PDA

View Full Version : Искам,не искам..



nekavtam
12-26-2012, 19:06
Хем искам да имам приятелка ( сериозна ), хем от друга страна не искам да имам някви много серозни ангажименти и да спра да си говоря за курви с приятелите, да се заглеждам,и да съм си аз.. но искам да имам някво момиче, дето да сме заедно да се обичаме, да заспиваме сгушени докато гледаме филм примерно.. ( на 19 съм )

petkoo
12-26-2012, 19:11
Един съвет от мен по-добре реши какво искаш първо вместо ако си хванеш някое момиче да му разбиеш сърцето после ;) Курви има колкото щешш цаката е да си намериш свестно момиче

druzilla
12-26-2012, 19:13
Аз мисля,че когато намериш момиче,с което наистина да се обичате,няма да имаш нужда да говориш и мислиш за курви. ;)

tonssy
12-26-2012, 19:14
Това да си имаш приятелка всъщност не означава да спреш да правиш другите неща, които спомена. Всеки до някаква степен трябва да запази свободата си и, когато сте си насаме с приятелите ти- тези разговори ще продължат да се водят; едва ли ще спреш и да се заглеждаш толкова по другите момичета, а и все ще имаш време да си сам- струва ми се невъзможно да си с някой друг 24/7 ;д Явно наистина искаш да имаш момиче, с което да сте заедно, така че- намери си (а може вече и да си намерил?). Нищо няма да загубиш.
А, ако попаднеш на правилната- ще те накара да забравиш за изброените по- горе..неща (:

strawberry88
12-26-2012, 19:16
Аз мисля,че когато намериш момиче,с което наистина да се обичате,няма да имаш нужда да говориш и мислиш за курви. ;)

И аз така мисля!

nekavtam
12-26-2012, 19:21
Това да си имаш приятелка всъщност не означава да спреш да правиш другите неща, които спомена. Всеки до някаква степен трябва да запази свободата си и, когато сте си насаме с приятелите ти- тези разговори ще продължат да се водят; едва ли ще спреш и да се заглеждаш толкова по другите момичета, а и все ще имаш време да си сам- струва ми се невъзможно да си с някой друг 24/7 ;д Явно наистина искаш да имаш момиче, с което да сте заедно, така че- намери си (а може вече и да си намерил?). Нищо няма да загубиш.
А, ако попаднеш на правилната- ще те накара да забравиш за изброените по- горе..неща (:

Все не съм го намерил ( ако може да ми помогнеш как по точно ? )

Иначе (твоят приятел примерно ако говори за курви, и ги заглежда не ти пречи така ли ? понеже знам за случаи където много много не се харесва това на момичето, затова го споменах

marilyn
12-26-2012, 19:30
Ако си намериш правилния човек сам ще разбереш, че искаш да си именно с НЕЯ. И другото... ддз.. сигурно няма да ти липсва.

tonssy
12-26-2012, 20:19
Все не съм го намерил ( ако може да ми помогнеш как по точно ? )

Иначе (твоят приятел примерно ако говори за курви, и ги заглежда не ти пречи така ли ? понеже знам за случаи където много много не се харесва това на момичето, затова го споменах

Е не, пред мен няма как да си позволи да говори за курви, предполагам и всяко друго момче би съобразило, че няма да е най- доброто изказване пред приятелката му това. Казах, че и да си имаш сериозно гадже едва ли приятелите ти ще спрат да обсъждат останалите момичета, а и ти ще продължиш да участваш в разговорите им..
Еми, намери го и ще видиш, че все пак няма да имаш нужда от заглеждания и други подобни.

nekavtam
12-26-2012, 20:20
Е нали те питам как да го намеря, къде да го търся :Д

tonssy
12-26-2012, 20:23
Еми все има поне няколко свестни момичета около теб, в компанията ви.. Излизай повече, ако трябва заговори някоя, която ти се струва симпатична.. няма да ти падне от небето ;д

nekavtam
12-26-2012, 20:26
Тия дето познавам, не ме кефат толко и не стаат за тва :Д за тва те питам

petkoo
12-26-2012, 20:27
Леле те ако се намираха от някое определено място никой нямаше да търси ;)

DENKAZ
12-28-2012, 23:13
Намери си курва :)