PDA

View Full Version : Лудо влюбена -за ЖАЛОСТ!!



free33
12-27-2012, 00:26
Здрвайте , моята история е малко сртанна ...
таа той е на 20 аз съм на 18 познаваме се от 4 години ,но досега сме били само приятели и то какви най-добри !
Преди около месец започна да се държи малко странно с мен да ме охажва ако мога да го кажа ,призна ми че ме хареесва още от самото начало на нашето приятелство, но сега не може да ме гледа така безразлично .. от 1 град сме ,но той учи в София пропуснах да кажа ,...когато се прибираше събота и неделя се виждахме но срещите ни бяха повече от приятелски,след това тойй си заминаваше но през цялото време докато той беше в София си пишехме всяка вечер в продължение на 4 -5 часа .Преди 1 седмица той се прибра видяхме се, но се случи нещо ..правихме секс (сиг. е смешно) този ден седяхме много по-дълго от останалите дни и си говорехме за нас ..признах какво очаквам от него и колко много го искам ,следователноо и той ми призна ,същия този ден той си замина за София отново ..но на следващата седмица нещо стана и започнахме да си пишем много по-рядко каза ми кога се прибира ,но си пристигна 1 ден по късно и проблема е в това че в момента той е тук ...в нашия град от 1 седмица почти ,все още не сме си говорили по телефона и не сме се виждали ,защото ми каза че има едни задължения с един ремонт на апартамента му и не знам дали да му вярвам ,защото днес се разхождах и го видях с приятелите му говорихме си ,но за много бързо ... също така пропуснах да кажа че от както си е тук ако не му пиша аз той не ми пише ( а май ми писа 2 пъти пръв той.. )
Знам че сигурно ще ми се изсмеете ,но наистина се чуствам много неловко и жалко ... и нямам представа какво да правя
Все пак бих се радвала да чуя и вашите мнения :)

SuNsEt
12-27-2012, 00:55
Случвало ми се е почти същото.
Така,първо ще кажа,че има моменти,когато просто приятели или приятели с малко по-силни чувства решават да правят секс и след това им е супер неловко,предпочитат да не се виждат за известно време.Това е нормално до някъде...
Иначе...или на твоя приятел му е по същия начин,срам го е и си мисли,че така ще си развалите приятелството ,или просто е искал да спи с теб,да пробва,да е имал намерения към теб тип 'приятели с привилегии'.
Не говори особено добре,че не те търси,но пък щеше да е още по-зле ,ако въобще не ти отговаряше и се държеше лошо с теб.
Потърси начин да говориш с него и му излей всичко,което мислиш,но деликатно.Внимавай ,какви думи използваш ,но гледай да не остане скрито между вас в разговора,за да ти е спокойно,че си му казала всичко.
Помни ,че неща от сорта на 'Нямам време да ти се обадя' не съществуват.Човекът може наистина много пъти да се сеща за теб,но ако не ти се е обадил това е,защото не е искал,а не ,защото не е могъл.Това е избор и го казвам от личен опит,защото съм използвала тази смотана фраза много пъти и знам ,какво в действителност стои зад нея.
Каквото и да стане ,както и да се развият нещата,опитай се да бъдеш спокойна.Както се казва,приготви се за най-лошото и очаквай най-доброто.Щом сте били много добри приятели толкова време,значи няма как да те отсвири просто ей така. Успех ! :)

Azoria
12-27-2012, 09:34
Защо не попиташ него...? :-o

granger
12-27-2012, 09:37
Има го и момента " спах с нея, вече не ми е интересна"
Може и да бъркам,но само ,ако проведете сериозен разговор,ще разбереш.

strawberry88
12-27-2012, 09:50
И според мен просто е искал да спи с теб.Говори с него.

anonymous708973
12-27-2012, 13:56
Има го и момента " спах с нея, вече не ми е интересна"
Може и да бъркам,но само ,ако проведете сериозен разговор,ще разбереш.

Точно.
Сядаш и сериозно питаш каква е тая смяна на поведението. Не знам как не си го направила още.

granger
12-27-2012, 13:59
Аз бих се почувствала супер предадена и наранена,ако хипотетично тва се бе случило с мен. Да му се отда и после - игнор. Не си подритвай самочувствието. Слагаш картите на масата и го питаш кратко и ясно. Ако се е възползвал от теб вече ще си имаш едно на ум. Съмнява ме да си признае директно,по-скоро ще започне да увърта,но пак казвам се подритвай самочувствието , за някого ,който после ще се държи като пълен ръб и едва ли не непознат.

shmatarok
12-27-2012, 14:30
Подкрепям мненията на Пантерата и Грейнджър, но преди всичко - разговорът трябва да се води очи в очи, не прави грешката да го питаш в скайп/фейсбук или по телефона.

free33
12-27-2012, 19:10
Благодаря ви много че споделихте мненията си ,аз днес и това направих звънях 2 пъти и не ми дигна а след това написах смс: Обадими се когато можеш ,трябва да се видим не може това повече да продължава по този начин или трябва да се разберем някак или трябва да спрем да се виждаме ! ...след около час той ми се обади и ми каза че прочел смс-а каза ми че се много ядосал след като го прочел защото наистина не имал време тази седмица да се видим ,извини ми се но аз показах характер и видя колко ми е обидно ..и сега тази вечер се разбрахме утре вечер да излезем на вечеря :)
Благодаря ви много отново ,прочетох какво сте ми написали и съм съгластна с всеки един ред от написаното !
ПС:Ще ви пиша отново за да ви разкажа ,разбира се ако искате да знаете :)

Ivaaaaa
12-27-2012, 19:29
Благодаря ви много че споделихте мненията си ,аз днес и това направих звънях 2 пъти и не ми дигна а след това написах смс: Обадими се когато можеш ,трябва да се видим не може това повече да продължава по този начин или трябва да се разберем някак или трябва да спрем да се виждаме ! ...след около час той ми се обади и ми каза че прочел смс-а каза ми че се много ядосал след като го прочел защото наистина не имал време тази седмица да се видим ,извини ми се но аз показах характер и видя колко ми е обидно ..и сега тази вечер се разбрахме утре вечер да излезем на вечеря :)
Благодаря ви много отново ,прочетох какво сте ми написали и съм съгластна с всеки един ред от написаното !
ПС:Ще ви пиша отново за да ви разкажа ,разбира се ако искате да знаете :)

дано нещата се оправят :)

marilyn
12-28-2012, 11:30
Дано не е било само заради едното ебане. И все пак, това, че сте правили секс не значи, че ще си развалите отношенията. От опит го казвам, до хора си е.

Дано се оправят нещата.

DevilWish
12-28-2012, 16:54
Мисля, че му е било интересно и е искал да пробва, но след като се е случило е осъзнал, че всъшност е било грешка.

DENKAZ
12-28-2012, 22:47
Аз бих се почувствала супер предадена и наранена,ако хипотетично тва се бе случило с мен. Да му се отда и после - игнор. Не си подритвай самочувствието. Слагаш картите на масата и го питаш кратко и ясно. Ако се е възползвал от теб вече ще си имаш едно на ум. Съмнява ме да си признае директно,по-скоро ще започне да увърта,но пак казвам се подритвай самочувствието , за някого ,който после ще се държи като пълен ръб и едва ли не непознат.

wtF granger? Била си момиче? | Без разговор няма да стане, още не сме медиуми.

free33
05-22-2013, 12:25
Здравейте ,
Знам че не ви писах дълго време , но нещата с него се развиха много зле . Мисля че бяхте прави (била съм само за секса) минаха се 6 месеца близо и с него не си говорим ,а се виждаме доста често но дори не се и поздравяваме ...жалко нали?
Последните 6 месеца след тази случка нямаше ден в който да не си помисля за него ,не знам въобразявам ли си или наистина го обичам?! Липсва ми много, и ми е тъжно ужасно, ужасно, ужасно много за него ,но не съжалявам за нищо от случилото се ,защото след всичкото преживяно аз пораснах много ,разбрах че до този момент аз съм била наивната и от тук натам не би трябвало да бъда такава !!!! Знаете ли , имах възможността да имам връзка с момчета за който преди само съм мечтала (което не знам на какво се дължи) ,но предпочетох да остана вдясно от тези неща и да бъда сама. Страдам до ден днешен и ми е тежко ,дори сега като се сетя ,но знам че най-хубавото те първа ми предстои в живота :) .
Благодаря ви отново за мненията които сте споделили тук !

PimKie
05-22-2013, 12:45
Точно.
Сядаш и сериозно питаш каква е тая смяна на поведението. Не знам как не си го направила още.

Да, и ще й каже "Филмираш се. Няма смяна на поведението!" :D

free33
05-22-2013, 18:00
Да, и ще й каже "Филмираш се. Няма смяна на поведението!" :D
Абсолютно хахахаха :D :D :D

psychopath
05-22-2013, 22:12
Ами хубавото е, че си осъзнала нещата и не съжаляваш, ами извличаш (поне според думите ти) позитивното.
Пожелавам ти успех, ще си намериш по-свестно момче.

free33
05-23-2013, 14:16
Ами хубавото е, че си осъзнала нещата и не съжаляваш, ами извличаш (поне според думите ти) позитивното.
Пожелавам ти успех, ще си намериш по-свестно момче.

Да така е , наистина в момента спомените който са ми останали са само хубавите ,не искам да си спомням колко трудно ми беше последните месеци .Преживях всичко и се радвам до някаква степен че така се е случило. Поне си взех поука от случилото се :–) Благодаря за хубавите думи ,лек ден !