PDA

View Full Version : МОДА



Despicable95
12-25-2012, 20:42
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам, кой е сайта за мода който най-много ви харесва. На мен най-голямо впечатление ми прави този : http://allwomenstalk.com/
Също така кой ви е любимия дизайнер ? Смятате ли, че български дизайнер може да пожъне успех и в чужбина ? Весела Коледа на всички :)

bilqnavod
12-25-2012, 20:51
Нямам любим сайт. Нямам и време да се занимавам с подобни неща. :)
Но напоследък чувам, че и в България има добри дизайнери. Не знам обаче дали биха могли да пожънат успех в световен мащаб. Както във всеки бизнес, така и в модния не е лесно да пробиеш, особено на запад. Като цяло в България хората нямат пари и мисля, че мода в истинския смисъл на дума не съществува, поради простата причина, че хората носят, това което имат и купуват това което им е по джоба.

Весела Коледа не се терзай с подобни въпроси, по които дори и да имаш мнение едва ли можеш да повлияеш по някакъв начин. Нека да се насладим на почивката, топлината на семейния уют и да си пожелаем благоденствие и повече късмет през наближаващата нова година! :)

MaLkaTa_LaDy
12-26-2012, 07:41
Зависи точно какво разбираш под "мода". Модата и тенденциите, които се налагат по подиумите са пълна безумица. Въобще и хората там са пълни безумци. Ако става дума за стилно облекло - lookbook.nu

fakesmiles
12-26-2012, 11:32
В lookbook.nu също има пълни безумия,все пак е сайт за личен стил :D
Аз предпочитам блогове за личен стил и такива за стрийтстайл и направи си сам.Следя доста и не мога да определя любим,следя и няколко български също,има добри попадения.Като цяло модата ми е интересна,макар че преди време повече се интересувах.