PDA

View Full Version : Омръзна ми



wartburg353
12-26-2012, 23:38
Омръзна ми вече от женските интрижки, мразенки, завижданки и т.н. Омръзна ми покрай техните глупости да завличат и приятелите ми. От простотии вече почти не издържам. Така почнахме да си разбиваме компанията вече имам чувството че съм почти на положение - или едните, или другите. А все са ми приятели бе м*** стара, а за глупости се карат и нищо не мога да измисля да се оправят нещата. Защо, мили дами, се трябва някой да ви е крив?

И за да има конкретен въпрос - попадали ли сте в ситуацията където интрижки ви скапват приятелсвото, как се справихте?

Wednesday666
12-27-2012, 17:04
Нали се сещаш, че ако са ти истински приятели/приятелки, интрижките не биха имали никакво значение?

Aspire
12-27-2012, 20:29
Да, попадала съм в такива ситуации много пъти. Най - гадното е, че нямаш вина за нищо, а си патиш (особено, ако се опиташ да оправиш нещата). В повечето случаи компанията се разделя на групички и ти трябва да избираш къде да отидеш...естествено като си при едните, другите се сърдят. Просто го приеми, скарат ли се, няма връщане назад и едва ли ще ги сдобриш. Реши кои са ти по - близки и се виждай с тях.
Ако интригите не са по твой адрес и никой не се е карал с теб, няма как да съдиш за това кой ти е истински приятел и кой не. Може хората много да те ценят като човек, компания, приятел, но да не се разбират помежду си. Това не означава, че трябва да прекратите отношенията си. Но все пак запомни едно: трябва да избереш с кого да си по - близък, с другите пак ще си имаш добрите отношения, но нещата никога няма да са същите (личен опит). Няма нищо вечно и постноянно. Хората се променят.

MsMiracle
12-27-2012, 20:33
За съжаление, се случва. И ако искаш да си запазиш поне някаква част от приятелите, избираш едната група. Щото ако си в положение "по средата", често и двата лагера се дърпат от теб.

SHPAIdURmeN
12-28-2012, 11:31
Нали се сещаш, че ако са ти истински приятели/приятелки, интрижките не биха имали никакво значение?

:D sad but true :D ^

diamant4eto66
12-30-2012, 11:39
Вариантите са много... Или просто нещо си завиждат и искат да разкарат някой от тайфата или теб искат да разкарат или просто не си попаднала на хора и това е било неизбежно във времето.. Направи това, което усещаш за най-добро за самата теб, ако нямат отношение към теб интригите, но все пак искаш да вземеш страна прецени каква е истината щом си вътре в нещата на компанията и вземи правилната за теб страна, минавайки в групичката на по-близките за теб приятели, защото не може всички да са ти еднакво близки... Можеш и да има кажеш да не се карат заради теб поне да се опитат да се изяснят и ако държат на теб ще опитат да намерят компромисен вариант, ако не ги заеби и си намери хора, които ще са надраснали тия детски простотийки и ще знаят какво наистина значи думата 'приятелство'.

purplegrass
12-30-2012, 20:30
Еми, няма как да не си изпатиш за жалост. Просто сама прецени коя позиция ще заемеш..

scrooper
12-31-2012, 09:24
Ох, в момента съм в такова положение и се старая максимално анонимно да се виждам ту с едната страна, ту с другата. Но това не може да продължава дълго, стресиращо е, а и фейса пречи много.
Обаче нямам намерение да избирам, обичам си ги, те си ме обичат...проблемите да си ги решават "виновните".

purplegrass
12-31-2012, 15:50
Дружи си и с двете компании и тва е, ако наистина сте много добри приятели ще се сдобрят и така ..