PDA

View Full Version : Влюбена



ka6kavalkata
12-23-2012, 20:26
Здравейте.Отскоро започнах да харесвам едно момче,но проблема е че той със сигурност не ме харесва.Е не съм сигурна .. . ма като гледам другите теми винаги момичетата знаят,че той ги заглежда или нещо подобно.Е при мен не е така.Просто вече не издържам...не го познавам,никога не сме си говорили или чатили.Ма едно е сигурно-многооо го харесвам и не знам какво да правя!Имам го към приятели в социалната мрежа и наскоро ми се случи нещо много странно...всъщност на два пътя ми се случи.Той беше на линия и аз просто натиснах прозорчето на чата(без нищо да му пиша)и той веднага излезе извън линия :( невъзможно е да знае,че съм отворила неговия чат!!!!!!!и после след 1 мин.пак влиза на линия....много се притеснявам-имам чувството,че той знае че съм отворила чата пък същевременно това е невъзможно....и искам той да ме хареса,но не знам как....и тва е моята история.
ААА и още нещо се случи преди няколко седмици(тогава не бях влюбена)от което ми стана много гадно.Питах една приятелка кои са най-хубавите момчета в училище и тя нищо не каза.Аз й изброих доста имена включително и неговото..и после кат излизам от училище го виждам да си тръгва и виждам също моята приятелка,която седи с една друга голяма ''порта'' да се хилят.Веднага разбрах за кво става въпрос и им казах,че не го харесвам и просто си мисля,че е хубав..и на другия ден портата започна да ми се хили кат го видим..и да ми вика,че съм го харесвала.Исках просто да я убия....как може аз да й казвам че той е сладък А ТЯ МИ ВИКА ДА НЕ КРИЯ НИЩО,И ДА СИ ПРИЗНАЯ ЧЕ СЪМ ВЛЮБЕНА....Е КАК МОЖЕ ДА Е ТОКОВА ТЪПА.АЗ НИКЪДЕ НЕ СЪМ КАЗВАЛА,ЧЕ СЪМ ВЛЮБЕНА ИЛИ ЧЕ ГО ХАРЕСВАМ....е после започнах да го харесвам и сега съм многоооо объркана и просто искам той да ме хареса.



БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРОЧЕТОХА ТОВА ''КЪСО'' НЕЩО и ако някой е изпадал в подобна ситуация или знае как да ми помогне да пише.....ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!! :) :)

strawberry88
12-23-2012, 20:38
Няма как да е видял, че си щяла да му пишеш и затова да е излезнал. :? Пиши му.И как така си се влюбила в него, след като дори не сте си казали и една дума още не знам. :D

marilyn
12-23-2012, 20:47
Как толкова хареса някой, даже се влюби като не сте си говорили, дори не сте си и писали?! Пиши му.

Despicable95
12-23-2012, 20:54
Не мога да разбера.. харесва ти, а дори не го познаваш ? Ами ако е някой който не ти подхожда на теб, който се държи грубо и т.н ... за да си с някого първо трябва да сте си приятели след това е любовта. Няма как да е видял, че си отворила прозорчето с чата ;) . Също така не се натискай някой да те хареса, то просто се случва когато му е писано !! :) Иначе успех

OnlyGirl
12-23-2012, 21:07
Пиши му. Усмихвай му се в училище, поздравявай го. Помоли твоя приятелка да ви запознае.. Това е първото.. Пиши като си готова :D

~The Smile~
12-24-2012, 08:42
Трябва ти да го заговаряш. Така че ти му пиши. Малко по малко се сближавай с него.

xXxPETYAxXx
12-24-2012, 12:12
Оф, като почнете с това, как можела да го харесва или да е влюбена в него, без дори да го познава - сякаш вие никога не сте харесвали някого в училище, на когото знаете само името и класа?!
И аз съм харесвала момчета по такъв начин, друг е въпроса, че бях тогава 5-6 клас :D
Няма как да знае, че си му отворила чата, вероятно или на теб ти се бъгва тоя прозорец, или на него му прекъсва нета. На мен често ми се бъгва тоя смотания ФБ-чат...
На колко години сте? Ако сте долу-горе набори му пиши, ама ако е с 3-4 години по-голям от тебе, няма смисъл да си мечтаеш, а да го забравиш.

ka6kavalkata
12-24-2012, 13:23
Аз съм в 7клас той-също и просто така съм си влюбена. Имам една приятелка,която кат мен се влюби така на два пътя без да познава момчето,без да са си говорили...сега ги забрави и двамата.Гадно ми е че много пътя съм й говорила,че не може да харесваш някого без да го познаваш........еее сега вече знам кво е чувството! И за упреците-как мога да харесвам някого без да го познавам-ЕЙ ТАКА!ХАРЕСВАМ СИ ГО И СЪМ ВЛЮБЕНА :) :) От наблюденията които имам знам,че той е срамежлив като мен и имаме много общи интереси :) Е както други момичета и аз просто съм ужасена от мисълта да му пиша...не знам кво ще стане...само кат си го помисля и.....и какво може да стане....

granger
12-24-2012, 13:27
:lol: сладко.
Не си влюбена, а привлечена, разлика оттук до майната си. По детски е сладко, защото още не осъзнавате какво е това влюбване и обич,какво означава да отдадеш цялото си същество на някого другиго. Ще ти мине тръпката.
Не можеш да си влюбена, в човек който не познаваш де факто. Привличане може да има,някаква тръпка. Но това не е любов.

ka6kavalkata
12-24-2012, 14:34
Успокои ме :) Аз си го казвам-не искам да го харесвам или да ме привлича пък в същото време искам той да ме хареса

Elli *
12-24-2012, 17:46
Ако не му пишеш- той няма да ти пише ( има маааааалък шанс )
Но ако му пишеш, нищо не губиш. :)
Напиши му '' Весели празници '' или нещо от сорта и започнете да си говорите.

OnlyGirl
12-26-2012, 15:27
Напиши едно Весели празници/Хей/Здрасти/етц. , поеми си въздух, изпрати го и се надявай на най-доброто :D Няма какво лошо да се случи, успокой се. Ако не му пишеш трудно ще се получи нещо..

druzilla
12-26-2012, 15:40
Преди време бях в подобна ситуация.Отварях прозорчето на чата и с часове зяпах и се чудех дали да му пиша.Е в крайна сметка той ми писа и се оказа,че също е имал симпатии към мен.Накрая нищо не излезе,защото не се познавахме лично и сме имали твърде различни очаквания.Но пък нищо не изгубих от цялата работа,така че е виждам защо да не му пишеш,пък ако е писано ще се получи. ;)

titkos
12-26-2012, 15:46
Ако имате една и съща учителка по даден предмет, можеш да започнеш с: "Извинявай, г-жа Х даде ли на вашия клас домашно за ваканцията?" и да започнете разговор колко ви товарят, кой учител е най-взискателен, кой предмет най-много ви харесва... :D

ka6kavalkata
12-28-2012, 07:57
Благодаря Ви за съветите

DENKAZ
12-28-2012, 22:57
Стига е хора, викат му любов от пръв поглед, но само от едната страна. Относно за чата, пълен филм си, нета му е спрял и т.н. и както казаха по-горе пиши му: ЧНГ, глупости, как я караш, ела за една шпакла, туй-онуй. Не, базикам се.