PDA

View Full Version : "Най-добри приятели" ?



bagii
12-23-2012, 17:41
Най-добрите ми приятели са момче и момиче от моя клас. От скоро са гаджета и някак ме игнорират през по-голяма част от времето. Когато им е забавно почти забравят за мен, а едва когато е нещо сериозно се обръщат към мен за съвет. Нормално ли е поведението им, тъй като са повече от приятели вече, или грешката за отношението им към мен е моя?

xoxi
12-23-2012, 17:52
Щом от скоро са заедно, напълно нормално е да имат очи само един за друг. Остави ги да се нарадват сега, а ако за в бъдеще продължават да те 'игнорират', поговори с тях.
Ти не носиш отговорност, нито вина за тяхното поведение.

ninjaiscrazy
12-23-2012, 21:01
Щом от скоро са заедно, напълно нормално е да имат очи само един за друг. Остави ги да се нарадват сега, а ако за в бъдеще продължават да те 'игнорират', поговори с тях.
Ти не носиш отговорност, нито вина за тяхното поведение.

+1
И аз имам един такъв човек,с когото се познавам от 18 години и ми е като брат и винаги сме се имали(по дяволите той ми намери гадже и аз на него!) и когато те тръгнаха с неговата пълен игнор,споко,нормално е,ти нищо лошо не си направил-радвай се за тях,върши си твоите си неща,контактувайте когато можете и толкова-споко,не са те забравили.

marilyn
12-24-2012, 16:25
Колкото и да е неприятно, случва се. И аз имам така 2ма приятели, (най-добрата ми приятелка и др мой фр) които се сгаджосаха и като са заедно са малко досадни понякога. Аз гледам да се виждам с тях за по малко, когато са заедно.

Aspire
12-27-2012, 20:40
Защо не се виждаш с тях по отделно...може да е по - приятно, знам ли? Или както казаха по - горе излизай с други твой познати/приятели, докато тези 2-мата се нарадват един на друг :)). Имам чувството, че ако скъсат ти ще се окажеш център на вниманието и ще им решаваш проблемите.

SHPAIdURmeN
12-28-2012, 11:30
Съвсем нормално е, след време ще се оправят нещата, споко ;) :D.

SuNsEt
12-28-2012, 11:41
Нормално е. В моя клас също има гаджета , седят на чин с четири места и са го заели целия.Постоянно са заедно,правят всичко заедно и доста често не обръщат внимание на другите.Понякога се натискат много здраво в стаята и всички повръщаме от гледката :D
Иначе,когато има да им казваш нещо те изслушват,можеш да се забавляваш с тях и всичко е готино,до един момент,когато решат пак да се натискат и да си говорят на малки имена :D

След като сте били тримата най-добри приятели,значи имаш право да говориш с тях и да им кажеш как се чувстваш.Не е хубаво да те игнорират така.Все пак те съветвам да си намериш нови приятели,защото дори и да ти обръщат внимание,ти самата ще се чувстваш кофти понякога в тяхната компания.

druzilla
12-28-2012, 11:45
Нормално е щом от скоро са заедно,но пък ако им кажеш как се чувстваш може би ще променят отношението си.Кажи им,че когато излизате тримата не ти е приятно да се натискат пред теб и да те игнорират,това могат да го правят,когато са сами.Вероятно ситуацията ще е по-неприятна,когато се разделят (надявам се да не е скоро).

diamant4eto66
12-30-2012, 11:32
Не са те забравили, но любовта е доста по-различно нещо от приятелството... Остави ги да си се радват, ако си им толкова близка, колкото казваш ще си най-големия фен на тяхната връзка и ще им се радваш, а няма да мислиш само за себе си, както излиза в случая ;) Съвета ми е и ти да си хванеш гадже и така да си запълваш времето.

idontunderstand
01-04-2013, 20:48
Всички сте прави,но първи приятелите тогава гаджето,защото приятелите си остават (:

PurpleSand
01-04-2013, 22:32
Ако отскоро са заедно..поведението им е напълно нормално. Остави ги малко да се нарадват едно хубаво един на друг и ще видиш след време нещата ще са си нормални. Просто бъди търпелива.