PDA

View Full Version : Той си промени държанието ...



Ice cream
12-21-2012, 20:14
Харесвам едно момче ... много добри приятели сме ... в началато се държеше адски добре и мило с мен ... тръгнаха слухове ,че се харесваме ,но нас не ни засягаше ... после почна да се държи по-студено с мен ,но и прави такива неща с които показва ,че наистина страшно много му пука за самата мен ... обаче не иска да си признае .. и съм страшно объркана ... виждам ,че наистина мисли за мен ... но започна да се държи и по-студено ... според вас защо е така ???

babity
12-21-2012, 20:36
Поредният дрисльо, който го е страх от собствените му действия.

draid
12-21-2012, 20:43
Може да го е страх да не си развалите приятелството.

Azoria
12-21-2012, 20:53
^^ Шегуваш се, нали?

Може би има причина да не иска, може да са ебавките на познатите ви..

Ice cream
12-21-2012, 21:20
те не се ебават ... всички с които общуваме знаят ,че сме само приятели ,но явно има някой хора който клюкарят ... смисъл всичко си е същото както преди ,но не и държанието му ...

Azoria
12-21-2012, 21:28
Ами тези неща сигурно не са му приятни по една или друга причина и гледа да не дава храна на клюките. Единственото логично обяснение, ако наистина те харесва.

Ice cream
12-21-2012, 21:45
точно това е ,че аз не знам дали ме харесва ... може ли точно затова да се държи така с мен ?

anonymous708973
12-21-2012, 22:09
Поредният дрисльо, който го е страх от собствените му действия.

Или пък просто иска да й покаже, че не й е само приятелче.

SuNsEt
12-22-2012, 09:36
Просто го питай директно, какво ще ти стане? Ще умреш ли от един въпрос? Няма нищо срамно да изпитваш чувства към някой,дори и да ти е близък приятел.Само незрелите хора се смущават от такива неща .

notlike
12-22-2012, 10:02
Защо просто не му намекнеш или дори не го питаш директно дали има симпатии към теб? Не е нужно да чакаш. Като виждаш, че отсреща се губи инициатива, поеми я ти ;)

aks13v
12-22-2012, 10:56
Харесва те, но го е страх, че ако ти каже, ще те изгуби и като приятел (сигурно не знае, че го харесваш). За тва се държи студено, щото вече му е трудно да те възприеме само като приятел.

trololobg
12-22-2012, 12:10
Казваш, че не ви бърка дали хората говорят, че се харесвате или не, ама на него май доста му пука и се държи така за да отминат всички приказки по ваш адрес. Макар и да му пука, дой е доста хитър и иска да си запазите приятелството.
Даржи се по-кофти, минава сичко и си продалжавате, както си е било.
Но ако не се промени даржанието му и приказките продалжат твоите приятелки ще започнат да ти приказват простотии от сорта на "аре зимайте се, знаем че се харесвате" и подобни. На теб ще ти стани кофти и за да спреш нападките от компанията си,ще започнеш малко по малко и ти да се държиш студено, което би провалило отношенията ви.

Ice cream
12-22-2012, 19:00
повярвай ми до сега никой не ни е е казвал "аре взимайте се " или нещо от този род ... просто всичко си беше нормално и почна да се държи странно и не знам дали може да е заради това ,че може би има чувства към мен или има някаква друга причина ... ?

HollyGolightly
12-22-2012, 19:50
А може и някакви лични проблеми да си има и да предпочита да не говори за тях, но все пак да афектират настроението и държанието му.
Просто го питай защо се държи така дръпнато. Нали все пак сте приятели. Ние не го познаваме, можем само да гадаем.

Ice cream
12-23-2012, 17:26
Няма никакви лични проблеми ... за всичко си споделяме и не ми е казвал ... ако почна да говоря за това започва да се ядосва и млъква и не иска да говори ... затова не мога да разбера каква е причината да се държи по-дръпнато ... ако някой има идеи ... : )

qkakukla2
12-23-2012, 18:52
Може да си е харесал някоя друга - не теб. И да не иска да се разпространяват слухове. Или просто не обича слуховете.