PDA

View Full Version : влюбена в неподходящ



dark_angel66
12-22-2012, 21:24
Ами....моята история едва ли е мн по-различна от повечето тук, но все пак реших и аз да споделя проблема си. Така....има едно момче,с което сме в един клас от 3 години. 1 година не го забелязвах (беше леко смотан), 2рата-се разформироваха класовете и ние с него и още 2 съученика си останахме в един и същи клас ....тогава започнахме да се сближаваме...пишеше ми всеки ден. Прибирахме се заедно. Намекваше ми някакви неща. Честно казано мислех си, че ме харесва....но по това време аз не го приемах като нещо повече от приятел, не му обръщах много внимание. Като мина време видях, че всъщност той с всички се държи много мило (но все още си мисля или по-скоро надявам, че с мен беше особено мил). Та...продължението през тази 2ра година той си хвана гадже, а аз започнах да чувствам някакво привличане към него. Както можете да се досетите, на мен ми стана гадно като тръгна с приятелката си, но се опитвах да не го показвам. Намерих си развлечение (едно друго момче). Не обръщах много внимание на него и гаджето му-на всички целувки и подаръци... Обаче напоследък, той отново започна да ми пише почти всеки ден...държи се много мило (и същевременно показва любовта си към приятелката си доста често...) Аз все повече започвам да хлътвам по него. Всъщност вече дори мога да кажа че го обичам. За мен той е перфектен и много завиждам на гаджето му (която бтв не мога да кажа, че е по-добра от мен в каквото и да е отношение...не че съм от хората с мн високо самочувствие, но това е неуспорим факт) Онзи ден попаднах в много кофти ситуация (както и целия клас) ...имаше много хора, които дори плачеха (проблеми с една г-жа). Аз бях една от плачещите. Като видя че плача, той дойде и започна да ме успокоява, гушна ме...говореше ми..изми ми лицето. Беше страшно мил. Приятелката му също. Последната седмица мисля само за него..и дали въобще имам някакъв шанс (ако се раздели с нея разбира се). Вече наистина нз какво да правя. Не мога да го забравя, защото сме в един клас (дори ще се прибираме заедно, отново). От друга страна обаче ги виждам всеки ден как се целуват и т.н. Преди това не ми правеше впечатление, но сега направо ме убива. И в крайна сметка знам, че ще ме посъветвате да се опитам да го забравя, че борбата за него е загубена кауза и прочие,НО няма да успея..Оказа се, че той е най-доброто и свястно момче, което познавам и ще е наистина много трудно да преглътна емоциите и чувствата си. Еми като цяло това е моят така "голям" проблем. Много благодаря на всички , които са имали търпение да го прочетат и още повече на тези, които си правят труда да отговорят. :)

tonssy
12-22-2012, 21:44
Мисля, че за него си само добра приятелка.

Azoria
12-22-2012, 22:55
Еми когато те е харесвал в твоите очи е бил смотан, сега когато има приятелка си влюбена в него... Това е феномен при жените явно, щом една "одобри" един мъж вече и другите си позволяват да го харесат.
Според мен си изпуснала влака, момчето си има приятелка. Откажи се.

ninjaiscrazy
12-22-2012, 23:28
Може и да не е изгубена кауза,но за да се убедиш ще трябва да направиш това,което най-много убива отвътре-да чакаш.Това съвсем не означава,че трябва да бездействаш.

dark_angel66
12-23-2012, 07:42
Ами знам, че трябваше да го забележа по-рано и наистина сега ме е яд. А относно чакането-знам. Аз това и правя :) . И как така не трябва да бездействам? Какво да направя? В момента се опитвам още повече да се сближим (като приятели), за да може ако евентуално скъсат да имам някакъв шанс...

ninjaiscrazy
12-23-2012, 10:39
Под "бездействие" имах предвид по-скоро поддържай контакти с него,но не се посвещавай на това,имам в предвид,намери си и други действия или "зарибявки" както ти казваш.Защо ти казвам да си търсиш и други?Ами ако евентуално НЕ скъсат?Ти си решаваш в крайна сметка,това е мое мнение. :) Успех

strawberry88
12-23-2012, 10:47
Познавам това чувство. :Д Изпуснала си шанса си.

Alexandrabe
12-24-2012, 17:25
ох много гадно:(пожелавам ти някои ден дано да е скоро наистина да стане нещо между вас и чесно незнам какво да те посъветвам каквото и да те посъветваме ти все ще си имаш малка надежда ..... пожелавам ти или да го забравиш наистина и да си намериш друг или дано да стее заедно:))))))))

dark_angel66
12-25-2012, 21:33
ох много гадно:(пожелавам ти някои ден дано да е скоро наистина да стане нещо между вас и чесно незнам какво да те посъветвам каквото и да те посъветваме ти все ще си имаш малка надежда ..... пожелавам ти или да го забравиш наистина и да си намериш друг или дано да стее заедно:))))))))

много ти благодаря...за момента се надявам повече на 2рото :)

EternalDream
12-26-2012, 10:02
Според мен и той те обича, но като най-добра приятелка. Повярвай, страхотно е да имаш приятел момче, но ако имаш някакви различни чувства става страшно. За начало се опитай и ти да го възприемеш като приятел, няма какво друго да направиш. Ако се случи така че скъсат - действай. Наистина, няма как да го забравиш. Просто се опитай да почувстваш друго към него. Според мен рано или късно ще се съберете :D (по-скоро късно...)

dark_angel66
12-26-2012, 21:44
Според мен и той те обича, но като най-добра приятелка. Повярвай, страхотно е да имаш приятел момче, но ако имаш някакви различни чувства става страшно. За начало се опитай и ти да го възприемеш като приятел, няма какво друго да направиш. Ако се случи така че скъсат - действай. Наистина, няма как да го забравиш. Просто се опитай да почувстваш друго към него. Според мен рано или късно ще се съберете :D (по-скоро късно...)
Да си имаш най-добър приятел е страхотно, зная, но само ако не си влюбена в него или обратното. А иначе много се надявам за в бъдеще нещата да се променят.. И на Нова година ще сме заедно...пък да видим дали нещо ще се промени ;пп