PDA

View Full Version : Ударете по-едно рамо моля.



Niki___Niki
12-23-2012, 16:07
Здравейте следя форума, отдавна и ето че и на мен ми дойде ред да пиша.Проблема е следния запознах се с едно момиче и на практика тръгнахме, след няколко срещи ме заведе в тях и ме запозна с техните,след което от изневиделица ми каза че си ме има за приятел, въпреки че много ме харесвала я било страх да не ме нарани понеже съм бил много свястно момче.След което се понапих (моето решение на проблемите) и и се обадих и си излях чувствата и и казах че така лесно няма да се откажа, а тя пак ми каза че не искала да ме нарани защото много държала на мен.И най-големия проблем ми е че няма значение с колко момичета съм ходил и за колко време никога не ми е пукало истински за момиче така както ми пука за нея :( Моля ви дайте някой съвет как да и докажа че държа на нея наистина много и съм готов на всичко за да бъда с нея.Благодаря ви ако имам правописни грешки съжалявам но в момента пак съм пийнал.На 21 съм ако има значение тя също.

draid
12-23-2012, 17:15
Ами попитай я на първо място изпитва ли и тя нещо към теб. Защото под това "Не искам да те нараня" може да се крие "Искам да сме си приятели и не проявявам друг интерес" Ако има и тя сходни чувства, значи може да я попиташ, защо смята че ще те нарани.

NeENormalen
12-23-2012, 17:25
Брат и на мен ми се случи нещо такова с една колежка "Не искам да те нараня, ти си много точен..."... натискаме се цяла вечер, на сутринта все едно нищо не се е случило... след година я хванах на тясно и си изпя всичко...била харесвала жени...

marilyn
12-23-2012, 18:22
Някой, който съм отрязала вече, ако ми се обади пиян да ми се обяснява колко иска да е с мен и колко съм му ценна.. еми само трупа черни точки.

draid
12-23-2012, 19:03
Някой, който съм отрязала вече, ако ми се обади пиян да ми се обяснява колко иска да е с мен и колко съм му ценна.. еми само трупа черни точки.



А що за отрязване е "Не искам да те нараня" ??? Или си казваме нещата както са или не увъртаме.

ninjaiscrazy
12-23-2012, 19:21
Това пък е най-тъпото обяснение "не искам да те нараня,защото си свестен"-както казаха колегите по-горе говори с нея дали тя изпитва нещо към теб,по-различно от приятелство или "най-добри приятели" или подобните му там и отговоря би трябвало да ти подскаже накъде вървят нещата.

marilyn
12-23-2012, 19:37
А що за отрязване е "Не искам да те нараня" ??? Или си казваме нещата както са или не увъртаме.

Не съм коментирала нейното поведение и изказване. Само това, че той не печели особено с това, че се е напил и й се е обаждал да й се обяснява...

Niki___Niki
12-23-2012, 21:35
Колкото до това че се обадих пиян, да съжалявам само че нещата които казах на пияно не ги казах на трезво :(

draid
12-23-2012, 22:20
Не съм коментирала нейното поведение и изказване. Само това, че той не печели особено с това, че се е напил и й се е обаждал да й се обяснява...

И защо ? Пияния човек обикновено изрича трезви мисли. Друг е въпроса дали е правилно да става така.

Niki___Niki
12-24-2012, 11:14
Благодарря на всички за помоща днес е чух с нея, напрактика буквално си ми каза че само приятели може да бъдем и ако продължа да настоявам щяла да спре и да говори с мен.Какво да ви кажа явно това да си добър е най-голямата грешка явно просто трябва да си боклук и да те боли дедовия, живота е скапан какво да се прави.....

ninjaiscrazy
12-24-2012, 11:41
Не,просто не трябва да се отказваш-всички се шегуват,че ненаказано добро няма,но накрая интересно защо повечето завиждат на добрите за това,което имат и за това,което са постигнали. :) Не се отказвай!

Niki___Niki
12-24-2012, 13:17
Безсмислено е ;)

granger
12-24-2012, 13:21
Мацката ти е извъртяла гаден номер. Отсвири я. Не бъди като кученце,което идва,щом му свирнат . Просто пази своите чувства.Ако и пукаше много за чувствата ти нямаше да те забаламоса. Нъф.

Niki___Niki
12-24-2012, 13:46
И аз така мисля вече, колкото и да ми се иска нещата да стояха по друг начин.

draid
12-24-2012, 14:57
Тая е адски зле, не се занимавай с нея. Вместо в началото да ти каже, че няма начин да се получи, тя ти е разтягала : "Не искам да те нараня"

Niki___Niki
12-24-2012, 16:02
Ем аз вевче се примирих че няма надежда, ще ми е кофти известно време но какво да се прави.