PDA

View Full Version : Ненавиждам го ...



3x0tik
12-22-2012, 18:09
Ненавиждам доведения си баща (или както го наричам аз Загубеняка ). Така човека почти нищо не ми е направил, даже като има някакъв проблем с мен не ми го казва, а се оплаква на майка. (което ме дразни много ) Но е много тъп чове, все едно че мозъка му е останал като наследство от миналия век. За него жената е по - нисшо същество от мъжа, за него мъжа трябва да харчи повече от жената, жената не трябва да излиза много и т.н. Всичко, което аз не мога да приема като нещо хуманно. Прави и от мухата слон. Аз просто го мразя до дъното на червата си, но само заради майка не мога да кажа нищо просто ... понякога е непоносимо.

Според вас как да го избягвам ? ( в смисъл това ми действие да не крещ МРАЗЯ ТЕ, и майка да не забележи )

ninjaiscrazy
12-22-2012, 21:12
Първо-поговори с майка ти.Второ-ако т'ва не помогне,живота си е твой и никой няма право по никакъв начин да те спира да го живееш както ти искаш.А ако той ти каже нещо,изслушай го,усмихни се,кимни,после направи това,което си си наумил/а да правиш.

3x0tik
12-23-2012, 14:28
Говорил съм с майка ... по - скоро беше нещо като монолог от моя страна ! Но както и да е съвета ти много ми хареса. Благодаря!

skaterGirl
12-23-2012, 15:26
Разбира се че няма да правиш това което ти казва той! Ще слушаш само майка си, още по-малкото че той ти е доведен баща така че няма право на глас относно теб!

kalzzz
12-23-2012, 15:26
Добре де майка ти като знае как се чувстваш нищо ли не прави ? Мълчи и кима замислено или ти казва, че ще направи нещо ? Ти няма какво да направиш освен да не мяркаш много, много пред него, да не говорите. Като цяло избягвай да контактувате:)

3x0tik
12-23-2012, 19:36
Майка ми знае но се прави на приятно разеяна, така да се каже ...

ninjaiscrazy
12-23-2012, 20:58
Ами можеш също така да пробваш да уважиш избора на майка ти,да му дадеш известен шанс,пък ако теб не те закача особено какво те бърка?Да,както аз и колегите по-горе казахме-няма право да ти казва какво да правиш,тъй като ти е доведен баща, но понякога се налага да правим компромиси относно избора на нашите роднини.

beach.ch
12-23-2012, 22:39
Поговори с него?