PDA

View Full Version : Разговор с момиче



i.veselinov95
12-21-2012, 17:37
Въпросът е следният!Има едно момиче което съм си харесел.Искам да се запозная с нея.Понеже нямам друг вариант мога отначало с нея да зе запозная чрез фейбук.Тук можете да имате много негативни мисли , но това е положението.Питането ми е от начало естествено Здр,аз съм еди кой си , приятно ми е... и ясно... ОБАЧЕ от този момент на татъка какво е подходящо да си пишем...Аз вече си имам идия примерно как да излезем на кафе но въпросът ми е от представянето кой съм аз какви въпроси да и задам докато си стигна до моята планувана реч и от там натътк съм си изцяло аз!Ще съм много благодарен ако ми дадете мнения или запредпочитане е и ваш опит!ПАК КАЗВАМ НЕ Е НАЙ ПРАВИЛНИЯТ НАЧИН , НО ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО! :)

notlike
12-21-2012, 18:02
Не си прави планове какво да стане. Веднага ще ти кажа защо. Ще опиташ да следваш плана, ще кривнеш от него и тогава ще си в много неизгодно положение -или ще продължиш по план с риск да станеш смешен, или ще се спечеш яко. Просто казвай това, което искаш. Отделно, писането във ФБ е с цел бързо да си уговориш среща, а не да правиш връзка там.

i.veselinov95
12-21-2012, 18:04
Да,да наплно вярно!Но,въпросът ми е понеже нямам опит след като се представя кой съм какво би било хубаво да я попитам се пак ? защото някак си немога точно да подбера?

ameli
12-21-2012, 18:08
Разбери каква музика харесва и й прати няколко поздрава (:

i.veselinov95
12-21-2012, 18:13
Да,за музиката съм съгласен,но примерно ми кажете ако вие сте на моето място и напише приятно ми е аз съм еди койси следващото изричение какво ще ви бъде

notlike
12-21-2012, 18:24
Няма да започна с представяне кой съм, а с някоя интересна фраза, за да грабна вниманието. То на профила ти пише как се казваш. Можеш да направиш оупънър от сорта на "Тези не познаха края на света.. а, между другото, аз съм еди кой си". Самата фраза е адски глупава, но ти я давам като пример. Не мисля, че трябва да я ползваш :D

nekavtam
12-21-2012, 18:24
пиши и аз съм гошо и щи сцепим триъгълника "Д

EternalDream
12-21-2012, 18:27
Просто пиши "здрасти" или нещо от сорта, питай я какво прави и опитайте да завържете дискусия. Темите сами ще започнат да идват :)

HollyGolightly
12-21-2012, 18:31
Ти първо виж дали тя ще ти отговори, понеже има не една така тема "Аз и писах, тя не отговори, сега какво?"
И не си прави планове. Все нещо ще ти дойде на ум да я питаш. Успокой се, недей да се правиш на оригинален, просто помисли какво искаш да знаеш за нея и действай. И все пак няма само ти да пишеш, предполага се, че и тя ще те пита.

i.veselinov95
12-21-2012, 19:12
И в крайна сметка много ме объркахте :D :D С фраза ли да започна или да и пиша здравей, как е ? Нз то с фразата от една страна е наистина много хубаво щото ще бъде различно а не като всички ама ако не подбера правилната фраза може много коти да стане.. ? Аз мисля ,че се някой е започвал така по фейсбук примерно, ако може да даде примерен вариант ще съм много благодарен

anonymous708973
12-21-2012, 19:29
Не започвай със здрасти и после да се чудиш за тема.
Разгледай и профила и се хвани за нещо от него, така темата идва сама. Ако има снимка с куче, кажи "Яя, кучето ти какво е смешничко :д". Тя ще се засегне малко и ще тръгне да ти отвръща. Ако има снимка пред Айфеловата кула, питай я дали й е стискало да се качи най-горе. Баси, един мъж да бях... :д

И тва с планувана реч... забрави.

i.veselinov95
12-21-2012, 19:33
PinkPan7her - Благодаря ти за съвета!!!Отвори ми очите за някои неща!Но,да знаеш ,че не искам сценарии а просто да не стане така да се изложа!БЛАГОДАРЯ ТИ!

sweetka_96
12-22-2012, 00:04
Щом ше е по фб що не я сръчкаш.. ;дд ако и тя те сръчка после и пиши и започвайте да водите дискусия.

asp1r1n94
12-22-2012, 12:31
Може би трябва да си пишете няколко дни и да видиш в последствие каква ще и бъде реакцията, шансът да обърне внимание просто ей така на един непознат във фб. не е много голяма...Според начина и на писане, а и ако покаже заинтересованост може и да и предложиш да се видите, но е важно преди това да си проучил какво харесва(ако не е пушач едва ли ще иска да отидете на задимено кафене... и т.н. ,разбра идеята) разходка в парка също не е зле...А за да не се спечеш при срещата ,не я гледай като бъдещо гадже, а просто като приятел, това помага доста. Късмет!