PDA

View Full Version : Тясна съм..



Slobbery
12-26-2012, 20:33
Изпитвам ужасна болка по време на секс, вече ми е 5ти акт и все още усещам гадната болка,пречеща ми на удоволствието... При вас кога спря да ви боли? И някакви идеи как да спре този ужас?

SweetZombie
12-26-2012, 20:39
Ми не знам как ще прозвучи, но мен не ме боля и 1вия път смисъл явно девствената ми ципа се е скъсала по някакъв начин. Иначе до колкото знам е нормално да боли първите няколко път, но вече 5ти не би трябвало.... Трябва да си мн възбудена, а ако и това не помага си вземете лубрикант едва ли проблема ще е че си тясна според мен по-скоро не си влажна

Slobbery
12-26-2012, 20:42
Пробвахме и с лубрикант,влажна съм ,но все пак боли сякаш ми е за първи път.... По този начин хем аз се мъча и не получавам никакво удоволствие,хем и на него не му харесва такъв секс....

MarkKnight
12-26-2012, 20:50
да му е много голям на твоя приятел?

Slobbery
12-26-2012, 20:53
Не.....

MarkKnight
12-26-2012, 20:57
всичко идва от нагласата,предразполож3ние то и най-вече спокойствието,отпусни се,пуснете си музика,имайте по-дълга предигра и нека приятеля ти бъде по-внимателен

Slobbery
12-26-2012, 20:58
Не знам какво е това моето нещо,изпитвам огромно желание за секс и когато го правя се моля всичко да свърши по-бързо.. :(

j_adore2
12-26-2012, 21:01
Мен ме боля сигурно първите 15 пъти .. И в последствие минава. Гледай да си възможно най - отпусната :)

marilyn
12-26-2012, 21:08
Ами да е по-нежен, с повече лубрикант и такам, според мен ще ти мине. ;)

anonymous908491
12-26-2012, 21:11
Пробвахме и с лубрикант,влажна съм ,но все пак боли сякаш ми е за първи път.... По този начин хем аз се мъча и не получавам никакво удоволствие,хем и на него не му харесва такъв секс....

Грешиш, на него му харесва, че си тясна, не му е удобно да ти го каже.

Slobbery
12-26-2012, 21:15
Не му харесва,защото аз не се отпускам,мрънкам... абе като дърво съм общо взето :)

nymphadora
12-26-2012, 21:43
Не е от това,че си тясна..

DragonLady
12-26-2012, 22:18
всичко идва от нагласата,предразполож3ние то и най-вече спокойствието,отпусни се,пуснете си музика,имайте по-дълга предигра и нека приятеля ти бъде по-внимателен

+1
Удовлствието идва с практиката.
Иначе при мен удоволствието беше някъде след 5тият път май.

AliceSw
12-26-2012, 22:58
Не е от това,че си тясна..

мда, а от филмите в главата ти

през колко време сте правили тея опити да ги наречем

хванете се една вечер, вкарай някое и друго пиене, за да спреш да мрънкаш...направете поне 2-3 серии, ще се почувстваш по-добре, ако просто не се лигавиш/ си внушаваш... /ама да не забравите все пак лубриканта/

Slobbery
12-27-2012, 01:57
Определено не си внушавам,аз съм човек търпящ на болка,но това е наистина ужасно,последно пробвахме днес- чувствах се все едно правя секс за първи път.......

granger
12-27-2012, 07:56
Филми.
Отпусни се на макс, пуснете си хубава музика, някви ароматни щуротии,за да ти е по-приятно...може и без тях,ако има опасност да подпалите нещо.
Не е болка за умиране, като се отпуснеш ще ти мине. Просто сама си вкарваш филм в главата,затова те боли.
Не виждам как щом си достатъчно предразположена + лубрикант и пак те боли!?! Тва е въпрос на проста пренастройка.

Wednesday666
12-27-2012, 08:31
Това с питието не е лоша идея. Помага в такива случаи.
Иначе, и аз бих ти казала същото, каквото и другите - повече предигра, примерно нещо музика, такива неща, нещо романтично - свещи, някви такива, малко алкохол и недей да мислиш толкова.

Foxa^
12-27-2012, 08:36
Я кажете как точно свещите,музиката и "такивата" неща ще я направят по-широка ? Следвайки логиката ви сервитьорките и продавачките на свещи трябва да са с най-огромните вагини !
Работата е да наплюнчи пръстите , да побърка малко , да я предразположи и това е ..
поздрави Foxa :D

granger
12-27-2012, 08:56
Всички момичета са г/д еднакво тесни. Не е до теснотия , а до предразполагане. Всички ни е боляло, въпрос на психическа нагласа е. Както и на обилно количество лубрикант.

dream1707
12-27-2012, 09:11
Опитай се да не мислиш за това.. колкото повече се притесняваш и се стягаш, толкова по-гадно ще ти е. Гледай да се отпуснеш, малко повече любовна игра, ласки и тнт, нека те предразположи максимално. Нормално е първите пъти да изпитваш дискомфорт леко и да не ти е супер якото и да те понаболява. На мен бая време ми се губеше удоволствието.

anonymous708973
12-27-2012, 14:01
Грешиш, на него му харесва, че си тясна, не му е удобно да ти го каже.

Харесва му, но едва ли му е приятно да гледа сгърчената й от болка физиономия.

Wednesday666
12-27-2012, 16:52
Я кажете как точно свещите,музиката и "такивата" неща ще я направят по-широка ? Следвайки логиката ви сервитьорките и продавачките на свещи трябва да са с най-огромните вагини !
Работата е да наплюнчи пръстите , да побърка малко , да я предразположи и това е ..
поздрави Foxa :D

А ти за какво мислиш, че е музиката, свещите, романтиката?
Няма да я направи по-широка, просто ще я спре малко да мисли за болката.
Проблема не идва от това, че тя е тясна, идва от психическата й нагласа.
Да не мислиш, че на всички жени им е било абсолютно комфортно и безболезнено първия път?
Работата е там да успее да се успокой сама, да не мисли Само за болката.

anonymous708973
12-28-2012, 09:29
А ти за какво мислиш, че е музиката, свещите, романтиката?
Няма да я направи по-широка, просто ще я спре малко да мисли за болката.


Да бе. :д

Wednesday666
12-28-2012, 20:49
Да бе. :д

Говорех за конкретния случай, не по принцип.
Недей ми се хваща за всяка дума.