PDA

View Full Version : Важни въпроси към собствениците Samsung Galaxy Ace s5830 и близките му модели



anonymous895156
12-24-2012, 11:58
1. Когато го държите, създава ли се усещане за солидност?
2. Добро ли е качеството на звука без слушалки?
3. А със?
4. Чувствителен на допир ли е екранът?
5. Остават ли много отпечатъци по телефона, и ако да - как ги махате?
6. Използвате ли протектор за екран? Откъде го закупихте?
7. Харесвате ли качеството на снимките, които правите с телефона?
8. А на видеото?
9. Има ли добър ефект от светкавицата, или качеството на снимките се разваля?
10. Малък ли е екранът за някои приложения от Андроид?
11. Удобно ли е сърфирането в Интернет?
12. Като какъв бихте определили телефона - бърз или бавен?
13. За какво /освен разговори и смс/ използвате телефона?
14. Кога и на каква цена го купихте?
15. Защо избрахте точно него?
16. Какво от изброените имаше в кутията, когато го купихте: usb кабел, карта памет, панел с друг цвят, слушалки, зарядно?
17. Ще го смените ли с друг смартфон скоро, и ако да - защо?
18. Харесвате ли го?
19. Според вас, заслужава ли си? :)

vesiii
12-24-2012, 23:50
Ха ха. То направо разпит е това :). Както и да е. Аз просто искам да попитам какво е качеството на този телефон и въобще samsung. До сега съм ползвала само nokia и за тях знам, че са доста здрави, особено на изпускане. А колкото до samsung издръжливи ли са на изпускане? И дори да не го изпускам, качествен ли е?

Renesme Cullen
12-30-2012, 17:00
Ха ха. То направо разпит е това :). Както и да е. Аз просто искам да попитам какво е качеството на този телефон и въобще samsung. До сега съм ползвала само nokia и за тях знам, че са доста здрави, особено на изпускане. А колкото до samsung издръжливи ли са на изпускане? И дори да не го изпускам, качествен ли е?
Имам Samsung Galaxy S и е склонен на леко ожулване по панела при изпускане по стълбите в парка... Но иначе телефона е мега добър и лесен за използване и си струва парите! Дори бих казала, че е по-добър от ай фона, защото не е толкова капризен и не е на един шамар живот. Системата му е много удобна и дори се привързах към него.