PDA

View Full Version : пиърсинг



vassy
12-25-2012, 18:58
имате ли? къде ви харесва най-много? болеше ли ви? и всякакви такива въпроси и коментари...

Аз започвам.. на почти 15 съм, вчера си сложих на веждата с пистолет.. преди нея имам 3 по ушите... Все още не мога да преценя дали ми ходи...

Зайче..
12-25-2012, 19:02
имам на пъпа от около година и половина. да, болеше ме ;д
на едното ухо имам 4 обици, на другото - 2.
мисля скоро да си пробия и носа, обаче не съм сигурна дали ще ми стои добре 8-)

the-little-pain
12-25-2012, 19:06
имам 4 на ушите и ще си правя (не ме болеше , strangeee :Д) още една и мисля на езика : )

marin4itu
12-26-2012, 09:27
Имам на пъпа от 6 години вече, не ме боля особено. Имам на едното ухо 5 (от които една на хрущяла) и на другото 3. Тези на ушите ги имам от 13-годишна някъде.

stelit0
12-26-2012, 09:39
Имам на езика от 1 година. Самото пробиване не боли,но после е гърч :Д Искам на веждата,но май няма да ми отива пък и са ми казвали,че доста боли :) Иначе имам и 2 дупки на едното ухо (искам трета) и 1 на другото ..

xoxi
12-26-2012, 09:48
вчера си сложих на веждата с пистолет

Ако си правиш още, прави ги винаги в студио, при специалист, който работи с игли, а не с пистолет. И не се пробивай сама, защото вероятността от инфекция е много по-голяма.

Аз имам 6 на ушите.
Планирани са на езика и лабрет, но изчаквам. Преди тях мисля да сложа още 2 на ушите. :D

vassy
12-28-2012, 19:04
истината е, че майка ми преди 5-6 години си направи в същия салон и знаех, че макар и не професионално не стана нищо страшно.. с пистолет нищичко не усетих, не бих се дупчила с абокат, особено на веждата...

StolenBliss
12-28-2012, 22:26
На едното ухо имам 3, на другото 4. Преди имах и горе на ушите още 2 ама те се възпалиха още като си ги направих и ги махнах. Имам на езика и веждата. Преди имах и на устната. Общо 9

Undying
12-29-2012, 13:29
Имам на пъпа, да болеше, но като знаеш че болката е за 1-2 минути се изтърпява.

tori
12-29-2012, 13:52
Имам 5 на ушите, едната е на хрущяла. Още нямам на друго място, но следващата година бягам да се дупча. :д БТВ къф е тоя пистолет, в 21ви век живеем - има хиляди сайтове, в които пише къде и как става, хиляди пиърсъри и студиа. Махни обецата от пистолета по възможно най-бързия начин и си купи истинска обеца, най-добре обаче отиди в студио да ти я сложат. И не се ползва абокат, а игла за пиърсинг. Самата игла (http://piercingdot.com/uploads1/piercing/needles.jpg) е остра и куха в началото си и само куха в другия край и по веждите няма много (даже почти никакви) нервни окончания, че да боли. Ебати, как ти е дърпала веждата тая... Като си представя и чак ме боли. :хх

vassy
01-05-2013, 08:56
Имам 5 на ушите, едната е на хрущяла. Още нямам на друго място, но следващата година бягам да се дупча. :д БТВ къф е тоя пистолет, в 21ви век живеем - има хиляди сайтове, в които пише къде и как става, хиляди пиърсъри и студиа. Махни обецата от пистолета по възможно най-бързия начин и си купи истинска обеца, най-добре обаче отиди в студио да ти я сложат. И не се ползва абокат, а игла за пиърсинг. Самата игла (http://piercingdot.com/uploads1/piercing/needles.jpg) е остра и куха в началото си и само куха в другия край и по веждите няма много (даже почти никакви) нервни окончания, че да боли. Ебати, как ти е дърпала веждата тая... Като си представя и чак ме боли. :хх

и какво като сме в 21 век.. не ми се вярва пистолета да е измислен преди иглата..
нали не си вярваш, че ще я махна заради някакво мнение в тийн форум?!... Обецата ми е истинска, каквото и да означаваше това...
Никой не ми е дърпал веждата... не ме болеше нито като ми я слагаха, нито след това... и да сега не е подута, не е зачервена и дори не излизат разни гнусотийки, както става по принцип =)

tori
01-07-2013, 16:39
Ох, боже... Махни обецата и я смени с обеца за вежда, а не за ухо, не четеш ли?! Истинска обеца означава да изглежда по тоя (http://www.silvia-kozmetik.com/catalog/images/bp0025101.jpg) начин (може и с топчета, зарчета, цветенца и такива неща), тези от пистолетите са за мекото на ушите. Те са прави, а това означава миграция, по-бърза от обикновеното. По тоя начин, седейки с нея, кожата ти се опъва повече, отколкото с кривата и кожата започва да изтънява, има болка и след известни мъчения, пиърсинга ти "умира". Чистиш ли се с нещо поне? Иначе иглата е доста по-стара от пистолета - да, на иглата освен за кърпене на чорапи, се ползва и в лекарската практика, пиърсинга и, малко странно, но в готварството също. Естествено, те са различни, но точно тази, дето ти показах, е точно такава, каквато трябва да е. Иначе как не са ти дърпали веждата, то просто няма как. В истинските студиа се ползват форцепси за тая работа, с пистолет няма как. Имаш още много да учиш за изкуството на пиърсинга и боди модификациите. От неправилни обеци и пробивания се получават така лицеприятните за всички келоиди. Успех и дано я задържиш поне малко тая обеца.

musS
01-07-2013, 16:44
правя 18 след месец.. по ушите са ми общо 4, имам и на пъпа, а за ушите обмислям още 3 да си направя..

vassy
01-07-2013, 18:37
Ох, боже... Махни обецата и я смени с обеца за вежда, а не за ухо, не четеш ли?! Истинска обеца означава да изглежда по тоя (http://www.silvia-kozmetik.com/catalog/images/bp0025101.jpg) начин (може и с топчета, зарчета, цветенца и такива неща), тези от пистолетите са за мекото на ушите. Те са прави, а това означава миграция, по-бърза от обикновеното. По тоя начин, седейки с нея, кожата ти се опъва повече, отколкото с кривата и кожата започва да изтънява, има болка и след известни мъчения, пиърсинга ти "умира". Чистиш ли се с нещо поне? Иначе иглата е доста по-стара от пистолета - да, на иглата освен за кърпене на чорапи, се ползва и в лекарската практика, пиърсинга и, малко странно, но в готварството също. Естествено, те са различни, но точно тази, дето ти показах, е точно такава, каквато трябва да е. Иначе как не са ти дърпали веждата, то просто няма как. В истинските студиа се ползват форцепси за тая работа, с пистолет няма как. Имаш още много да учиш за изкуството на пиърсинга и боди модификациите. От неправилни обеци и пробивания се получават така лицеприятните за всички келоиди. Успех и дано я задържиш поне малко тая обеца.

Ахах, много забавно ми стана... Значии, ако ти беше тоолкова запозната, щеше да знаеш, че ако са те пробивали там с пистолет на г/д четвъртия ден се сменя с "истинска".. и да, аз си я смених.. Също така е МНОГО по-добра идея първата ти обеца за вежда да е с право колче, а не извита. Моля те ПОМИСЛИ как стои кожата с извита и как - с права.. Другото, което ще ти кажа е че колкото и да не ти се вярва, ВЪОБЩЕ не са ми дърпали веждата, просто намести пистолета и ме проби като за разлика от пробиването с игли не усети нищо както по време на пробиването, така и до ден днешен.. Промивах я главно с ракия и малко със спирт 1-2пъти на ден.. Вече е 3та седмица и не я промивам с нищо..
Не си мисли, че съм некфа пикла, която не мисли за здраве.. просто не полагам с много повече от необходимата нужда..

fenkaaa
01-07-2013, 21:15
Преди 2 години имах на устната,сега имам само на веждата.При пробиването усетих лека болка,заради хрущяла,но това е нормално.

BamBamBo
01-07-2013, 22:34
Това пробиване с пистолет наистина е мега идиотско!
На 22 съм.Когато бях на 15 започнах да се пробивам.Имах на ушите 12(общо)на носа,на устната(имах монро,лабрет и медуза),на веждата и на езика.
Сега имам само тази на езика.
Нито една дупка не ми е правена с пистолет!
Много искам смайли пиърсинг,но на приятелят ми му е гнусно. :D Но обмислям да си направя на бузите,много ми харесва,но не знам как стои работата с белезите,че си имам достатъчно дупки.

tori
01-08-2013, 12:43
Ахах, много забавно ми стана... Значии, ако ти беше тоолкова запозната, щеше да знаеш, че ако са те пробивали там с пистолет на г/д четвъртия ден се сменя с "истинска".. и да, аз си я смених.. Също така е МНОГО по-добра идея първата ти обеца за вежда да е с право колче, а не извита. Моля те ПОМИСЛИ как стои кожата с извита и как - с права.. Другото, което ще ти кажа е че колкото и да не ти се вярва, ВЪОБЩЕ не са ми дърпали веждата, просто намести пистолета и ме проби като за разлика от пробиването с игли не усети нищо както по време на пробиването, така и до ден днешен.. Промивах я главно с ракия и малко със спирт 1-2пъти на ден.. Вече е 3та седмица и не я промивам с нищо..
Не си мисли, че съм некфа пикла, която не мисли за здраве.. просто не полагам с много повече от необходимата нужда..
Да не си се ровила напред-назад и да направиш грешката да се пробиваш с постолет, е незнание. Да твърдиш обаче, че е добра идея да дадеш 10 лева (може и по-малко, зависи) за пиърсинг със пистолет и че това е по-добро от игла за пиърсинг, вече е глупаво. И не знам дали се сменя, защото НИКОГА няма да се пробия с пистолет за УШИ. Как да помисля?! Моля те, нарисувай ми как седи кожата ако може, че явно съм много тъпо парче и не ти схващам идеята... Иначе с игла СЪЩО не усещаш нищо, колкото и да не ти се вярва на теб. Няма да коментирам спирта (в числото минава и ракията), който изсушава кожата също като кислородната вода и е агресивен към нея, защото навлизаме в тема, по която има само едно правилно решение. А дали си пикла не мога да кажа, но със сигурност се отнасяш с пренебрежение съм здравето си. Не ми говори кое и как става в пиърсинга, бас държа, че не знаеш повече от мен. Все пак се уча да правя такъв и хора с по-голям опит от моя в професията казват, че си върша работата да не кажа перфектно, но добре, макар и да съм аматьор все още. Съветвам те да почетеш малко - сайтове и студиа има бол, можеш да се образоваш от тях и тогава да ходиш да се пробиваш и да спориш за глупости. Съвсем друг въпрос е ако си от малък град, в който няма студио и така или иначе се е наложило да се пробиваш по тоя глупав начин. И още един съвет - гледай по-далеч от носа си.
Колкото до белезите, то остава малка точица и може да се скрие с кремчета за белези ама трябва да започнеш да мажеш още като я махнеш.

vassy
01-08-2013, 21:33
Да не си се ровила напред-назад и да направиш грешката да се пробиваш с постолет, е незнание. Да твърдиш обаче, че е добра идея да дадеш 10 лева (може и по-малко, зависи) за пиърсинг със пистолет и че това е по-добро от игла за пиърсинг, вече е глупаво. И не знам дали се сменя, защото НИКОГА няма да се пробия с пистолет за УШИ. Как да помисля?! Моля те, нарисувай ми как седи кожата ако може, че явно съм много тъпо парче и не ти схващам идеята... Иначе с игла СЪЩО не усещаш нищо, колкото и да не ти се вярва на теб. Няма да коментирам спирта (в числото минава и ракията), който изсушава кожата също като кислородната вода и е агресивен към нея, защото навлизаме в тема, по която има само едно правилно решение. А дали си пикла не мога да кажа, но със сигурност се отнасяш с пренебрежение съм здравето си. Не ми говори кое и как става в пиърсинга, бас държа, че не знаеш повече от мен. Все пак се уча да правя такъв и хора с по-голям опит от моя в професията казват, че си върша работата да не кажа перфектно, но добре, макар и да съм аматьор все още. Съветвам те да почетеш малко - сайтове и студиа има бол, можеш да се образоваш от тях и тогава да ходиш да се пробиваш и да спориш за глупости. Съвсем друг въпрос е ако си от малък град, в който няма студио и така или иначе се е наложило да се пробиваш по тоя глупав начин. И още един съвет - гледай по-далеч от носа си.
Колкото до белезите, то остава малка точица и може да се скрие с кремчета за белези ама трябва да започнеш да мажеш още като я махнеш.
В София съм, пробих се в Хасково.. на място където знаех, че е сигурно.. 12лв.. Аз пък ще ти кажа, че точно ти не гледаш по-далач от носа си.. Щото си учила там нещо си ама и ти не знаеш какво.. Звучиш като: "Черното е черно, бялото - бяло, ама нема да ти кажа защо, просто знам"...Спирта е за промиване от евентуалните гнусотий.. а за промиване казват навсякъде... Дупката е права, а не извита като тези обеци, които ти прати..

tori
01-09-2013, 04:29
Ох, боже! Мацка, пробила си се в салон за стискане на пъпки, скубане на вежди и обезкосмяване с кола маска, със сигурност ако беше ползвала студио, щеше да си напълно наясно с това, което казвам. Дупката може да е права, но обецата ТРЯБВА да е извита, нали обясних горе защо? Обецата от пистолет не е съобразена с анатомията на мястото, дето ти си пробила. Първоначалната извита обеца трябва да е дълга 10 мм, защото ако се подуеш като балон, тя няма да се вреже в клепача ти, ще ти е удобна. После се сменя с по-къса - 8 мм, и със същата форма. Отделно дето тялото ти има защитни функции и разгражда банята на обецата, след което излиза един жълт и не особено красив метал, чийто произход е неясен дори за клюкарките във фризьорския салон, дето са те пробили. Кое е това, което не знам защо е така?! Я кажи. Кажи, че да обяснявам ОЩЕ ПОВЕЧЕ като за идиоти.
А спирта се използва за почистване на рани, но не в прекомерни количества. Търкай една рана със спирт по 2-3 пъти на ден в продължение на 10 дни (приблизително, не точно) и да видим дали ще заздравее бързо и няма да е червена. По никой начин няма как да ме обедиш, че си постъпила правилно.

magi_dark
01-09-2013, 09:38
Имам на пъпа от 10 години и не ме боля особено и на езика от около 8 години,като за езика само пробиването не боля после беше ужасно

vassy
01-09-2013, 17:37
много зле работата.. няма вече какво да ти обяснявам щото ти просто не мислиш.. обвинваш ме във всяко едно нещо, което е свързано с пиърса ми, а не се замисляш, че всъщост е в перфектно състояние, много по-добре от някои от случаите в студио.. Научила си некфи простотии на изуст и смяташ всичко освен тях да грешно.. То и в гимназията те учат, че да делиш на 0 НЕ МОЖЕ, ама не е баш така.. айде чил аут

Зайче..
01-09-2013, 18:24
vassy не съм изчела цялата тема, но ми направи впечатление че наистина заставаш зад думите си, че пробиването с пистолет на вежда е съвсем безобидно. Спокойно не идвам тук да ти наливам акъл в главата, защото съм сигурна че си имаш достатъчно, просто искам да ти кажа нещо, за което предполагам не си знаела, когато си отишла да си пробиеш веждата с пистолет. Когато те пробиват по принцип го правят с игла, защото пистолета може да кривне и не дай си боже да засегне някой нерв (или нещо подобно, не съм сигурна дали не греша за наименованието) и да ти се изкриви част от лицето. Сигурна съм, че ако знаеше това едва ли щеше да предприемеш такъв риск.
И все пак решението си е било и винаги ще си е изцяло твое, аз само дойдох да си го кажа това, защото и аз преди все ако ще се пробивам исках да е с пистолет, обаче като ме информираха по темата много бързо се отказах.

marble
01-09-2013, 18:37
Аз имам само на ушите. :/
Два флеша и по още една над тях. Сега много искам да си направя трагус./не знам дали така се нарича самия пиърсинг или мястото на което се прави..сори :д/ Единственото, което ме спира е, че зараства много бавно.

tori
01-09-2013, 18:59
:д Виж сега, ти май наистина си твърде тъпа. Окей, имала си късмет. За момента всичко е добре. За момента. Не знаеш какво ще стане за в бъдеще, така че по-добре си замълчи. Гледам, че нямаш нищо кой знае какво за казване и без друго. Само повтаряш, че не мисля, не разбирам, не ме бива и така нататък. Виж сега, магарето и то не разбира от космоса и се опитва да излезе по-умно уж от тея, дето му обясняват като за идиот... Ако ме разбираш.
Също искам да кажа, че възможността пиърсъра да обърка нещо в студио е значително по-малка, отколкото в салона за скубане на вежди. Айде, не ми обяснявай кое съм научила на изуст и кое - разбирам, щото някак си не можеш да знаеш АЗ какво знам. И също всичко различно от правилното, Е грешно до доказване на противното.

vassy
01-10-2013, 07:52
:д Виж сега, ти май наистина си твърде тъпа. Окей, имала си късмет. За момента всичко е добре. За момента. Не знаеш какво ще стане за в бъдеще, така че по-добре си замълчи. Гледам, че нямаш нищо кой знае какво за казване и без друго. Само повтаряш, че не мисля, не разбирам, не ме бива и така нататък. Виж сега, магарето и то не разбира от космоса и се опитва да излезе по-умно уж от тея, дето му обясняват като за идиот... Ако ме разбираш.
Също искам да кажа, че възможността пиърсъра да обърка нещо в студио е значително по-малка, отколкото в салона за скубане на вежди. Айде, не ми обяснявай кое съм научила на изуст и кое - разбирам, щото някак си не можеш да знаеш АЗ какво знам. И също всичко различно от правилното, Е грешно до доказване на противното.
1. няма кой да каже на 100% кое е правилно, за да трърдиш, че си толкова безпогрешна..
2. не аз съм тъпата, защото ти доре не опитваш да разбереш къде ти е грешката, ама си хванала да дрънкаш глупости
3. ако ти беше толкова велика, за колкото се имаш, да изкарваш мен тъпа, нямаше да се занимаваш с дупчене (ако се занимаваш с това)
Айде със здраве..
Зайче - тва са бабини истории, не че нещо.. Звучи малко катоо "От компютъра се изгърбваш, а като четеш на тъмно, зрението ти се уврежда" =)

BamBamBo
01-10-2013, 09:14
Престанете,бе хора.И двете имате мнение,нужно ли е да си го налагате една друга?Форума е за дискусии,няма как всички да са с еднакво мнение,за това и се изказва,но до тук.Не е нужно да има караници.
vassy в което и студио за пиърсинг да отидеш ще ти кажат,че пробиването с пистолет на други места освен ушите е НЕ уместно.
При опит с пиърсинг на толкова места,ти препоръчва при следващото пробиване на зони от лицето да използваш услугите на пиърсър.
А ти tori личи , че си малка по изказванията ти и нападките,това че искаш да станеш пиърсър,не те прави такава.Има още много да учиш.

tori
01-10-2013, 16:38
Виж сега, БамБабБо, никъде не съм споменавала, че СЪМ пиърсир. Доколкото помня казах, че се уча и ЗА МОМЕНТА се справям добре. Иначе малка, малка - на 16 съм ако е чак такъв проблем.
Васи, кажи ми какво в изказванията ми е грешно, обясни го като за децата в детската градина и ако е правдоподобно, може и да се сметна за "грешна". За пореден път - не се занимавам с "дупчене", уча се. "Дупченето" хич не е шега работа, не си мисли "Баба ми ако се хване, и тя ще го направи."

vassy
01-10-2013, 20:03
казвам просто да не говориш толкова убедено.. някой е решил, че нещо е така и така и това е... няма да се занимавам повече, щото си имам живот

Зайче..
01-10-2013, 20:16
Зайче - тва са бабини истории, не че нещо.. Звучи малко катоо "От компютъра се изгърбваш, а като четеш на тъмно, зрението ти се уврежда" =)

не че нещо, ама сериозно ли? мен тва са ми го казвали специалисти, обаче ти пак си спориш...
не че ми пука, просто забелязах, че си бая твърдоглава и се опитах да ти обясня някои работи, но заеби - няма смисъл направо.

anonymous708973
01-10-2013, 20:27
Оставете кухата лейчица на спокойствие, засегнахте й егото и тя скочи.

vassy
01-10-2013, 22:33
Оставете кухата лейчица на спокойствие, засегнахте й егото и тя скочи.

ахах, е.аваш ли се.. очевидно не си ползваш главата по предназначение, не давай слабоумни мнения
иначе, 1. не ме нападай, моля 2.айде да не говорим кой е специалист и кой не, щото е много изкривено всичко

твърдоглава съм, защото знам в какво среда съм и кой колко разбира всъщност

темата беше за развлечение, ама не се получи явно, уатевър

tori
01-11-2013, 05:11
Виж сега, не можеш да си убедена, че са те пробили по-добре във фризьорски салон, отколкото щяха да те пробият в истинско студио. Май не разбираш кой колко разбира... И още нещо, никой не е решил, че нещо е така и не го е проучил след това. Хората учат доста дълго време, за да станат истински пиърсъри, а тая лелка е хванала пищака и те е перфорирала без дори да се сети, че може да ти стане нещо. Не ми излизай сега с номера, че не знам нищо, щото казвам за пореден път - не можеш да си сигурна във възможностите на някого, който е нули и единици за теб. Колкото до кой си ползва главата по предназначение и кой - не, няма да отговарям, а ще си замълча тактично, надявайки се другите да разберат какво говоря.
Сега към пантерката. Мен ме ядосват такива индивиди, понеже след като тя се е дупчила така и е нямала проблеми, ще си помисли, че и другите няма да имат и ще предложи "студиото" на някого. Този някого обаче може да не издържи процедурата на набиване на обеца във веждата.

vassy
01-11-2013, 06:42
Виж сега, не можеш да си убедена, че са те пробили по-добре във фризьорски салон, отколкото щяха да те пробият в истинско студио. Май не разбираш кой колко разбира... И още нещо, никой не е решил, че нещо е така и не го е проучил след това. Хората учат доста дълго време, за да станат истински пиърсъри, а тая лелка е хванала пищака и те е перфорирала без дори да се сети, че може да ти стане нещо. Не ми излизай сега с номера, че не знам нищо, щото казвам за пореден път - не можеш да си сигурна във възможностите на някого, който е нули и единици за теб. Колкото до кой си ползва главата по предназначение и кой - не, няма да отговарям, а ще си замълча тактично, надявайки се другите да разберат какво говоря.
Сега към пантерката. Мен ме ядосват такива индивиди, понеже след като тя се е дупчила така и е нямала проблеми, ще си помисли, че и другите няма да имат и ще предложи "студиото" на някого. Този някого обаче може да не издържи процедурата на набиване на обеца във веждата.

За да отида точно на това място си има оправдание, отидох там, защото колкото човека познавам, които са ходили там, вси са оживявали.. и обеците им са си добре от 5-6 години вече. Риска да ти стане нещо, когато се пробиваш с игла е може би равностоен на този да се пробиеш с пистолет. Освен ако не отидеш при някой, който има опит, си рискуваш здравето, а аз знаех, че отивам на сигурно място.
бтв, нулите и единиците казват ужасно много
Кфо са, опитваш се да правиш групичка срещу мен.. ахах, еми да някой безмозъчен може и да повярва.. Щото знаеш 2 изречения и си ги повтаряш като папагал, правиш се на много разбираща и да, ще ти вярват естествено..
Очевидно съм поредната без проблеми, няма на кой да го препоръчам.. ВСЕКИ може да не "издържи процедурата" но тва не означава, че ако е от професионалист, ще я "издържи"
Само не ми се пенете, моля! Не съм в зверилник.. уж.

Зайче..
01-11-2013, 08:13
ахах, е.аваш ли се.. очевидно не си ползваш главата по предназначение, не давай слабоумни мнения
иначе, 1. не ме нападай, моля 2.айде да не говорим кой е специалист и кой не, щото е много изкривено всичко

твърдоглава съм, защото знам в какво среда съм и кой колко разбира всъщност


първо - тва, което каза на Панетрата беше супер не на място.
и второ - тва, което пак използва за аргумент срещу мен също беше супер не на място, 'щото човек който не знае кво може да му се случи когато си прави пиърсинг едва ли е в кой знае каква среда, че да се зъби така, на хората които просто се опитват да обяснят.

tori
01-11-2013, 14:06
Първо: Тра ла ла (http://prikachi.com/images.php?images/793/5725793r.jpg)
Това е последната ми работа, правена е преди около час. Много бих се зарадвала да огледат по-разбиращите и да кажат какво мислят и ако имам някаква грешка, да споделят, за да я поправям за по-напред. Мерси предварително. Това бялото е гентамицин. Не е много добро решение - знам, но... :д Така де, тя имаше това и каза, че не и се купува друго за - цитирам - "Едно-две намазвания." :д

Второ: Добре, квото искаш прави. Ако щеш утре и езика си пробий на същото място с пистолет да трябва да ходиш да ти вадят обецата от езика със скалпел. Ти му обясняваш, то ти се зъби.

BamBamBo
01-11-2013, 15:03
Спри,бе момиче.Спри да си налагаш мнението.Чухме те,наистина започваш да се повтаряш.Стига си спорила.
Изказа си знанията,замълчи.

tori
01-11-2013, 18:09
Тука сме да обсъждаме разни неща. Темата е за пиърсинг, а аз показвам последната си работа. Ако не ти харесва, не гледай и не казвай нищо. Можеш да подминаваш като пътен знак. На мен ми харесва да я следя. Не съм пред изпитна комисия, та да си показвам знанията. Доста грешни неща се казаха, затова обясних нещо по няколко пъти. Кой ме е разбрал, и кой не - не знам, а и честно казано вече се отказвам да споря с радио точка. Достатъчно изчерпателна бях за това кое е добре и кое - не.

vassy
01-11-2013, 18:18
пиърса е як, иначе като за последно ще ти кажа да не вяваш просто така какво ти казват, а да мислиш и да отсееш простотията от правилното и възможното

tori
01-12-2013, 05:42
Това правя. ^^ Иначе мерси.