PDA

View Full Version : Малко въпросчета относно хладното оръжие бокс



studenta_97
12-24-2012, 00:32
Нямам 18 години и искам да ви питам какво може да стане ако полицай ме хване с бокс ? Позволено ли е носенето му от непълнолетен ? Става въпрос за нормален бокс без шипове ...

filmimilmi
12-24-2012, 14:43
Като да ти бият шамарите, да ти го конфискуват и да те водят при детска педагогическа стая ли? Макар и естествено, ако както си тръгнал да се правиш на интересен никой няма да те спре да си го носиш....

mlakniwe
12-24-2012, 14:49
До какво водят игрите и филмите...

ninjaiscrazy
12-24-2012, 16:03
Няма дори да се занимават с теб-взимат ти го,най-много да те питат от къде си го купил и да идат да лепнат глоба на магазинерите,затова,че са ти го продали...Като се страхуваш да носиш бокс вземи си нож ако толкова търсиш самозащита.

JuStIc3
12-26-2012, 00:15
Че бокса незаконен ли е за носене ? То е сякаш да си сложа ключодържателя на пръста и да удрям :D

calinca
12-26-2012, 21:01
Нямам 18 години и искам да ви питам какво може да стане ако полицай ме хване с бокс ? Позволено ли е носенето му от непълнолетен ? Става въпрос за нормален бокс без шипове ...

Нямам идея има ли нещо в закона по тая линия, по мое време разнасяхме карабинери (такива, гарантирано не-алпинистки, тежки). Рисковете в тая работа са два - първо, да си потрошиш кокалчетата в собствения си дивайс, и второ, да ти го вземат и да те натупат с него. За проблеми с полицията не съм чувала (дори от хора, които си имаха проблеми с полицията). Но пък може нещата да са се изменили, кой го знае.

Във всеки случаи законите са достъпни за четене свободно онлайн, така че приятно прекарване с четивото и внимавай да не ти се случи някоя нерегламентирана ситуация като гореописаните.