PDA

View Full Version : Липсва ми..



Slobbery
12-26-2012, 20:13
Та моята история едва ли е по-различна от вашите..всичко започна миналото лято.. Една моя добра приятелка ходеше с момче,което се казваше Петко,щом го видях се влюбих в него.Те бяха заедно едва седмица-две и след като скъсаха почнахме да се забиваме,дори се бяхме направили на обвързани във фейбук просто така :) не след дълго той ми предложи.. след това прекарах най-прекрасните две седмици от живота ми,за толкова кратко време се влюбих безумно,обожавах го..Бях на гости в София при братовчедка за три дни,прибрах се в моя град и исках да го видя,защото ми липсваше ужасно много ,а след около 3-4 дена заминавах на море...Видях го за не повече от 5 минути,защото имаше някаква работа и тръгна.. малко по-късно същата вечер му се обадих ,за да се видим,той дойде с всичките си приятели-те а мотористчета.. Отидох при него..никаква реакция,просто стоеше и ме гледаше,попитах му дали има да ми каже нещо или ще си мълчим и той явно беше решил да се изкара мъж пред неговите приятели и ми отговори "еми какво да ти кажа,нз" ,след това аз му отговорих " Аз пък имам-ще ти кажа чао".. Врътнах се и си тръгнах през сълзи,обадих му се и пак му зададох въпроса "Имаш ли да ми кажеш нещо?" той пак отговори "Не" и чух как приятелите му се смеят около него.. прибрах се,разговаряхме пак и скъсахме... Знам ,че връзката ни беше кратка-едва месец ,но никога не съм била по-влюбена... Постоянно мислех за него,след 3 месеца се събрахме ,но някак не беше същото,една вечер ми изтърси "Обичам те" и.... аз реших ,че не изпитвам същото и няма да е честно пред него той да изпитва такива чувства ,а аз не.. И го скъсах.... След 2 месеца се започнаха депресиите,продължаващи и до днес,след мен той имаше връзка ,продължила 11 месеца,искам го до болка и той го знае,знае ,че бих направила всичко за него,но имам чувството ,че гледа на мен подигравателно.. много искам да го забравя,но не знам как... Много бих се радвала ако някой ми помогне да го преодолея,някои казват,че любов с любов се забравя,но дори и със сегашния ми приятел ( с който всичко върви супер) не мисля да мисля за НЕГО,да сравнявам всяко качество... Чувствам се като емоционална развалина,като се има предвид ,че попринцип съм много силен и борбен човек и не лесно мога да бъда сломена...

xXxPETYAxXx
12-27-2012, 06:15
Много бих се радвала ако някой ми помогне да го преодолея,някои казват,че любов с любов се забравя,но дори и със сегашния ми приятел ( с който всичко върви супер) не мисля да мисля за НЕГО,да сравнявам всяко качество... Чувствам се като емоционална развалина,като се има предвид ,че попринцип съм много силен и борбен човек и не лесно мога да бъда сломена...
То ние няма как да ти помогнем, освен със съвати, които ще са на 80% наподобяващи моя:
-Прави нещо за себе си! Някакво хоби.
-Излизай с приятелите си
-Ако не си все още - излей си емоциите. Ако трябва една нощ се нареви едно хубаво, ако щеш тренирай бокс, но трябва да си изразиш емоциите, за да преминат по-лесно.

А това, че любов с любов се забравя, много хора го разбирате грешно. Не мисля, че се има в предвид да тръгнеш, с някой си веднага, а че когато се влюбиш отново, тогава ще забравиш стария.

li0n
12-27-2012, 06:59
Любов с любов НЕ се забравя. И по-точно исках да напиша това, което е написала Петя отгоре.
Сама си си виновна. Момчето ти е казало, че те обича, ти си го оставила. Боляло го е, един вид си го унижила.
Но пък и той си го е заслужавал от една страна. Очевидно се е променил, де, но това вече няма значение.
Той, ако съм разбрала правилно, е продължил напред, време е и ти да го направиш.
Съсредоточи се върху сегашния си приятел, може пък и чувствата да изникнат от някъде.

balu4ka
12-27-2012, 07:57
Ей тва за месец ,как се случва не мога да си го обясня...Започвате да се обичате ,обожавате и етц.Нещо бъркате термините.
Личало си е,че си е бил задник.Преди толкова време е продължила и връзката му с приятелката ти,след това ,толкова е продължила и вашата.Късали сте и сте се събирали,нищо хубаво честно казано,значи нещо определено е куцало.Но и сама си си виновна,както и да е .Станалото,станало..продълж аваш напред.

marilyn
12-28-2012, 14:45
Ние няма много как да ти помогнем, гледаш напред и продължаваш.

DevilWish
12-28-2012, 16:15
Защо даваш всичко за човек, който се е подиграл с теб? Такива, които се мислят за велики и са други сред приятелите си, не ти трябват ;)