PDA

View Full Version : Проблем с избирането на телефон !



MinichkaMilichka
12-25-2012, 17:44
Така ... мисля че има няколко такива теми но на мен ми трябва телефон с определени изисквания.Моля не ме пренебрегвайте и ми помогнете.

Ето ги моите изисквания:
1. Операционна система - Android .
2. Камера - 5 МР и повече .
3. Дисплей - Touchscreen
4. Размери в мм - Дължина:115мм
- Ширина: 58мм
5. Вътрешна памет - 1 GB или повече .
6. Рам памет - 512 MB или повече
7. Допълнителна памет - microSD слот ; ако вътрешната памет е повече от 8 GB не е нужна
8. Wi-Fi - Да
9. GPS - Да
10. Видео запис - Да
11. Медия плейър - Да

Препоръчителни Марки : Samsung , HTC , Huawei , Sony , Google !

Ще съм много благодарна и ако ми кажете вие с какъв телефон сте и какви характеристики има. Наистина искам да си взема такъв смартфон но просто не зная кой. Изпратете ми линк ако искате и ми предложете нещо. Не е нужно да са изпълнени всичките изисквания! Но само Операционната система трябва да е Android!

Аз в момента съм с телефон Samsung Сorby S3560.

Няма да давам определена цена!

perry_the_platypus
12-25-2012, 17:55
Всичко добре, само дължината и ширината не знам как ще ги уцелиш, хахахаххаха. Иначе виж Samsung Galaxy S2/S3, Galaxy Note/Note2, Galaxy Ace/Ace 2, etc.

MinichkaMilichka
12-25-2012, 18:02
Много ми харесва Huawei Vision Писна ми вече от тези самсунги :D всеки 2-ри има такъв . . . . Също така мислех и за Google Nexus 4 но е много голям и просто не знам колко голямо калъфче ще ми трябва и дори къде ще мога да го сложа :D Кажете вашият настоящ телефон какъв е . . . също така ако искате кажете и какъв телефон искате да си вземете :)

Nam3less3
12-25-2012, 18:38
Някой от тия вземи (http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=1&YearAnnounced=0&nPriceLow=0&nPriceHigh=0&idCurrency=0&idFormFactor=1&idSIMType=0&idDualSIM=0&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=8&idOSVersion=400&idOSWhen=1&nminCPUMHz=1000&nCPUCores=2&nminRAMMB=512&nminInternalStorageMB=1000&idExpansionCard=0&idDisplay=0&nminDisplayX=0&nminDisplayY=0&nmaxDisplayX=0&nmaxDisplayY=0&fminDisplaySize=4.0&fmaxDisplaySize=0&nPixelDensity=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=4&idAccelerometer=0&idGyro=0&idCompass=0&id35mm=0&idCamera=8&idCameraFlash=0&idVideoRecorder=0&idSecondaryCamera=0&idGPS=1&bWLAN=0&idNFC=0&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=0&TalkTime=0&sFreeText=)

MinichkaMilichka
12-25-2012, 19:20
Добре а сега окончателно ви питам Samsung Galaxy Nexus 4 или Huawei Vision Моля ви кажете ми ... ако се сетите за друг подобен който не е Самсунг евала му.... но постоянно се чудя...ако си взема Нексуса ще съжалявам че не съм взела Вижъна .... ако взема Вижън после ще съжалявам че не съм взела Нексуса !!! Може и Huawei Ascend P1

Nam3less3
12-25-2012, 19:32
Няма галакси нексус 4, има lg nexus 4, но няма откъде да се купи в БГ, абе каквото и да избереш от тия галаксита и нексуси е много по-добро от huawei vision.

MinichkaMilichka
12-25-2012, 19:50
Добре може и да няма точно такъв но з мислех за този http://www.technomarket.bg/products/09116960/samsung-gt-i9250-c-white Обаче на външен вид Вижън-а ме кефи повече а и има неща които ме кефят повече от Нексус-а но все пак ... оф нз :D

Nam3less3
12-25-2012, 19:55
Това е Galaxy Nexus просто и е отвсякъде по-добър от huawei vision и откъм външен вид също е доста по-добър. Абе чудесен избор е.

MinichkaMilichka
12-25-2012, 20:18
И аз когато го видях се влюбих и и със двата телефона съм си играла ето ти едно клипче на Huawei Vision с една много яка функция http://www.youtube.com/watch?v=S8y1K9UL7vw Моля те изгледай клипчето. Наистина и аз осъзнавам че Nexus-a е по-добър вариант но този ми харесва на външен вид повече ... въпреки че е по.малък.

Nam3less3
12-25-2012, 20:38
Такива функции има всеки телефон с андроид, можеш и по-яко да го персонализираш, а и външния вид на нексуса ще ти хареса повече като сравниш дисплейте им.

Game_Fan98
12-25-2012, 21:05
LG Optimus 3D P920
От към размери е по-голям,но пак е много добър

-Android 2.2(Froyo)
-Двуядрен процесор-1GHz
-8GB вградена памет с възможност за разширение
-5MP камера
-2D камера-1080p-запис и възпроизвеждане(24 кадъра в секунда)
-3D камера-720p-запис и възпроизвеждане(30 кадъра в секунда)
-HDMI изход
-3,5G
-Wi-Fi естествено
-Bluetooth 3.0
-Сензор за близост
и много други....................

MinichkaMilichka
12-25-2012, 21:58
Nam3less3 вярвам ти но би ли ми показал на клипче телефон на самсунг който да прави така :D това най-много ме изкефи ! Да и LG Optimus 3D P920 е със много хубави качества но така и никога не разбрах каква е разликата от версиите на Bluetooth-a дори винаги съм се чудела като си го преведа защо и Син Зъб :D някакси яко е !

perry_the_platypus
12-26-2012, 10:10
http://geekaphone.com/compare/Samsung-GALAXY-Nexus-vs-Huawei-Vision :)))))

Nam3less3
12-26-2012, 11:29
Nam3less3 вярвам ти но би ли ми показал на клипче телефон на самсунг който да прави така :D това най-много ме изкефи ! Да и LG Optimus 3D P920 е със много хубави качества но така и никога не разбрах каква е разликата от версиите на Bluetooth-a дори винаги съм се чудела като си го преведа защо и Син Зъб :D някакси яко е !Телефоните на самсунг могат да правят много по-яки работи от huawei. И коя е тая толкова яка функция?

notlike
12-27-2012, 12:08
Защо не си вземеш HTC One S? Мен ми харесва доста. Също така Xperia S е готин, както и Galaxy Nexus. Това са едни добри устройства, които като сравнение цена-качество може би най-много ми допадат. One S не го казвам случайно, този телефон има феноменална камера. Xperia S-ката пък е много стилен и красив, докато SGN-a вади много хубава производителност, а освен това е и с голям екран. Btw, камерите на самсунга не се най-добрите и ако ще си купуваш телефон заради снимките и видеотата, по-добре се довери на друга марка. Huawei правят хубави устройства, ама както и Blackberry, не се търсят много в България и само техни фенове ги купуват, което значи, че цените им са леко преувеличени.. да не кажа много.

Game_Fan98
12-27-2012, 20:06
Nam3less3 вярвам ти но би ли ми показал на клипче телефон на самсунг който да прави така :D това най-много ме изкефи ! Да и LG Optimus 3D P920 е със много хубави качества но така и никога не разбрах каква е разликата от версиите на Bluetooth-a дори винаги съм се чудела като си го преведа защо и Син Зъб :D някакси яко е !
Bluetooth 3.0 има по-бърз пренос на данни от 2,0.
И наистина е "син зъб".
Обърни В-то наобратно и ще видиш,че прилича на два зъба.
Син-заради фона.

MinichkaMilichka
12-27-2012, 21:18
Телефоните на самсунг могат да правят много по-яки работи от huawei. И коя е тая толкова яка функция?

Еми аз отгоре дадох линк на видеото, но все пак нека кажа:когато натиснеш на средният най-отдолу и ме кефи как избираш какво да имаш на екрана :D