PDA

View Full Version : Къде ми е проблема?



zdravkopu
12-21-2012, 13:39
Здравейте,
Значи тъй като не желая публично да казвам имена или нещо подобно ,а искам просто да ми дадете един съвет или поне да ми кажете как да процедирам.Става въпрос за следното нещо.Аз съм студент и от 2-3 месеца се занимавахме с една колежка и накрая решихме ,че твърде много се харесваме и тръгнахме официално като гаджета.Какво стана обаче?Нали излизахме ала бала целувки и т.н.Подарих и едно много сладко коледно меченце за коледа от което тя се размаза просто я виждах ,че е хлътнала много и ме харесва.И аз честно казано я харесвам адски много.Абе всичко перфектно.Страшно красива+много умна и бих казал ,че и аз съм доста умен(а за красив не знам :D ).Та в крайна сметка нали харесали сме се и сме се взели.Бяхме онзи ден на кръчма+бар.Изведнъж стана студена към мен.Почна да се държи по отдръпнато...1 ЦЕЛУВКА Не ми даде за 5 часа.....Не съм се напил нещо или да правя някоя друга простотия.АДСКИ мило се държа с нея.На сутринта тя ми казва ,че е взела много трудно решение ,а то е било просто да си останем приятели ,защото сме били от един курс и тя не можела да издържи на такава връзка ,където постоянно сме заедно.Според вас това истинската причина ли е или е просто оправдание?В крайна сметка аз я виждам ,че адски много ме харесва и просто колко е тъжна като ми го казва това.Защо го прави според вас?И има ли смисъл аз да се опитвам да я убеждавам в обратното?Просто всичко е ...не знам.меко казано ИДЕАЛНО.Нито сме се карали,нито нещо подобно.Адски много се разбираме и си помагаме за всичко.Айде разбирам да не ме е харесвала.Ама когато я питах дали иска да тръгнем СКОЧИ МИ НА ВРАТА НАПРАВО С ЦЕЛУВКИ.Дръпна ме като някъв труп и почна да ме целува и вика "Това определено е моето решение".2 седмици по късно друго ми казва....Кажете ми какво да правя ,защото адски много я харесвам и знам ,че и тя мен ме харесва и ми е много тъжно ,че прави така....тя го прави против волята си..сигурен съм.

Dark_Angel_
12-21-2012, 14:23
извинявай, че ще ти го кажа, но от това, което си написал просто си вадя заключение, че и двамата сте на не повече от 15. а защо е реагирала така??? ми може да си и омръзнал и да си е намерила друг

besso
12-21-2012, 14:27
Не винаги проблема е в теб, приятел! :)

zdravkopu
12-21-2012, 14:53
Как на 15 бе?Аз и тя сме по на 20 години...Написал съм ,че сме студенти.Иначе просто всичко е толкова НЕЛОГИЧНО ....иска ме...но просто защо го прави така..защо се отказва от мене като казва ,че НИКОГА не е имала толкова мило и добро момче ,което наистина се старае страшно много.Тя сама ми го казва.Ся ми вика задушавам се цял ден да сме заедно.Не знам това според вас може ли да е основателна причина?

marilyn
12-21-2012, 14:57
Ами защо да не може да е това истинската причина?! Аз също не бих си хванала гадже от моя курс... колегите ми са супер печени и ми е готино като излезем някаква част на кафе/бира или там каквото и ако трябва постоянно да съм с 'него' и около 'него' .. някак си ще ми дойде в повече. А и във факултета съм по цял ден или половин ден... и ако трябва през цялото време да сме заедно и на мен няма да ми е ок. Предпочитам моето момче да не ми е колега, така ще ценим повече моментите, в които сме заедно, пък и няма да си омръзнем. И един ден като скъсаме, няма да ни е неловко да се гледаме и да ни е тъпо, че унито ни свързва.

zdravkopu
12-21-2012, 15:29
Да ама.....дедазнам ..нали разбираш ,че много години ще сме заедно в този университет с нея и като взаимно се харесваме адски много ще е малко кофти тъй...Все пак горе долу всеки ден се виждаме и няма как да угасне тази тръпка ей така.

Wednesday666
12-21-2012, 15:42
Кофти ситуация се е получила, определено.
Но щом като е казала край - остави я да е на нейното.
Ако просто е несигурна или нещо такова - това ще отмине.
Ако ли не - продължавай напред и това е.
В крайна сметка това, че сте в един курс не е толкова болка за умиране.

zdravkopu
12-21-2012, 16:04
Наистина много гадна ситуация...Защото отношението ни един към друг никога няма да е същото...Абе не е болка за умиране ама нали знаеш ,че не е толкова лесно на думи.Аз наистина адски много я харесвам и всеки път като я видя.....направо изтръпвам...подлудява ме.

Niakoitam
12-21-2012, 16:19
Аз си мисля, че просто се чувства леко задушена.Осъзнава,че тъй като сте постоянно заедно,постоянно трябва да се съобразява с теб,че няма да може да се отпуска и да си прави някои нещица,които може да прави ако не сте постоянно заедно,защото може да те нарани и може би усеща, че така много бързо ще се изчерпате, а и не иска ти да се превръщаш в целият и свят.Може и да пробваш да не и тичаш постоянно по задника.Когато си го заслужи само и единствено тогава.

abvd
12-21-2012, 16:40
Не винаги проблема е в теб, приятел! :)

На същото мнение съм , дори мисля че момичето иска свободно пространнство защото ти по един или друг начин я пристискаш или де да знам аз така си го обеснявам..

N1ksun
12-21-2012, 16:51
Колко познато ... само дето не ми беше колежка -_-
Случайте са 2:
1.Притискаш я твърде много
2.Момичето не знае какво иска (често срещано)

100% си във фр. листа, така че всяко последвало твое действие само ще усложни нещата , спести си го ! Съвет : Горе главата и макар засегнат се прави всякаш не ти пука грам от това ,което се е случило good luck :) .

ninjaiscrazy
12-21-2012, 16:52
Честно казано,дори да е идеална връзка,това относно много честото виждането върви до едно известно време,но после на всеки,колкото и да е влюбен му трябва лично пространство.Може би затова ти го е казала така тази твоята колежка.Мое мнение

LyingMyWayFromU
12-21-2012, 16:59
Кажи й,че я разбираш напълно. Осъзнаваш,че наистина е задушаващо постоянно да сте заедно и е възможно да си омръзнете. Но я увери,че няма от какво да се плаши. Защо трябва да се ограничавате и да не бъдете заедно сега и да мислите какво може да стане в бъдеще. Може да се разделите,а може и връзката да просъществува. Каквото и да става,няма да се държите като 15 годишни и да се правите,че не се виждате,ако се разделите. Питай я дали би живяла живота си в страх от бъдещето или би изживяла този момент по най-добрия начин? Има една мисъл " След години със сигурност ще съжалявате повече за нещата,които не сте направили,отколкото за грешките,които сте допуснали" ;)

zdravkopu
12-21-2012, 17:00
Аз не тичам постоянно зад задника й.Може би е така,но все си мисля ,че има някъв компромисен вариант....Тя вчера ми се обяснява колко много се е издразнила ,че не съм и се обадил през деня .Според вас човек ,който не ме иска и не ме харесва щеше ли да се ядосва от това ,че не съм му се обадил?

N1ksun
12-21-2012, 17:04
Аз не тичам постоянно зад задника й.Може би е така,но все си мисля ,че има някъв компромисен вариант....Тя вчера ми се обяснява колко много се е издразнила ,че не съм и се обадил през деня .Според вас човек ,който не ме иска и не ме харесва щеше ли да се ядосва от това ,че не съм му се обадил?

Само човек който не знае какво иска е способен на това ... ясно е като косъм в ориз .

Polihrona
12-21-2012, 17:08
Игнорирай я за известно време и ще видиш резултата.

zdravkopu
12-21-2012, 17:25
Само човек който не знае какво иска е способен на това ... ясно е като косъм в ориз .
Кое е ясно ,че не хванах логиката малко?

Polihrona
12-21-2012, 17:50
Не иска да е с теб , а в същото време ти се сърди , че не я търсиш . Точно не знае какво иска !

zdravkopu
12-21-2012, 17:53
Не иска да е с теб , а в същото време ти се сърди , че не я търсиш . Точно не знае какво иска !
Не тя каза ,че иска да е с мен 1203912039120 пъти просто досега не е имала такава връзка ,където постоянно да е заедно с този човек.Как да й обясня ,че лесни работи нямат..... и така само се измъчваме взаимно и това ще продължи много време

N1ksun
12-21-2012, 18:07
Едно е да казва .. ок де може да е истина . Според мен момичето в момента е объркано доста (точно за това казах че не знае какво иска ) .Пожелавам ти нещата да се оправят :) при мене не стана дано ти имаш късмет .

zdravkopu
12-21-2012, 20:09
Благодаря на всички...все пак ще си поговря пак с нея...някак си чувствам я различна :X

Azoria
12-21-2012, 21:01
Аз мисля, че си направил нещо, което супер много я е издразнило, после 5 часа го е мислила когато е била студена и така го изкарала още по-голям проблем. Знам ли може да бъркам, но от раз не стават иначе тези неща.

zdravkopu
12-21-2012, 21:09
Ама точно това е нищо не съм направил :X .Нито съм се напил,нито няква простотия да съм изръсил....Просто нищо лошо не съм направил дет са вика.и аз тъй си мисля ,че от раз трудно стават тия неща...Адски съм объркан.Утре ще излизаме дано да променя нещата :S

Azoria
12-21-2012, 21:14
Ами не е задължително да знаеш, че си го направил :D Просто нещо я е засегнало, което ти несъзнателно си направил/казал. Попитай я, както казах - може и да не е така, но е вероятно.

Niakoitam
12-22-2012, 09:08
Мисля, че определено иска да сте заедно т.е. гаджета,но не иска да сте нонстоп заедно.Това и пречи явно.

zdravkopu
12-22-2012, 09:38
Върза ми тенекия...не дойде на срещата...и си замина за нейния град....Спряла си е гсм...не пуска фейсбук.... :X ;(

umri
12-22-2012, 09:47
Здравейте,
Значи тъй като не желая публично да казвам имена или нещо подобно ,а искам просто да ми дадете един съвет или поне да ми кажете как да процедирам.Става въпрос за следното нещо.Аз съм студент и от 2-3 месеца се занимавахме с една колежка и накрая решихме ,че твърде много се харесваме и тръгнахме официално като гаджета.Какво стана обаче?Нали излизахме ала бала целувки и т.н.Подарих и едно много сладко коледно меченце за коледа от което тя се размаза просто я виждах ,че е хлътнала много и ме харесва.И аз честно казано я харесвам адски много.Абе всичко перфектно.Страшно красива+много умна и бих казал ,че и аз съм доста умен(а за красив не знам :D ).Та в крайна сметка нали харесали сме се и сме се взели.Бяхме онзи ден на кръчма+бар.Изведнъж стана студена към мен.Почна да се държи по отдръпнато...1 ЦЕЛУВКА Не ми даде за 5 часа.....Не съм се напил нещо или да правя някоя друга простотия.АДСКИ мило се държа с нея.На сутринта тя ми казва ,че е взела много трудно решение ,а то е било просто да си останем приятели ,защото сме били от един курс и тя не можела да издържи на такава връзка ,където постоянно сме заедно.Според вас това истинската причина ли е или е просто оправдание?В крайна сметка аз я виждам ,че адски много ме харесва и просто колко е тъжна като ми го казва това.Защо го прави според вас?И има ли смисъл аз да се опитвам да я убеждавам в обратното?Просто всичко е ...не знам.меко казано ИДЕАЛНО.Нито сме се карали,нито нещо подобно.Адски много се разбираме и си помагаме за всичко.Айде разбирам да не ме е харесвала.Ама когато я питах дали иска да тръгнем СКОЧИ МИ НА ВРАТА НАПРАВО С ЦЕЛУВКИ.Дръпна ме като някъв труп и почна да ме целува и вика "Това определено е моето решение".2 седмици по късно друго ми казва....Кажете ми какво да правя ,защото адски много я харесвам и знам ,че и тя мен ме харесва и ми е много тъжно ,че прави така....тя го прави против волята си..сигурен съм.

Държите се и двамата, като на по 15-16. Ама ти си по-виновен. Поне ебеше ли?

zdravkopu
12-22-2012, 09:56
Държите се и двамата, като на по 15-16. Ама ти си по-виновен. Поне ебеше ли?
Естествено ,че все още не.

Niakoitam
12-22-2012, 09:58
Върза ми тенекия...не дойде на срещата...и си замина за нейния град....Спряла си е гсм...не пуска фейсбук.... :X ;(

Нещо ми мяза, че се притеснява да не вземе да се размекне. :)
А щом ги прави тези тъпотии следващият път като ти се изрепчи, че не си и се обадил гледай да не и цепиш много басма и и понапомни за въпросният случай.

zdravkopu
12-22-2012, 10:00
Нещо ми мяза, че се притеснява да не вземе да се размекне. :)
А щом ги прави тези тъпотии следващият път като ти се изрепчи, че не си и се обадил гледай да не и цепиш много басма и и понапомни за въпросният случай.
Абе не знам какво е ама хич не мисля да се занимавам вече с нея...Тя днес си заминава към нейния град и няма да се видим чак до 3-ти....а аз и бях купил цветя и един коледен подарък....само ми изпрати смс че няма да дойде и си спря гсм и фейсбук и всичко.Просто всичко вече е толкова нелогично...

Niakoitam
12-22-2012, 10:10
Абе не знам какво е ама хич не мисля да се занимавам вече с нея...Тя днес си заминава към нейния град и няма да се видим чак до 3-ти....а аз и бях купил цветя и един коледен подарък....само ми изпрати смс че няма да дойде и си спря гсм и фейсбук и всичко.Просто всичко вече е толкова нелогично...

И това и действие ми мяза на това, че я е било страх да не се размекне.Или нещо я притеснява в това, че сте постоянно заедно през цялото време или някой близък и човек и мъти главата.
Не я търси толкова често за да не я задушаваш.Покажи и че можеш и без нея, а когато реши да ти държи сметка може отвреме навреме ако сметнеш,че го е заслужила да се държиш неебателно.Показвай и, че може и да те изгуби в един момент.Не и давай сигурността, че може да те има всякога и по всяко време,защото това може и да я отегчи.Най-малкото от прости наблюдения забелязвам, че доста жени им става скучно, когато не ги карат отвреме навреме да се борят за любовта си. :)

umri
12-22-2012, 10:12
Естествено ,че все още не.

Естествено вика. ахахахахахаххахахах.

anonymous708973
12-22-2012, 10:15
Как на 15 бе?Аз и тя сме по на 20 години...Написал съм ,че сме студенти.Иначе просто всичко е толкова НЕЛОГИЧНО ....иска ме...но просто защо го прави така..защо се отказва от мене като казва ,че НИКОГА не е имала толкова мило и добро момче ,което наистина се старае страшно много.Тя сама ми го казва.Ся ми вика задушавам се цял ден да сме заедно.Не знам това според вас може ли да е основателна причина?

Суперлогично си е, да знаеш.
Мадамата се чувства задушена. Номерът не е да си СУПЕРМИЛ.

zdravkopu
12-22-2012, 11:00
Ебахти и жените ебахти и чудото.... Е тва е.....нищо хубаво да не правиш за жена...

aks13v
12-22-2012, 11:02
Приятелче, вече ще знаеш, че поговорката "Не си го слагай там от където ядеш (работиш, учиш)" е напълно вярна.

lubovvv
12-22-2012, 11:06
Ами защо да не може да е това истинската причина?! Аз също не бих си хванала гадже от моя курс... колегите ми са супер печени и ми е готино като излезем някаква част на кафе/бира или там каквото и ако трябва постоянно да съм с 'него' и около 'него' .. някак си ще ми дойде в повече. А и във факултета съм по цял ден или половин ден... и ако трябва през цялото време да сме заедно и на мен няма да ми е ок. Предпочитам моето момче да не ми е колега, така ще ценим повече моментите, в които сме заедно, пък и няма да си омръзнем. И един ден като скъсаме, няма да ни е неловко да се гледаме и да ни е тъпо, че унито ни свързва.

Точно така. Там където си вадиш хляба ( или учиш ) не си вади други работи.

zdravkopu
12-22-2012, 11:13
Хора...тя сама ме поиска бе...сама ми скочи да ме целува....сама искаше да тръгнем...не съм тръгнал аз "да си вадя други работи"

zdravkopu
12-22-2012, 16:19
Хора казвам последното развитие по темата и може да се затваря.Все пак искам и вашето мнение.Та какво става.Звънна ми на гсм и ми каза "ок дай да се видим за малко" и ми обясни причината поради ,която не можехме да се видим.Та причината както и да е няма значение ся.Отидох с 1 голям букет от рози с 1 книга ,която тя отдавна искаше да си я купи и писмо в ,което обяснявах всичко ,което исках да кажа.И си тръгнах.Просто я гледах при самата прегръдка тя как изтръпа...видях и насълзените очи от това ,че ме вижда ...Виждам в очите й че ме харесва....личи си и не го мисля само аз а и всичките й приятели включително и моите приятели.Обаче ми каза ,че е най-добра да си бъдем само приятели.Като причина изтъкна това ,че в дискотеката едно момче се опита да играе до нея и й каза ,че е много красива и че я харесва и един мой приятел го извел навън да се разправят защо тъй се натиска в моето момиче.Тя ми каза следното нещо "Как може така да се опитваш да правиш.Аз съм ГОЛЯМ ЧОВЕК..САМОСТОЯТЕЛЕН ЧОВЕК мога сама да се справя с всичко.Аз ако исках можех и да му отвърна" е как може да ми каже такова нещо.....естествено ,че като съм й приятел ще я пазя от такива индиви....как може да ми каже "Аз ако исках можех и да му отвърна"....Че аз естествено ,че ще я пазя....просто ей тва е...прави против волята си ама кво да говоря повече.

psychopath
12-23-2012, 01:50
Окей...а сега е време да се стегнеш и да се държиш като мъж.
Дали ще я игнорираш напълни или ще се държиш все едно няма нищо, ти си решаваш, но ако продължиш да я молиш, да ходиш след нея и да се държиш като п'утка...единственото естествено развитие на нещата е тя да започне да те съжалява и да си загубиш достойнството в нейните очи.
Приемаш нещата каквито са, казваш си, че заслужаваш повече от това и продължаваш напред.
Има го варианта и след като постъпиш, както ти казвам, тя може да поиска отново да се върне при теб, а дали ще го допуснеш си зависи от теб, аз лично по принцип не подкрепям това, но така или иначе това е в сферата на хипотезите...
Просто недей да се излагаш и се постарай да не загубиш достойнството си и уважението й.

beach.ch
12-23-2012, 02:27
Значи според мен вариантите са два:
1. Не те харесва, а е била самотна и го осъзнава.
2. Каквото се случва и с мен много често- започвам да си мисля дали не прибързваме много и заповам аз да се отдръпвам и в един момент просто прекъсвам връзката. Ако си по- умничък, сега би послушал съвета на онова момче, дето ти каза да я игнорираш малко, че да се почуди тя. Това много ни действа на жените. Просто си тръгнал прекалено бързо, и си бил прекалено мил. Момичетата не харесваме нито едното, нито другото. Колкото и да искаме някво мило момче и приказка... всички сме for the bad boy.. ;)

N1ksun
12-23-2012, 06:43
Колкото и да искаме някво мило момче и приказка... всички сме for the bad boy.. ;)

Да за тва авторе стига с доброто държание , слеащея път като се забиваш зашлеви и 1 песница да си знае мястото и я остави да гние в своята мизерия (devil) , това го обичат най-много (angel) .

Niakoitam
12-23-2012, 07:45
Да, май е точно това,което си мислех и по рано.Тя те харесва обаче постоянното общуване с теб и с твоето обкръжение не и допада.Тя се чувства задушена.Та дори и женените хора не са по толкова много време заедно.Честно казано и аз да бях на нейно място и даже да обичах дадена мацка хич нямаше да ми е готино.Ти просто се опитваш дори неосъзнавайки да се превърнеш в центъра на Вселената и защото те е страх да не те замени с някои друг, а всеки има нужда понякога да си поеме глътка въздух.Ясно и показваш,че и нямаш никакво доверие, а приятелите ти даже и когато те няма се въртят като някакви камерки с вградени автомати в тях и при само лек опит да вдиша както на теб не ти харесва всичко ти се докладва или директно се стига до разправия като случая с момчето.Тя иска сама да се оправя и дори понякога да може да се поотпусне и да и поначешат други хора егото малко.Не че задължително ще ти изневери.А ти и твоите приятели я карате с твоята неосъзната ревност да се чувства като вързана с вериги за теб и да се колебае дали да се отдръпне от теб и да отхвърли любовта,но и веригите или да се отдаде на любовта и един ден да остане без приятели и познати, а ти да се превърнеш в центъра на Вселената и,което си е гадно особено пък ако ти в един момент решиш и да си тръгнеш или пък да и поставяш без да се усетиш или пък с пълно съзнание все по-големи и по-големи ултиматуми.Приеми я като твоя любима, а не като твоя движима собственост.Премисли това,което ти казах,опитай се безпристрастно да се поставиш на мястото на твоята мацка и може и да разбереш за какво ти говоря.Все повече започвам да я разбирам. Тя доста усилено в момента се бори със себе си и е много объркана. :)

zdravkopu
12-23-2012, 08:47
В крайна сметка няма да и вървя повече зад гъза й ;).Какво направих направих.Не ми се занимава повече.Праскам и пълния игнор и ще и кажа ,че ще съжалява адски много и да си гледа работата.Това нейното си е жив мазохизъм ...като се има напредвит с кви е била преди...Нейна си работа.Аз си имам достойнство и човек е добър до едно време.След това се променя ;).Определено ще използвам съветите и и ще я навря в ...... :).Весели празници на всички!

antineutral
12-23-2012, 09:22
В крайна сметка няма да и вървя повече зад гъза й ;).Какво направих направих.Не ми се занимава повече.Праскам и пълния игнор и ще и кажа ,че ще съжалява адски много и да си гледа работата.Това нейното си е жив мазохизъм ...като се има напредвит с кви е била преди...Нейна си работа.Аз си имам достойнство и човек е добър до едно време.След това се променя ;).Определено ще използвам съветите и и ще я навря в ...... :).Весели празници на всички!
Хубаво е все пак да не скачаш от букета цветя на дряновицата. Нея я използвай в краен случай ;) Засега изчакай нищо не викай докато тръгне да иска помощ от теб или да се целувате. И тогава излез с аргумента, че иска да сте "приятели" и че е "голям самостоятелен човек, дето се оправя сам". Нека малко се усети иска ли те или не.

Azoria
12-23-2012, 10:35
Колкото и да искаме някво мило момче и приказка... всички сме for the bad boy.. ;)

Не.

zdravkopu
12-23-2012, 13:10
Хубаво е все пак да не скачаш от букета цветя на дряновицата. Нея я използвай в краен случай ;) Засега изчакай нищо не викай докато тръгне да иска помощ от теб или да се целувате. И тогава излез с аргумента, че иска да сте "приятели" и че е "голям самостоятелен човек, дето се оправя сам". Нека малко се усети иска ли те или не.
То хубаво тя разбере дали ме иска....ама аз дали след това да й дам шанс?Малко тъпо ще изглежда.

N1ksun
12-23-2012, 14:24
Никви шансове повече , няма да позволяваш няква си да те прави на маймуна и ти да се унижаваш !

antineutral
12-23-2012, 14:28
То хубаво тя разбере дали ме иска....ама аз дали след това да й дам шанс?Малко тъпо ще изглежда.
Винаги можеш да избереш до каква степен да я допуснеш до себе си, но ако смяташ, че поведението й няма да се промени, едва ли си заслужава шанса. Идеята е по-скоро тя да е наясно, че може да се промени към по-добро, а ако ли не - да те остави на мира без да изглежда така, че все едно я пъдиш :)

psychopath
12-23-2012, 20:58
Хубаво е все пак да не скачаш от букета цветя на дряновицата. Нея я използвай в краен случай ;) Засега изчакай нищо не викай докато тръгне да иска помощ от теб или да се целувате. И тогава излез с аргумента, че иска да сте "приятели" и че е "голям самостоятелен човек, дето се оправя сам". Нека малко се усети иска ли те или не.

Защото и с това ще покажеш слабост, трябва да си уравновесен.
Послушай го, прав е.