PDA

View Full Version : Дано в ада сервират бира



ShtrudeL
12-19-2012, 17:59
Какво мислите за тази книжка <3
http://www.book.store.bg/p41248/dano-v-ada-servirat-bira-takyr-maks.html

Днес я видях в магазин за козметика! (Lilly)
Иииииииииииискам я. <3 <3 <3

Само заради читателските коментари си заслужава да се прочете. <3

THADONMAKAVELI
12-19-2012, 18:12
Че не е книгата , която би ме завладяла да седна да я прочета.

Dyany10000
12-19-2012, 18:21
какво по...?

БожиятАгнец
12-19-2012, 18:55
Щом я продават в магазин за сапуни и превръзки ще да е някакъв шедьовър.
И темата е толкова оригинална.
(Иначе не бих я прочела - прекалено много ми напомня за мен. Но бих пила по бира в ада с автора.)
Бтв т'ва за мен подобни неща са мъжкия аналог на "Сексът и града".

Pedigree
12-20-2012, 13:37
Някой ми я беше подарил за 17тия рожден ден преди време. Не се впечатлих, щом я четях, когато пътувах.

LordOfLight
12-20-2012, 13:39
Книжкии! А я да питам някой купи ли си на Станимир Димитров "След смъртта на Франсоа" и ако да какво му е мнението!

Luidgie
12-20-2012, 14:16
Какво мислите за тази книжка <3
http://www.book.store.bg/p41248/dano-v-ada-servirat-bira-takyr-maks.html

Днес я видях в магазин за козметика! (Lilly)
Иииииииииииискам я. <3 <3 <3

Само заради читателските коментари си заслужава да се прочете. <3

Ха ха е не! Страшна книга ще да е това... божке божке в днешни времена всеки е писател да го еба... после една свястна книга не можеш да намериш. Щом я продават в козметичен магазин - сама си прецени за какво става на въпрос. А ако животът ти е толкоз скучничък, та ти се налага да четеш за сексуалните, пиянски приключения на некъф пръч - зимай чети...

ShtrudeL
12-20-2012, 14:58
Ха ха е не! Страшна книга ще да е това... божке божке в днешни времена всеки е писател да го еба... после една свястна книга не можеш да намериш. Щом я продават в козметичен магазин - сама си прецени за какво става на въпрос. А ако животът ти е толкоз скучничък, та ти се налага да четеш за сексуалните, пиянски приключения на некъф пръч - зимай чети...

омФг, намерил се кой да ми го каже това, оооомФг а-ха-ха
Какво ли щеше да е, ако не бях споменала козметичния магазин, ех..
ИнаК 10000000% сигурност е, че ще ми е интересна повече от писанията на Луиджи за сперма и изкормвания.

Pikachu
12-20-2012, 16:38
"Казвам се Такър Макс и съм задник. Напивам се до смърт в неподходящи моменти, не зачитам обществените норми, задоволявам всичките си прищевки, не мисля за последиците от постъпките си, подигравам се на идиотите и позьорите, спя с повече жени, отколкото е безопасно или нормално, и изобщо се държа като пълен идиот. Но допринасям за човечеството по един много важен начин: споделям приключенията си с целия свят."

Това ми се струва достатъчна причина да се откажеш окончателно завинаги.
Или да я купиш и да я изгориш.
Тъпи писатели пишат за тъпи хора, не се излагай.

EinGutesKind
12-20-2012, 16:45
Все повече се изумявам какви заглавия се измислят, за да се продават книгите :lol:

Luidgie
12-20-2012, 17:47
омФг, намерил се кой да ми го каже това, оооомФг а-ха-ха
Какво ли щеше да е, ако не бях споменала козметичния магазин, ех..
ИнаК 10000000% сигурност е, че ще ми е интересна повече от писанията на Луиджи за сперма и изкормвания.
Ха ха ха! Ми да точно Язе ще ти го кажа! И да ще ти е по-интересно от "писаниците" ми за сперма и изкормвания (не помня да съм писала подобни неща, но щом мадам казва - подчинявам сЪ), зашото е по-готено да чИтеш писаниците на некъф дришльо... Ха ха то още от описанието прозира ефтинията и е близко до акъла да прозреш к'во точно ще пише в тий книжленце. А се подчертава, че си го видяла в козметично магазинче драга - не защото си кифла и имаш нужда от сапун (омфг!)- а защото в подобни магазинчета се намират всички пошли и мейнстримски романчита за отчаяни от живота женички - е за т'ва.

ShtrudeL
12-20-2012, 19:52
нИ ми сА обясявай толкова, убиваш ми мотивацията да те прочета.


П.П. *dramatism* !! ! ! !! !! ! ! *ooh yeah*

Luidgie
12-20-2012, 19:57
Ах нарани ми комплексираното его :/

1n5ub0rd1na73
12-20-2012, 20:01
Седнах да я чета и не ме впечатли особено. Филмът обаче ми се понрави.

http://www.imdb.com/title/tt1220628/

THADONMAKAVELI
12-20-2012, 20:08
Само по заглавието не бих я прочел.

ShtrudeL
12-20-2012, 20:18
Седнах да я чета и не ме впечатли особено. Филмът обаче ми се понрави.

http://www.imdb.com/title/tt1220628/

Да, филма изглежда тъп.

Oy7ofCon7roL
12-20-2012, 20:50
Да, филма изглежда тъп.

той ти вика, че филмА БИВА

jghgh
12-20-2012, 20:55
"Казвам се Такър Макс и съм задник. Напивам се до смърт в неподходящи моменти, не зачитам обществените норми, задоволявам всичките си прищевки, не мисля за последиците от постъпките си, подигравам се на идиотите и позьорите, спя с повече жени, отколкото е безопасно или нормално, и изобщо се държа като пълен идиот. Но допринасям за човечеството по един много важен начин: споделям приключенията си с целия свят."

Това ми се струва достатъчна причина да се откажеш окончателно завинаги.
Или да я купиш и да я изгориш.
Тъпи писатели пишат за тъпи хора, не се излагай.

помислих си и аз същото като прочетох само тези редове и дадох хикса

евтиния отвсякъде
както чиклит романите.

просто си мислиш, че като е писана от мъж и уааау, няма да е посредствена, ще научиш нещо ново. да-да.

psychopath
12-20-2012, 21:36
Зачел съм 100 неща... :D