PDA

View Full Version : Дали има смисъл? - помогнете ми моля!



EverywhereWithYou
12-26-2012, 11:03
Здравейте! Предполагам пак ще има нападки от разни хора, но все пак се надявам да ми помогнете (досега винаи сте успявали), защото в момента съм объркана и раздвоена.
Та, когато бях в 10 клас излизахме с едно момче около месец някъде и аз много бях хлътнала. Първото ми влюбване. Той беше 11 клас тогава. Уж всичко вървеше, после се разделихме по негово желание. А няколко дни преди това говореше, че много ме харесва. След 1-2 месеца той пак започна да ме закача, нищо не стана отново. Той продължаваше да се държи тъпо с мен и в крайна сметка спряхме комуникация. Аз го преживах много тежко наистина. И ако близките ми знаеха какво правя с него в момента, биха ме набили. Буквално :D Според тях той е абсолютен тъпак и леке и дори не искат да говоря с него, камо ли нещо друго.
Сега аз съм 12 клас, той е студент, някъде година и половина почти не сме си говорили нищо повече от здравей-как си и то ако случайно се засечем някъде. Аз имах приятел, той имаше приятелка. Мога да кажа, че от времето, когато излизахме, съм се променила - и като характер, и като отношение, и като външност, може да се каже, че съм пораснала.
Той започна да ми пише, извинява ми се за начина, по който се е държал. Засякохме се на дискотека. Само за протокола - понеже си празнувах рождения ден, се бях понаконтила доста и получавах повече внимание от момчета. Как да ви кажа, нещо в мен трепна, когато го видях. Предполагам винаги ще имам някакви симпатии към него. Половината вечер бяхме заедно, взе ми номера, писа ми смс-и. След 2 дни излязохме на кафе. Определено и той се е променил, явно сме пораснали и двамата. Преди той беше по-надут, правеше се на голямата работа, откакто замина се е "кротнал". Та, той почти през цялото време ме закача, "зарибява" и т.н. и ми намеква разни неща. Отначало не бях сигурна, но постепенно се убедих. Може би пак ще излизаме. Но на 7-ми той пак заминава и няма да се виждаме няколко месеца. Въпросът ми е дали да се занимавам с него или според вас той ме иска колкото да има някаква зарибявка, докато е в града и понеже знае, че преди си го харесвах и си мисли, че и сега съм готова да му скоча на врата при първата възможност (не съм такова момиче). Кажете си мнението моля и без обиди. Благодаря ви предварително! :)

xXxPETYAxXx
12-26-2012, 11:18
Ами виж сега, според мен иска само едно нещо от теб, не трябва да имаш грандиозни очаквания.
Изборът е твой, ако искаш можеш да се позабавляваш с него, ако си такава моралистка чак, стой си с разбитите очаквания и търси любов.
Млади сте, харесвате се, няма лошо да се позабавлявате докато сте заедно, стига после, когато замине да не съжаляваш, че е било просто забивка и да искаш нещо повече(лично мнение).

druzilla
12-26-2012, 11:28
Млади сте, харесвате се, няма лошо да се позабавлявате докато сте заедно, стига после, когато замине да не съжаляваш, че е било просто забивка и да искаш нещо повече(лично мнение).

^Подкрепям.Големите очаквания са напълно излишни,а и щом той учи другаде - няма да се виждате и дори той да не търси от теб само секс,няма как да имате пълноценна връзка.Внимавай да не хлътнеш отново по него и после пак да страдаш. ;)

marilyn
12-26-2012, 13:31
Не се занимавай, най-вероятно иска да се занимава с теб, докато си е във вашия град. А и след като миналия път не се е получило.... не възлагай огромни надежди.

Wednesday666
12-26-2012, 13:37
Добре бе, момичета, как всички гадаете ама точно какви са му намеренията?
Да не развихте гадателски способности? Само едно искал, даааааа бе, може и 100 да иска - да не си му в главата случайно?
Вярно, че в днешно време повечето са такива, ама какво ще кажете за гаджетата си? Нали те са от "по-различните"? Защо и този да не е такъв?

Моя съвет е следния - внимавай.
Не можеш да бъдеш сигурна от сега какви са му намеренията.
Помисли и за себе си - ти какво искаш.
Ако искаш него - тогава си стой на задника и гледай той какво ще направи.
Ако не си сигурна - по-добре зарежи историята, но при всички случаи пази себе си.

xXxPETYAxXx
12-26-2012, 15:39
Изказваме ЛИЧНОТО си мнение според описаната ситуация, не нападай безпричинно.
Големите очаквания водят и до големи разочарования.

Kalu
12-26-2012, 15:52
Изказваме ЛИЧНОТО си мнение според описаната ситуация, не нападай безпричинно.
Големите очаквания водят и до големи разочарования.
+1

sexa_na_kompleksa
12-27-2012, 07:29
Карайте го по-бавно и времето ще покаже какви са му намеренията. Щом и двамата сте се променили, има шанс да излезе нещо от цялата работа.

balu4ka
12-27-2012, 07:48
Прецени за себе си,един път не се е получило ,каква е гаранцията ,че този път ще се получи?
Има много неща,които би трябвало да те спират,но все пак това трябва да е твое решение.Всеки сам преценява,кое е най-доброто за него.Но според мен,не хлътвай отново,защото винаги боли най-много когато се разочароваш от големите си очаквания.Изчакай да се върне,виж как ще се държи през това време,ако има нещо ще поговорите.Успех!

valdesbg
12-27-2012, 17:40
Oh you again. Wellcome back (=

EverywhereWithYou
12-27-2012, 19:52
Oh you again. Wellcome back (=

охооо валдес my friend :D а нещо по темата няма ли да кажеш? :D

valdesbg
12-27-2012, 20:01
Ам по темата - как ги намираш все такива неподходящи? С конкурс ли ги избираш...

Пича иска лесна рибка докато скучае. Не знам, кое е толкова прикритото на мен ситуацията направо ми крещи като пернишки голф на софийски светофар. Предполагам момковеца се надява че номера И този път ще мине.

С много любов и добри чувства пиша поста :) И весело посрещане на новата година :)

EverywhereWithYou
12-27-2012, 22:56
Ам по темата - как ги намираш все такива неподходящи? С конкурс ли ги избираш...

Пича иска лесна рибка докато скучае. Не знам, кое е толкова прикритото на мен ситуацията направо ми крещи като пернишки голф на софийски светофар. Предполагам момковеца се надява че номера И този път ще мине.

С много любов и добри чувства пиша поста :) И весело посрещане на новата година :)

:D талант явно. Благодаря ти много, на теб също! :) Иначее по темата и аз - пичът днеска си вкара автогол... Бях с едни общи приятели, за да обсъдим нещата за Нова година (и двамата ще сме там по принцип). Само че той тогава не знаеше, че аз ще ходя и че изобщо съм с тях в момента. Та, те му звъннаха да потвърди дали ще идва, той каза да. След малко звъни да пита дали ще има място за бившата му и нейната компания, че нямали къде да отидат на Нова година. И в крайна сметка набързо го разгадах :D
P.S.: Благодаря ви на всички за помощта! :*

valdesbg
12-27-2012, 23:05
Еми... другия път може направо мен да питаш.. виж от колко малко инфо.. ти дадох правилния отговор :)

DENKAZ
12-28-2012, 23:03
Нали викаш че се е променил? Може би наистина не иска само секс от теб, но едва ли.

Starless
12-29-2012, 00:32
Глупаво е да препрочиташ една книга отново и отново и да очакваш различен край.

БожиятАгнец
12-29-2012, 19:10
пичът днеска си вкара автогол... звъни да пита дали ще има място за бившата му и нейната компания, че нямали къде да отидат на Нова година.


Това не знам защо да е автогол, но...Както и да е.

Иначе добре го е измислил пича, докато е в града да има какво да ебе. Ако си търсиш такъв тип отношения - давай смело напред. Ако желаеш връзка не виждам как ще стане с него, най-малкото, защото се виждате веднъж на няколко месеца.