PDA

View Full Version : Ще ме отблъсне ли, ако...



Renesme Cullen
12-20-2012, 11:55
... го целуна? Всеки път като го видя и ми се иска да го прегърна и да го задържа в прегръдките си. Влюбена съм до ушите, ала не знам как да му покажа. Не мога да му го кажа, защото не съм по тези неща: в главата ми си подреждам думите, но тръгна ли да ги изговарям той ме поглежда по един странен начин и всичко ми излиза от главата. Обаче меракът ми да го целуна е голям, въпреки че страха, породен от несигурност, не отстъпва. Понякога си мисля, че и той ме харесва до някаква степен, макар и минимална, но пък през повечето време си казвам, че просто се държи мило... Та искам да знам дали според вас ще го приеме добре или ще ме отблъсне и ще се отдалечеи от мен? Ако имате опит, дайте съвет :)



П.С.: Той не използва скайпа и фейсбука си и няма особено много време за излизане, така че единствената ми възможност е в училище :))

N1ksun
12-20-2012, 11:57
Целувай смело , иначе може само да изгубиш :)

sweetka_96
12-20-2012, 12:50
Ми щом искаш целуни го..Нищо не губиш ;)

strawberry88
12-20-2012, 13:44
Той показва ли някакви симпатии към теб?

xXxPETYAxXx
12-20-2012, 14:20
Ама, айде да не е в училище, а?! Все някак ще намери време да излезе с теб, ако те харесва! Покани го първо, пък после, ако се съгласи и излезете, тогава давай!

beach.ch
12-20-2012, 14:34
Аз пък ти се възхищавам на куража ако го направиш.. Винаги това са ме съветвали моите приятели момчета, че ако харесвам някой, да го целуна.. значи явно тва се прави, ама не всички имаме куража..

~The Smile~
12-20-2012, 15:14
Е,той харесва ли те? Но..щом като искаш,целуни го.

Sladursambeeee
12-20-2012, 16:25
Мила за едно момче няма нищо по хуваво момиче да дойде пред него и да го целуне добровелно повярвай ми това е голяма чест за едно момче приказвам от опит ...... случвало ми се е ....!!! :) :) :)

fenkaaa
12-20-2012, 17:27
Попитай го дали иска да излезете на кафе,след училище примерно,след това идете се разходете някъде и .. действай.Дори да те отблъсне,нищо няма да загубиш,поне ще разбереш дали и той споделя твоите чувства.

Mr.Killer
12-21-2012, 12:15
Ама, айде да не е в училище, а?! Все някак ще намери време да излезе с теб, ако те харесва! Покани го първо, пък после, ако се съгласи и излезете, тогава давай!

Съгласен съм. Ако има някакви чувства към теб винаги ще намери начин да отдели време за теб. :)

marilyn
12-21-2012, 13:17
Целуни го, ама не като го видиш в коридора в даскало да му се нахвърлиш...
Покани го да излезете, ако се съгласи- тогава целувай смело. Ако не се съгласи... явно няма симпатии към теб.

Renesme Cullen
12-21-2012, 18:05
Той показва ли някакви симпатии към теб?
От време на време се държи странно, дори ми става неловко (забелязва ако имам нови дрехи и ми чистити; когато кажа нещо глупаво само той се смее от всички; понякога ми се усмихва), но мисля, че се държи мило просто

~The Smile~
12-21-2012, 19:25
забелязва ако имам нови дрехи и ми честити; когато кажа нещо глупаво само той се смее от всички; понякога ми се усмихва, но мисля, че се държи мило просто

:lol:

~The Smile~
12-21-2012, 19:26
Първо му признай,че го харесваш,после го покани да излезете и започни да се сближаваш с него малко по малко..

anonymous708973
12-21-2012, 19:31
Ама, айде да не е в училище, а?! Все някак ще намери време да излезе с теб, ако те харесва! Покани го първо, пък после, ако се съгласи и излезете, тогава давай!

Точно.