PDA

View Full Version : Какво мислите за Българския шовинизъм !?



kyka1
12-24-2012, 18:33
Тези които не знаят какво е шовинизъм - това по принцип в България се определя като краен национализъм, да смяташ, че ти си единствен, и че хора от друга раса не са хора, и само Българите са достойни на живот.Кратко обяснение от един така наречен националист.

Цитирам:

Шовинизъм само в заглавието на темата тъй, като думата е чуждица, повече няма да я ползвам.
И така аз съм българин, православен християнин. Моята идеология е българщината и ето основите и:
- българското е най-добро, красиво, умно и правилно, особено в сверата на духът.
От тука изхождам отрицателно и към всички видове идеологии и учения не идващи от България. Няма нацизъм , анархизъм, фашизъм, комунизъм и каквото там има - щом не е българско не го ща, и не ме интересува.
- аз следвам само и единствено пътя на българските национални герои , а те са : най-великите в света и няма държава с толкова много герои . На практика ние имаме повече герои отколкото цял свят наведнъж. Аз се уча от успехите и грешките на тези герои и почитам само тях и никой чужденец и небългарин.
- българите са направо друга раса: по-кадърна, умна, силна, красива и добра от всички останали народи и раси на земята. Аз отказвам да признавам небългарин за равен с мене БЪЛГАРИНА: няма руснаци, сърби, немци, французи, ингелези и европейци.
Ние българите седиме над тях.
Моята религия - православието е най-добрата , истинна и правилна вера на света .

anonymous895156
12-25-2012, 08:03
Бих казал, че са пълни малоумници. Тъжно е, че има такива хора. :(
Едит: Ето един типичен пример за шовинисти http://ibox.bg/groups/RUSSIAN+TERRORISTS/blog/view/2225/ . Ако искате да четете вицове - прочетете целия сайт (това обаче е върха Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.) Много, много смях в този сайт. :)

Difteen16
12-25-2012, 22:22
Много правилно мислене ... Подкрепям го напълно! Тези, които не го подкрепят .. еми има много факти, които го доказват.Когато фактите говорят и боговете си мълчат.

anonymous895156
12-26-2012, 09:18
Искам сега да ми изложиш пет неоспорими факта, които могат да се проверят.. Все пак вашите знания за 1600 години трябва да се уповават на нещо, нали? Не общи приказки от типа на "Ама руснаците са изгорили всички документи, когато са ни освободили". Факти. Българските шовинисти половината са от сектата "Воини на Тангра".
Как може да сте толкова наивни? Да, имало е държава, ръководена от Атила, но тя се е състояла от стотици народи. В нея е имало много българи, но тя не е била българска! Да се върнем на темата. Пет доказателства - каквото се сетиш, древни документи, изложени в музеи, не в главата ти, паметници, керамика, оръжия с надписи...
Аз докато четях простотиите в този сайт, на едно място не видях да има написано "Това можем да докажем с еди-коя-си-находка.". Само дъра-бъра, американците са българи, цяла Европа е българска, ... Даже на едно място пишеше, че инките са българи, защото били минали през Азия. ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ

vladislavcheto
12-26-2012, 14:26
Искам сега да ми изложиш пет неоспорими факта, които могат да се проверят.. Все пак вашите знания за 1600 години трябва да се уповават на нещо, нали? Не общи приказки от типа на "Ама руснаците са изгорили всички документи, когато са ни освободили". Факти. Българските шовинисти половината са от сектата "Воини на Тангра".
Как може да сте толкова наивни? Да, имало е държава, ръководена от Атила, но тя се е състояла от стотици народи. В нея е имало много българи, но тя не е била българска! Да се върнем на темата. Пет доказателства - каквото се сетиш, древни документи, изложени в музеи, не в главата ти, паметници, керамика, оръжия с надписи...
Аз докато четях простотиите в този сайт, на едно място не видях да има написано "Това можем да докажем с еди-коя-си-находка.". Само дъра-бъра, американците са българи, цяла Европа е българска, ... Даже на едно място пишеше, че инките са българи, защото били минали през Азия. ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ

То едно време имало екзекуции за такива хора :D :D ;)