PDA

View Full Version : Скучно ми е



onanismus
12-24-2012, 21:05
Привет!
Както става ясно от заглавието на темата, чувствам се отегчен от ежедневието си и съответно вече наистина не знам какво да променя. Имам красива и умна приятелка, много приятели, добро образование и всичко, от което се нуждая на този етап... Принципно уча в чужбина и там съм изградил рутина, към която се придържам и която изисква стриктно и дисциплинирано да уча, съответно бях решил, че на това се дължи това усещане и че като се върна, ще съм като отвързан... е да, ама не! От 2-3 дена съм в България и в общи линии го усещам по същия начин.
Та нека хората, които са се чувствали по подобен начин, да споделят мерките, които са взели да противодействат на скуката и отегчеността от еднообразието.

Sarafina
12-24-2012, 21:17
Развивай се в някаква посока, която ти е интересна :) Дали ще е спорт, език, рисуване, музика....

ArTanDra
12-24-2012, 21:49
Явно хората, с които се събираш са сиви и скучни ?! Тогава го направи ти весело, ти поеми инициативата. Не става разнообразието ей така с магическа пръчка.

onanismus
12-24-2012, 22:16
Благодаря и за двете мнения, и за двете неща съм се замислял.
Sarafina, образованието ми до голяма степен ме е погълнало и това е основното направление, в което се развивам. Осъзнавам, че съм един от най-добрите студенти в групата, въпреки че съм чужденец, което малко или много е голямо постижение. Скоро ще намеря време да тренирам и се надявам това да промени нещо.
ArTanDra, и ти имаш право и съм замислял сериозно над това, не винаги е скучно и неприятно, просто е неестествено, тъй като 20 години сме били заедно с приятелите си и никога не съм го чувствал това, още повече, че не ги бях виждал от много време и се очакваше да ми е изключително забавно...