PDA

View Full Version : Подобряване на качеството на видео



TeeDyYyY
12-22-2012, 14:56
Вчера започнах да си тегля филми и сериали от Vbox7 които ги няма в замунда и тн. Проблема е там, че са с ужасно качество и на звука и картината. Затова се питах дали някой може да ми помогне да си ги оправя по някакъв начин. :(

dangerlol
12-22-2012, 15:19
Final Cut Pro е програма с която можеш да подобриш качеството,но съсвсем малко и това ще ти отнеме часове.
Клиповете в вбокса са компресирани до такава степен,че качеството е ужасно.Няма как да се промени това.

anonymous908491
12-23-2012, 18:12
Final Cut Pro е програма с която можеш да подобриш качеството,но съсвсем малко и това ще ти отнеме часове.
Клиповете в вбокса са компресирани до такава степен,че качеството е ужасно.Няма как да се промени това.

С Notepad също става, само трябва да внимава, когато слага големи букви, защото качеството може да се превърне в блурей.

П.П.
Съжалявам, опитвах се да настигна невероятните умозаключения, които си писал.

anonymous908491
12-23-2012, 18:14
Вчера започнах да си тегля филми и сериали от Vbox7 които ги няма в замунда и тн. Проблема е там, че са с ужасно качество и на звука и картината. Затова се питах дали някой може да ми помогне да си ги оправя по някакъв начин. :(

И понеже ги няма в мамуната си тръгнала да сваляш от мизерията, на която викат вибокс ?
Има милион по-добри тракери, търси там.

MrCreeper
12-23-2012, 18:16
Oх боже, на теб ти изтече БАНана :/

Пак форона ще се напълни с лайна.

anonymous908491
12-23-2012, 18:19
Не се ли радваш, ще имаш много храна, ти нали с лайна се храниш.

dangerlol
12-24-2012, 09:02
Да ти имам недоразвития маймунски мозък.Понеже почна да се дървиш като маймуна на кокос,защо не дадеш отговор по темата,необразован червей?
Явно имаш една торба с псувни и шеги който си ги чувал и ги ползваш през цялото време,понеже гледам как си мъчиш да измислиш ново всеки път и се проваляш като куца медуза.
В темите пиши когато всъщност можеш да напишеш нещо,а не само да си чешеш прокажените пръстчета по клавиатурата.

anonymous908491
12-25-2012, 17:55
Да ти имам недоразвития маймунски мозък.Понеже почна да се дървиш като маймуна на кокос,защо не дадеш отговор по темата,необразован червей?
Явно имаш една торба с псувни и шеги който си ги чувал и ги ползваш през цялото време,понеже гледам как си мъчиш да измислиш ново всеки път и се проваляш като куца медуза.
В темите пиши когато всъщност можеш да напишеш нещо,а не само да си чешеш прокажените пръстчета по клавиатурата.

Гледал съм от теб, написал съм нотпад. Какво нередно виждаш ?

Game_Fan98
12-25-2012, 21:17
Оооо приятел на тебе ти изтече бана май?
По темата:
Adobe Premiere

anonymous908491
12-26-2012, 02:30
Оооо приятел на тебе ти изтече бана май?
По темата:
Adobe Premiere

Айде още един "разбирач" реши да се включи с глупави идеи.
Въобще наясно ли сте как се фиксва качеството или пишете, колкото да трупате постове.
Има начин, има софтуер, но той изисква хардуер, който в България го имат 2-3 човека.

Game_Fan98
12-26-2012, 07:25
Айде още един "разбирач" реши да се включи с глупави идеи.
Въобще наясно ли сте как се фиксва качеството или пишете, колкото да трупате постове.
Има начин, има софтуер, но той изисква хардуер, който в България го имат 2-3 човека.
Въобще няма да се занимавам с тебе.