PDA

View Full Version : Как да не се цапам?



Overkill_Teen
12-23-2012, 14:36
Може би въпроса е доста тъп, но ми кажете някакъв начин да не се цапам всеки път като еякулирам. :D
Лягам на леглото, върша си работата, обаче като дойде момента пръскам навсякъде...ако не искам да се оцапам трябва с да го наклоня надолу за да се "излее" върху кърпичката (примерно), ама така ми се губи кефа...щото като е изправен е по-яко. :D Дайте съвети, чикиджии. :D

p.s презервативът не е оферта...

Sh@d0w
12-23-2012, 14:37
Get a girlfriend?

Overkill_Teen
12-23-2012, 14:45
Get a girlfriend?
Не е възможно в момента. :oops:

marilyn
12-23-2012, 15:17
Намери си приятелка, както каза Шадоу... не може само на ръчна...

pisancety
12-23-2012, 16:46
Get a girlfriend?

1+

Goebbels
12-23-2012, 16:53
Абе гледай да не цапаш чаршафите и завивките, спермата си я размажи по корема и ръцете.
Полезни съставки на спермата
http://www.optimumvirility.com/semen-health.html

Trollec
12-23-2012, 18:22
Може и на вкус да пробваш след като я размажеш по тялото си :D

NomNomNom
12-23-2012, 18:31
Само после да не го храните, че е на 13 и прави секс :D

bitchwolf
12-23-2012, 19:07
Има един страхотен вариант, ако кожичката ти е малко по-..как да кажа..еми разтеглива. Всм пфу как да го обясня бе, еми като тръгнеш да свършваш я издърпваш и с 2 пръста я стискаш отпред, така правиш нещо като торба, в която да се излее и после просто отиваш..там където отидеш, пускаш и се изсипва където пожелаеш. Единствения проблем е, че трябва да преминеш трасето държейки го с разкопчани панталони ама.. :D Аз много съжалявам за това безумие, но имах сексуален партньор, който го правеше и..не знам какъв процент от мъжете могат да го използват. Надявам се да съм помогнала..

bitchwolf
12-23-2012, 19:09
И ако си намери приятелка к'во? Ако са без презерватив и не искат да се цапат какво?

anonymous908491
12-23-2012, 19:14
Има един страхотен вариант, ако кожичката ти е малко по-..как да кажа..еми разтеглива. Всм пфу как да го обясня бе, еми като тръгнеш да свършваш я издърпваш и с 2 пръста я стискаш отпред, така правиш нещо като торба, в която да се излее и после просто отиваш..там където отидеш, пускаш и се изсипва където пожелаеш. Единствения проблем е, че трябва да преминеш трасето държейки го с разкопчани панталони ама.. Аз много съжалявам за това безумие, но имах сексуален партньор, който го правеше и..не знам какъв процент от мъжете могат да го използват. Надявам се да съм помогнала..
И ако си намери приятелка к'во? Ако са без презерватив и не искат да се цапат какво?

Има уста, ще гълта.
А тая простотия с дърпане на кожичката, за да стане торба, не знам и как да я коментирам.

Trollec
12-23-2012, 19:36
Има един страхотен вариант, ако кожичката ти е малко по-..как да кажа..еми разтеглива. Всм пфу как да го обясня бе, еми като тръгнеш да свършваш я издърпваш и с 2 пръста я стискаш отпред, така правиш нещо като торба, в която да се излее и после просто отиваш..там където отидеш, пускаш и се изсипва където пожелаеш. Единствения проблем е, че трябва да преминеш трасето държейки го с разкопчани панталони ама.. :D Аз много съжалявам за това безумие, но имах сексуален партньор, който го правеше и..не знам какъв процент от мъжете могат да го използват. Надявам се да съм помогнала.. Не не мога ахахахахахаххахахаха идеята ти е велика :D веднага ще го пробвам :D:D

bitchwolf
12-23-2012, 19:42
Има уста, ще гълта.
А тая простотия с дърпане на кожичката, за да стане торба, не знам и как да я коментирам.
недей :) макар, че току що го направи ^^

andylife
12-24-2012, 02:01
Братле, ами стани и просто направи цялата ти стая в сперма, най-вече килима. Или както казаха по-горе... след това твоята течност ще намери своята територия :)

dream1707
12-24-2012, 06:04
Има уста, ще гълта.
А тая простотия с дърпане на кожичката, за да стане торба, не знам и как да я коментирам.

За първи път да видя някой да те остави без коментар.. чудо ;д

И кво, има и такива странни начини... Аз пък съм имала партньор, който си притискаше каналчетата.. т.е .. имаше някаква точка там, където като натиснеше и просто нищо не излизаше, щото го спираше един вид... И аз не мога да го обясня като хората... И съм го питала, казвал ми е, че нито го боли, нито има някаква особена разлика между 2та вида свършване, просто нищо не.. изтича

Scarface_
12-24-2012, 08:12
еми не е така...казва се сух оргазъм и е доста по-тъпо според мен от нормалния , а и има опастност да ти се пръснат топките

granger
12-24-2012, 09:14
Попринцип,когато си стимулираш Ж точката (една от тях около ануса ) свършваш без да отделяш семенна течност.

nymphadora
12-24-2012, 09:26
Мастурбирай си в банята?!

Dark_Angel_
12-24-2012, 09:40
още като видях заглавието и очаквах да е палава темата ............ ама чак па толко :D:D:D нимфата е права - блъскай си в банята

pifiella
12-24-2012, 12:25
Когато "дойде моментът"слагай плик. :D

klimatronik
12-24-2012, 14:10
един дълъг маркуч си слагаш
Другия му край да е спуснат през терасата или прозореца
Тамън пред вас ще се натрупа повече сняг

anonymous708973
12-24-2012, 19:03
Get a girlfriend?

Добре бе, защо се правиш на печен? Като има приятелка - кво, няма да му се случи да лъска ли? Не може само на ръчна, но приятелката не изключва ръчната - следователно проблемът остава - следователно постът ти далеч не е полезен.

В банята е вариант.
Стискай в ръка, поне ще намалиш пораженията.
Кърпичка отгоре, но има шанс да я пробие :д

Overkill_Teen
12-24-2012, 19:10
Аз пък съм имала партньор, който си притискаше каналчетата.. т.е .. имаше някаква точка там, където като натиснеше и просто нищо не излизаше, щото го спираше един вид... И аз не мога да го обясня като хората... И съм го питала, казвал ми е, че нито го боли, нито има някаква особена разлика между 2та вида свършване, просто нищо не.. изтича

Това е супер опасно...
Тва с дългата кожичка и бягане до банята стискайки няма да го коментирам.. :D

Иначе намерих един лесен начин. :D
Ако съм легнал странично и съм сложил няколко кърпички отдолу, материала пада на точното място. :D
По-яко е да съм легнал по гръб, ама така контролът е доста по-труден. :D

bitchwolf
12-24-2012, 19:19
бате имаш проблем, давам ти решение и изобщо не се ебавам. опитвам се да съм що годе благоприлична с хората в тоя форум. като те тролят не си доволен, като ти дават реален съвет (щото тва е реално нещо и аз казах че не съм правила статистика на можещите) пак "няя го коментира"..ей лигльо.. хои си го начукай. дано на ръчна си изкараш цял живот. дришльо малък!

Overkill_Teen
12-24-2012, 19:25
бате имаш проблем, давам ти решение и изобщо не се ебавам. опитвам се да съм що годе благоприлична с хората в тоя форум. като те тролят не си доволен, като ти дават реален съвет (щото тва е реално нещо и аз казах че не съм правила статистика на можещите) пак "няя го коментира"..ей лигльо.. хои си го начукай. дано на ръчна си изкараш цял живот. дришльо малък!

Първо не е прилично дама да държи такъв тон. ;)
Второ, не съм искал да те засегна по никакъв начин с мнението си, дори подходих малко по-деликатно. ;)
Не знам кой е практикувал такава нестандартна техника, според мен тя не само трудна, но и на практика абсурдна, поради няколко причини, които няма да ти обяснявам, понеже си момиче. ;)

bitchwolf
12-24-2012, 19:36
Няма прилично. Днеска няма. Няма дами, няма господа. Казах ли "няма" вече?
Тоя който я е практикувал очевидно съществува, но няма как да знаеш кой е щото не съм изнесла личната му информация. Първо. И второ..къв е тоя сексизъм бе man? Какъв тон ше държа си е лично моя работа що се отнася до впечатлението, което оставям с това. И понеже съм момиче няма да ми обясняваш? Изобщо не съм те питала за обяснения и изобщо не съм ти искала оправданията и причините, поради които няма да го направиш. Това че някой е от единия пол е най-жалкия аргумент ever. Весела Коледа.

anonymous708973
12-24-2012, 19:38
Що не се кротнеш малко, щото наистина преувеличаваш и реагираш неоправдано остро?

Overkill_Teen
12-24-2012, 20:02
Няма прилично. Днеска няма. Няма дами, няма господа. Казах ли "няма" вече?
Тоя който я е практикувал очевидно съществува, но няма как да знаеш кой е щото не съм изнесла личната му информация. Първо. И второ..къв е тоя сексизъм бе man? Какъв тон ше държа си е лично моя работа що се отнася до впечатлението, което оставям с това. И понеже съм момиче няма да ми обясняваш? Изобщо не съм те питала за обяснения и изобщо не съм ти искала оправданията и причините, поради които няма да го направиш. Това че някой е от единия пол е най-жалкия аргумент ever. Весела Коледа.

Грешката е моя, с какъв акъл нареках "дама" поредната кифла.
За какъв сексизъм говориш не знам, приемам че се дължи на някакво вътрешно чувство за малоценност.
Коя си ти, че да ти давам обяснения по материя, от която си нямаш "хал-хабер". Моята реакция беше твърде мека за АБСУРДНОТО (повтарям: АБСУРДНОТО) ти предложение.
А какво има и какво няма - не си ти тази, която да определя.
Горкият ти приятел, да го караш да си стиска кожата и да тича до банята. :D
Весела Коледа и на теб, не си прави труда да ми отговаряш, нито ще го чета, нито ще си губя времето да ти отговарям.

bitchwolf
12-25-2012, 07:32
Що не се кротнеш малко, щото наистина преувеличаваш и реагираш неоправдано остро?

кой го каза.. :lol:

DownloadVirus
12-25-2012, 07:54
Да Ви имам проблемите.Акъл за 5 стинки ..

nymphadora
12-25-2012, 08:03
бате имаш проблем, давам ти решение и изобщо не се ебавам. опитвам се да съм що годе благоприлична с хората в тоя форум. като те тролят не си доволен, като ти дават реален съвет (щото тва е реално нещо и аз казах че не съм правила статистика на можещите) пак "няя го коментира"..ей лигльо.. хои си го начукай. дано на ръчна си изкараш цял живот. дришльо малък!

http://alltheragefaces.com/img/faces/large/misc-got-a-badass-over-here-l.png

anonymous708973
12-25-2012, 09:26
кой го каза.. :lol:

Да, да, добре.
И аз тва няя го коментирам. Аре налей ме.

dream1707
12-25-2012, 09:51
еми не е така...казва се сух оргазъм и е доста по-тъпо според мен от нормалния , а и има опастност да ти се пръснат топките

Не съм запозната, нямам си подобни атрибути... казвам това, което той ми е казвал :)


Попринцип,когато си стимулираш Ж точката (една от тях около ануса ) свършваш без да отделяш семенна течност.

Еми, някъде там пипа и той... не се стиска или нещо подобно... просто леко настискаше с пръст някъде около точно тая точка


Това е супер опасно...

Извинявам се тогава, че давам подобни съвети. Не знаех, че е опасно. Не съм особено запозната точно с тия неща, за напред ще знам.. Просто го правеше най-редовно това и не ми е споменавал да е имал някакви проблеми.

granger
12-25-2012, 09:56
Ми и аз не знам колко е опасно,ама досега нищо му няма :lol:

yordan
12-29-2012, 20:09
Има един страхотен вариант, ако кожичката ти е малко по-..как да кажа..еми разтеглива. Всм пфу как да го обясня бе, еми като тръгнеш да свършваш я издърпваш и с 2 пръста я стискаш отпред, така правиш нещо като торба, в която да се излее и после просто отиваш..там където отидеш, пускаш и се изсипва където пожелаеш. Единствения проблем е, че трябва да преминеш трасето държейки го с разкопчани панталони ама.. :D Аз много съжалявам за това безумие, но имах сексуален партньор, който го правеше и..не знам какъв процент от мъжете могат да го използват. Надявам се да съм помогнала.. ДА АЗ ТАКА ГО ПРАВИЯ СТОМ САМ НА рачно а инак с приателката или в кондома
или в
неия

rusinow
12-29-2012, 20:38
Мастурбирай в чорап! :D

nezabelejimata
12-30-2012, 00:37
Аз съм крайно потресена от коментари... xD А колкото до темата, компетентен отговор сигурно няма да ти дам защото нито имам *** нито лъскам, но просто идея сложи една кърпа върху тебе смисъл не да се завиеш просто колкото като свършваш нагоре да е върху тебе ама поне да е върху кърпата. после я слагаш за пране и готово... xD

Niakoitam
12-30-2012, 08:27
Ами много лесно. Събираш си материал известно време.Като си достатъчно възбуден вече и усещаш,че може да излезе отиваш в банята и довършваш действията. След като решиш,че вече е достатъчно го позабърсваш хубаво с тоалетна хартия,сядаш на тоалетната чиния и чакаш да ти спадне напълно понеже има остатък,който излиза после.Правиш си каквото ти се прави.След като ти е спаднал напълно пак го забърсваш и вече нищо не може да ти цапа.
А това с кожичката действително работи,но само ако си по-малък на възраст или си охлабвал жилката доста скоро,защото иначе мястото е прекалено малко и рискуваш да ти напълни и ръката :D

piffacota
12-31-2012, 00:24
лелее буахаххахаха