PDA

View Full Version : Психиатрията Колингууд от филма Среща със смъртта има ли я???



huba_buba
12-25-2012, 09:34
Здравейте, гледала съм и двете части на филма и супер много ми стана интересно дали я има или не, търсех материали но почти нищо съществено не намерих, интересното е че няма нито снимки нито материали излиза болница с това име но тя е действаща и широко посещавана. Искам да науча повече за тази болница от филма, има ли я къде се намира и дали са ходили хора там за да проверят истинността на историята и мястото. Моля всеки един от вас да се разрови и да ми помогне! Ще ви бъда адски благодарна!

Kaena Smith
12-25-2012, 20:21
http://horrornews.net/39257/interview-w-colin-vicious-and-stuart-vicious/

Is the Collingwood Psychiatric Hospital a real place?

Colin: No, it is fictional. However, the location we used is a real abandoned mental institution.

Stuart: And the history presented in the film is based on truth. The place really was built at the turn of the century and they did lobotomies and other early experimental procedures there on real people.

***

http://altereddimensions.net/ghosts/AthensMentalHealth.aspx

The Movie Grave Encounters (2011)

In 2011, the horror mockumentery Grave Encounters was released and featured fictional camcorder footage from a mental institution named Collingwood Psychiatric Hospital. The mental institution featured in the movie is somewhat of a secret but rumors are that at least parts of the movie, if not all, were based on the haunted Athens Mental Hospital.

huba_buba
12-25-2012, 22:23
про4етох ги и все пак ни6то са6тествено не намерих, крият за са6тествуването и, до колкото знам тя е истинска ....

Kaena Smith
12-26-2012, 09:02
про4етох ги и все пак ни6то са6тествено не намерих, крият за са6тествуването и, до колкото знам тя е истинска ....


Измислена е! :)
Историите са заимствани от други болници,крие се мястото на заснемането.В интервюто се казва,че Collingwood Psychiatric Hospital не съществува,но сградата в действителност е изоставена психиатрична клиника.Предполага се,че част от историите във филма са базирани на тези в Athens Mental Hospital.

huba_buba
12-27-2012, 09:42
Прочетох това и още много такива статии докато не попаднах на една от неизвестно момче което казва че живее в този щат където се намира и клиниката но всички крият местонахождението и защото там наистина са се случвали супер шибани неща и не било правилно да каже къде е защото можело да има пострадали ако посетят мястото. Благодаря ти все пак :)

did4yty
02-17-2013, 12:39
Сградата се нарича Riverview Mental Hospital и се намира в Канада и наистина е огромна и страховита..

huba_buba
02-20-2013, 12:31
много е страховито даже мислехме да отидем до там. търсихме и намерихме доста неща някой от които скрити доста добре и то. но никъде не се наемам да тръгна. доста е страховито.

strawberry88
02-20-2013, 13:33
Сериозно ли искаш да отидеш до Канада, за да видиш някаквa психиатрична клиника от някакъв си филм? 8-)

huba_buba
02-25-2013, 09:14
По едно време го обмисляхме, но се отказахме.