PDA

View Full Version : Колеги, моля ви за малкo помощ. :) + Награда.



SWASTIKA
12-22-2012, 17:27
Имам една молба към всички вас. Моят много добър приятел и великолепен DJ SHARK се състезава за най - добър DJ в България, в категорията "Best Resident DJ" на Awards.bg.

Познавам го от 15 години и това е единствената му мечта! Би дал всичко, за да спечели това състезание, което ще му даде шанс да се изправи и да говори пред България. Ще му даде шанс да просперира, да говори с великите личности от бранша! Той е страхотен DJ и невероятен приятел!

Гласуването е напълно безплатно и става през приложение във Фейсбук. Ще ви отнеме не повече от 2 минутки!

И за да не е напълно безсмислено всичко това, в знак на благодарност той ще направи подарък изненада на трима от гласувалите.

Ще съм ви наистина крайно благодарен, ако помогнете с по 1 глас и, ако кажете на вашите близки да гласуват за него! Искам да помогна за сбъдването на мечтата му.

За да гласувате за DJ SHARK:

1. Отидете на следната страница: http://www.facebook.com/awards.bg/app_347310332024110

2. Харесайте приложението и му дайте да продължи напред.

3. От менюто в ляво изберете „Best Resident DJ of The Year”

4. Натиснете бутона „ГЛАСУВАЙ” от дясно на снимката на DJ Shark,

5. След това натиснете повторно, за да ПОТВЪРДИТЕ Вашия глас.

Благодарим предварително за вашата подкрепа, колеги! За мен това значи наистина много. Бъдете живи и здрави. С пожелания за прекрасни празници и весело настроение.

Аз и DJ SHARK :)