PDA

View Full Version : Има ли смисъл?



redmax123
12-20-2012, 15:38
Здравейте! За първи път създавам тема в този форум, но го следя от известно време. Проблемът ми е следният. Преди няколко седмици се запознах покрай общ познат с едно симпатично момиче в дискотека. Няколко дни след това тя ме намери във фейсбук и ми писа и си писахме 6-7 часа без прекъсване. Разбрахме се да излезем на кафе на следващия ден, направихме и един-два бара и в крайна сметка преди около седмица, като я изпращах към тях реших, че трябва да изяснявам положението. Обясних й, че и се кефя много, а-у и всякаквите там щуротии, при което тя отвърна, че чувството е взаимно, но в момента не е готова за връзка, понеже преди известно време била приключила други сериозни отношения. Аз принципно при откази действам директно и й разясних, че не виждам смисъл да излизаме повече, тъй като не мога да бъда само в приятелски отношения с нея. Тя видимо се разочарова, но по мое мнение това е най-добрият начин да се подходи към отрязването, за да няма наранени. Стигнахме до тях и тя ме помоли да я прегърна, стояхме така около 5 минути, при което аз й обясних, че прави нещата по-трудни и трябва да си тръгвам. След като казах това, тя ме целуна и след известно време започна да ми обяснява, че в момента искала айляшки отношения, без задушаване, отнемане на личната свобода и така нататък. От тогава мина около седмица, виждахме се няколко пъти и всичко беше ок, но онзи ден бяхме в един приятел и тя се държа адски странно, цяла вечер ми е казала точно 2-3 приказки, целуна ме за "чао" и общо взето се държа с мен, както с всеки един от хората на мястото, нищо специално. Аз нито съм я задушавал, нито съм й се врял и така нататък. Много ми е странно - дали да прекратявам това нещо, да говоря ли с нея или да изчакам още известно време. Възможно е да не е свикнала все още с мен (минало е и твърде малко време). Ще ми се да чуя и някакви обективни странични мнения по въпроса.

Sladursambeeee
12-20-2012, 16:15
Махай я тая кат не знае ко иска няма са занимаваш да ти обърква живота и да си прайш някви мисли там така че и го казваш директно нищо няма стане и тва пак и до колкото разбрах тя кат са държи с всеки едно и също тя е бахти мрашата пак ти ако беше специален за нея нямаше да се държи еднокво с всички ако съм разбрал правилно ....!!! ;)

ninjaiscrazy
12-20-2012, 16:52
Възможно е просто да е объркана за момента,дръж се добре с нея,но имай едно наум.Почакай малко,ако не ти харесва накъде вървят нещата,просто я остави,без обиди,без болка.

redmax123
12-20-2012, 17:04
Истината е, че нещата се развиха доста по-бързо, отколкото очаквах, но докато за мен нещата са ясни, явно при нея не е точно така... И аз съм на мнение, че изчакването в рамките на нормалното като че ли е най-удачният вариант. За провеждане на някакъв сериозен разговор е твърде рано на този етап... Луда работа...

ninjaiscrazy
12-20-2012, 17:05
Бъди тактичен в действията си-така ако не успееш с нея,няма да боли нито един от вас.