PDA

View Full Version : Кавги с майка ми.



усмивкаа
12-22-2012, 18:05
Писна ми наистина вече.
То тва е всеки ден. Караници, обиждания... простотии.. драми.. сълзи.. УЖАС!
Каквото и да кажа на майка ми тя го приема тоооооолкова навътре, че почва да ме заплашва за всяка моя дума... какво щяло да стане от сега нататък. Как щяла да се отнася с мен от сега нататък.. и прочие..
Не знам вече как да се оправям с нея.. Моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя..
Не мога да мълча при всяко нападение и да търпя всичките и думи само и само на нея да и е добре...

3x0tik
12-22-2012, 18:16
И аз имах такъв проблем. По време на развода:( . Ако майка ти има някакви такива сериозни проблеми просто изчакай (знам, че е трудно да се мълчи, но ... ) НО пък ако ей тъй няма никакви очевидно сериозни проблеми, а се нахвърля върху теб без причина е тогава или седни да си поговорш със нея, когато е спокойна, или те съветвам да се обърнеш към баша си или към баба, леля някой който е близък с нея, за да се питат и те да я вразумят. Аз лично така бях постъпил, защото вече аз не издържах.

antineutral
12-22-2012, 18:52
Ако такова ти е ежедневието, по-добре е да сложиш известна маска очила и тапи за уши. Караниците не са решение, но по-скоро обърни внимание на това как ти влияят заплахите и да се научиш да не се притесняваш от тях - тя така или иначе е избрала определен вид държание към теб и едва ли ще го промени към по-добро. Пък и без това майка ти не може да предвиди какво точно ще е "от сега нататък", тъй че дръж се на положение само дотолкова, доколкото да може да запазите някакъв вид добро съжителство :) Останалото няма да ти накриви много шапката :)