PDA

View Full Version : Дисциплината в училище.



ilovedeath
12-20-2012, 15:38
Та исках да ви питам, каква е дисциплината в училището което учите сега и тези в които сте учили? :cool:

mimi_we
12-20-2012, 16:19
До осми клас беше под всякаква критика - целим се с някви неща, летят бележки постоянно, някои даже музика си пускаха в часовете и си танцуваха :D, кой каквото иска. След това като ме приеха в една от така наречените "елитни гимназии" мога да кажа, че разликата е огромна. Никой не смее да мръдне..само гледат като зомбирани госпожата. Не е толкова забавно, но поне научаваме нещо, а в крайна сметка нали затва сме отишли..

ilovedeath
12-20-2012, 16:23
До осми клас беше под всякаква критика - целим се с някви неща, летят бележки постоянно, някои даже музика си пускаха в часовете и си танцуваха :D, кой каквото иска. След това като ме приеха в една от така наречените "елитни гимназии" мога да кажа, че разликата е огромна. Никой не смее да мръдне..само гледат като зомбирани госпожата. Не е толкова забавно, но поне научаваме нещо, а в крайна сметка нали затва сме отишли..

При мен до 8ми клас беше същото. А сега в това училище което съм дисциплината си е на доста високо ниво. Ще излъжа ако кажа, че не правим простотии, просто сега си получаваш наказанието за разлика от преди. :cool:

Pikachu
12-20-2012, 16:29
В уж "елитна" езикова съм, дисциплината е под всякаква критика и съм в проблемен клас.
В другите класове май не е чак толкова зле, ама ние сме по-умни.

nor4eto99
12-20-2012, 16:42
Ами ние не сме много дисциплинирани, но учителите се опитват да ни възпитат. Всеки прави каквото си иска. А само винаги мен хвалят, щот съм най-тиха :Д

EinGutesKind
12-20-2012, 16:43
В училището, в което преподавам, е безупречна. Естествено, има някакъв лек шум, чат-пат се разнасят бележки, ама то не може да е гробна тишина при наличие на 20+ човека в стая.

Pikachu
12-20-2012, 16:44
В училището, в което преподавам, е безупречна. Естествено, има някакъв лек шум, чат-пат се разнасят бележки, ама то не може да е гробна тишина при наличие на 20+ човека в стая.

Преподаваш в училище? о.о

nqmaznacheniee
12-20-2012, 16:47
В училището, в което преподавам, е безупречна. Естествено, има някакъв лек шум, чат-пат се разнасят бележки, ама то не може да е гробна тишина при наличие на 20+ човека в стая.

А учениците ти знаят ли, че си педал ?

EinGutesKind
12-20-2012, 16:57
Да, философия и БЕЛ :-)

ilovedeath
12-20-2012, 16:58
Да, философия и БЕЛ :-)

Философия? :lol:

EinGutesKind
12-20-2012, 17:01
:rolleyes:

Pikachu
12-20-2012, 17:02
Бе, ти да не си ми учителя по психология? :D :D :D
Щото моят е бисексуален.

EinGutesKind
12-20-2012, 17:05
Аз на учениците не им давам такива отчети :D

Pikachu
12-20-2012, 17:06
Ми, то и моят. :D

EinGutesKind
12-20-2012, 17:18
:razz: преподавам в Пловдив, не в Якоруда :oops:

Pikachu
12-20-2012, 17:33
Оу, верно. :D

FuCKkK13
12-20-2012, 18:37
по принцип ни водят ужасен клас и всичко живо дига ръце от нас така че.. ;д

jghgh
12-20-2012, 20:19
в средното - кофти дисциплина. не е било шокиращо гадно, но достатъчно неприятно и демотивиращо. в средното е пълно с тъпи безмозъчни уроди. в университета по- се ядва, защото тея хора знаят защо са там и какво им се учи и защо си дават парите.
но средното е една чекия. няма никакъв контрол. не му е на образованието проблема, а че уродите не се изключват, наказват и пр., за да се държат нормално и даже се и поощряват с оценки, които не заслужават. поне в моята гимназия нивото не беше много високо. бе като на Pikachu положението.. половината не си заслужаваха четворките и петиците, ама айде.. а уж сме училище с авторитет.
безмозъчни оръфляци.

така се радвам, че в университета се срещам с малко по-интелигентни и мотивирани хора....

fUcKsMiLe
12-21-2012, 00:23
Ох, в моето даскало тая дисциплина я няма никаква. Е последните години малко се затегна, но ей ся изгониха няколко от 12-ти клас за отсъствия(нещо, което трябваше да стане, разбира се), но пък има още няколко, които не спират да се бият с други (момичета ofc..), при това в училище и получават само предупреждения.. и до там. Глупава работа. Иначе и моя клас е от "ужасните".

TrollFaace
12-21-2012, 12:54
по принцип ни водят ужасен клас и всичко живо дига ръце от нас така че.. ;д

+

FunkyPie
12-21-2012, 13:31
отивам аз при тоя по физика вчера да ми завери и беше тряскан с водка
ама стабилно,цяло шише
и аз само влизам и тоя пуши,димна завеса,и само един такъв бутна бутилката под бюрото :lol:
и само :
да,да колежке ще ви заверя много ясно,дайте си книжката
ама аз се притеснявах дали ше целне къде да тури подписа,та уцели
:lol: и тва във уасг
то не знам дали наща дисциплина или на даскалите

Chrizz
12-21-2012, 14:02
Последните 2 месеца не съм виждал повече от 10/30 човека в клас.. Идеална е :Д А уж в елитно даскало уча :lol:

mlakniwe
12-21-2012, 14:28
По принцип дисциплината в нащо даскало не е много на ниво, но в нашият клас повечето идваха редовно и се държаха прилично в час, дори и даскалите ни хвалиха, че сме най-добрият клас, но това беше само 11 и 12 клас, преди това бяхме малко по-зле
Какъв е смисъла да не ходите на даскало или да се лигавите в час? Аз не съм бил отличник, но винаги съм бил редовен и ходих, защото исках да науча нови и интересни неща-особено по професионалните предмети+това е безплатно-английският го научих доста добре и то само от даскало за 5 години, не съм дал и стотинка за частни уроци, защото ако внимаваш в час и слушаш най-вече ще научиш много неща, дори и за матурите си учих сам само от тетрадки и тнт без уроци и глупости, за кандидат студентски също-пари за уроци дават хора, които са спали цяла година и после се сещат, че им тряя определени знания
Като цяло със всяка година дисциплината все повече изчезва, особено при по-малките ученици
Какво правят по-голямата част-Отиват на даскало, наспиват се /със слушалки в ушите/, наяждат се, напушват се, и се прибират-къв е смисъла от това? Ето затова казват, че всяка година на матурите все по-зле се представят българските ученици, защото на тях не им пука за даскало
За къвто искате ме мислете, но аз никога не съм си позволявал да спя в час или пък да слушам музика, щото това е неуважение към учителя и хич не им е лесно на даскалите, защото вместо да ви научат на нещо, тя прекарват половиният час във спорове с учениците

БожиятАгнец
12-21-2012, 14:28
Уж сега уча в "гадна" и "неелитна" гимназия, но дисциплината е на страхотна. Все сериозни, благи и мотивирани хора сме. Учителите и те са златни хора, и невероятни професионалисти. Много разбран и сплотен колектив сме.

А в "елитните" училища в които съм била винаги е царял хаос, мизерия и селяния. Учителите са били зли и некомпетентни, но изискващи много. А съучениците няма и да ги коментирам. Ужасно беше.