориш. Макар че ми се е случвало и при виртуална комуникация да ми стане така