PDA

View Full Version : Въпрос?



Djovani
12-27-2012, 17:21
Имам въпрос ,дали на вас ви се е случвало нещо такова и ако може да ме посъветвате.Излизам от известно време с едно момиче,което е страшно красиво ,много много забавно ,доста лудо ,но и доста умна.Познаваме се от 2-3 години ,не сме били много близки,просто все момичетата с които бях се оказваха нейни познати или приятелки и сме се засичали няколко пъти,писали сме си и така.Сега преди известно време се засякохме в една дискотека,бяхме доста направени ,но си говорихме доста и отидохме вкъщи и да .. После изчезна за няколко дни,нямах й номера,писахме си излязохме на кафе,говорихме си пак доста ,беше доста приятно ,кара ме да се усмихвам.Но пак завършихме във вкъщи,всичко е секс ,нямам нищо против,тя е страхотна в секса,даже никога не съм срещал момиче,което да е така да го кажа извратено ,повечето трябва доста да говорите да се мотаете ,а тя просто е много искрена и импулсивна,но не мога да разбера ,защо ми изчезва с дни и после пак се появява.Понякога е доста резервирана към мен,понякога е страхотна.Объркан съм доста и искам да попитам дали някой е бил в същата ситуация,а и не мога да я попитам ,защото отношенията ни не са чак толкова близки ,не искам да се бъркам в живота й.

valdesbg
12-27-2012, 17:37
Нещо не разбрах. Мадамата ти връзва от време навреме и ти се чудиш защо? Или мадамата ти връзва от време навреме, ама ти точиш лиги по нея и се чудиш как да оакаш положението?

Djovani
12-27-2012, 17:41
Еми не искам само секс,искам повече ама какво да й кажа,искам повече и тя ще каже сигурно нещо друго и ще ме заебе :D а се опитвам да я накарам да се влюби защото мога ,ама нямам време тя постоянно е някаква незаинтересована и общо взето е само секс ,най-хубавия и извратен секс :D :D

Ivaaaaa
12-27-2012, 17:48
Няма как да я накараш да се влюби в теб. Това просто става. Съвета ми е да не я притискаш. Ако тя има желание за нещо повече от секс ок, ти продължавай да и показваш, че значи нещо повече за теб, но насила хубост не става :)

granger
12-27-2012, 17:52
използва те засега само за едно, но кой знае. Може и да има чувства към теб , поговорете си. Ако е толкова импулсивна ,колкото казваш,може би сега не и е до сериозна връзка и си иска свободата,а може би и това да е с други мъже. Опитай да поговориш с нея.

valdesbg
12-27-2012, 18:01
(facepalm)

И после що жените мрънкали че мъжете не знаят кво искат...

Много ми е чудно... що като имаш ферари искаш да го товариш с два тона картофи и да събереш вътре целия випуск.. а ако имаш миниван ще мрънкаш че ускорява до 100 за >20 секунди.....На всичкото отгоре на тепсия предоставен....

Едит: Мъжете обикновено мислим с неправилната глава, а ако по някаква случайност е правилната... то се оказва че е трябвало да действаме. И обратно.. когато трябва да мислим.. обикновено действаме... Много просто племе сме.

Djovani
12-27-2012, 18:03
С други не е ,няма как да съм сигурен де,но до толкова съм информиран.Ами как да стане да се влюби при положение,че всичко е просто секс ,не ми дава възможност да излезем или да правим нещо по различно ,когато й кажа ,че е доста странна и ме обърква ,тя ми казва "Ти не ме познаваш " и като й кажа искам да те опозная,тя казва "Само ще се разочароваш" .. и това ме побърква,колкото повече ме отблъсква толкова повече я искам.Знам,че е повече от това,въпреки че се опитва да ме убеди в противното.Това което разбрах е ,че е имала доста проблемна връзка година и нещо с един младеж,до колкото разбрах я е удрял,постоянно са се карали и постоянно друсали заедно,тя се отдръпнала искала да се промени и той я е преследвал вече е било доста сериозно положението полиция и глупости.Сега не друса ,смисъл нищо бяло или кафяво аз не приемам масето за наркотик ,пие доста абе бая се забавлява ,работи в един клуб ,днес се видяхме сутринта ,за един секс .. и това беше не знам кога пак ще я видя..

sweetka_96
12-27-2012, 23:34
Сигурно иска само да я чукаш..ддз поговори с нея..

LadyDi
12-28-2012, 05:53
Интересно.
Ако темата беше написана от момиче, всички съвети щяха да са: "Той те използва, заеби го, не ти трябва, само за секса" и прочие клишета, дето сме ги чели десетки пъти.
Та... тя те използва :) Ако ти харесва секса с нея - enjoy-вай. Ако искаш нещо повече - говори с нея.
Но репликата: "Не сме много близки, не искам да ѝ се бъркам" стои някак неестествено след обясненията, че вече няколко пъти сте правили секс.
Все пак, всеки сам избира пред кого да си отвори краката (или в твоя случай - да си свали ципа), но аз все си мисля, че трябва да има някакво познанство преди това. Ако няма някакъв вид връзка, то тогава като си вдигнете гащите - всеки по пътя си и ВСДТ.
Малко объркано, но общото заключение е - ти сам трябва да разбереш дали тя иска нещо повече от теб. Може да е само за секса.

Djovani
12-28-2012, 09:39
Да ,секса с нея е супер як даже повече от хубав.Опитвам се постоянно да говоря с нея ,но тя или си тръгва или правим секс ,не мога да говоря просто не ми дава възможност.Преди няколко дни тя ме видя с друго момиче и само ми се усмихна ,вечерта дойде във вкъщи дума не каза,телефона й звънна и аз й казах нещо от рода "Това другата секс играчка ли е ?" и започнах да се смея и тя ме удари и тръгна да си ходи каза ми "Това,че спя с теб не ти право да ми държиш сметка и най-вече чувствай се поласкан ,че си лягам с теб и жалко ако си мислиш,че си лягам с всеки ,поне не излизам с малки кифли" и си тръгна.После ми казва,че си мислела за мен обърква ме тотално ;xx

marilyn
12-28-2012, 11:58
Хах, преди и аз съм се държала като тази твоя приятелка. Първата ми 'връзка' така започна... ама аз си правех каквото искам, не давах обяснения, не давах да ме опознае и всичко общо взето, което ти си изброил, само без наркотиците и предишните връзки. И Той се влюби, а аз не.. и такам..
Кво да ти кажа, щом ти харесва, наслаждавай се на това, което тя ти дава. :)

valdesbg
12-28-2012, 15:07
Добре бе, авторе... тъп ли си или се правиш на такъв? Мадамата е била мега директна и ти пак си правиш оглушки.... Какво още трябва да се случи за да осъзнаеш че си приказващ хуй и нищо повече? За мен обаче мистерията е една: що се напиняш като глист на буца и полагаш старание и усилия да развалиш всичко и да си създадеш реноме на кифла при все че картите са поставени на масата, условията са ясно регламентирани и на всичкото отгоре го получаваш на аванта без пръста да си си мръднал?

Сериозно.. на тая мадама до гроб тря да си и задължен че ти търпи глупостите и толкова мила с теб...

Blab
12-28-2012, 15:39
аз имам само 1 въпрос, преди да взема страна в разчитането на девойката:
кога е рожденият й ден?
или по друг начин - овен или близнаци е?

DevilWish
12-28-2012, 16:07
Имам един приятел, с които един път правихме сех просто така, аз имах нуйда, тои съ6то и беще невероятно наи-добрия ми секс. И до днес не искам да го оставям, когато си нямам приятел се вийдам с него. А ако беше влюбен в мен пак все тая, ако нямах 4увства и аз бих го правила ;) Така 4е с други думи или се забавляваи я нея или от сега я остави ;) Връзка едва ли е възмойна..

Djovani
12-28-2012, 16:09
Защото ми е тъпо да съм само за секса ,както един познат казва "подвижен вибратор" искам повече ,днес беше добре излязохме по магазините да си купя горница и тя дойде с мен и моите приятели имаше напредък ,освен че въобще не ги хареса и само ги нареждаше :D :D Говорехме си общи неща де ,тя си говореше с нейна приятелка ама пак излезе с мен :D :D въпреки че я помолих да се виждаме по често ,да излизаме тя само се усмихна нищо не каза :D Април месец има рожден ден 20 и някой :D

valdesbg
12-28-2012, 16:13
И аз искам парите да растат по дърветата.. ама няма. И аз искам жените да ходят само по потници и без сутиени, ама няма. И аз искам да измислят кола дето да се движи без гориво.. ама няма.

Djovani
12-28-2012, 16:29
Ае брат какво да ти кажа ,хубаво момче ,умно всичко 6 путките се правят само секс ,после защото мъжете са несериозни ,кво да кажа хаха

granger
12-28-2012, 16:35
Абе,брат, явно няма да излезе нищо от това,правете квото ще правите и после по живо ,по здраво.

Djovani
12-28-2012, 16:46
"Няма толкова красива жена,че да не мога да я имам" така че все ще се върже ще й показвам,че искам повече пък все ще се навие ако не нищо не губя ,печеля секс с красиво и секси момиче : ) :3

granger
12-28-2012, 16:50
Не е задължително. може да си най-големия играч и пак да не иска връзка...не се навивай толкова

Djovani
12-28-2012, 16:51
ох не знам ама я искам бе побърква ме направо ме кара да откачам страшно влияние има над мен ,не се държа толкова мило с момичетата ужас :D

granger
12-28-2012, 16:57
Ох,ох,ох...само се замисликак скачаш от една на друга,преди месец една друга те беше обсебила,ама и би къча,сега ...?Много лъвско... имаш нужда да се показваш и доказваш. Не очаквай нищо от нея, по-дравословно е за теб,ако не иска да е стяб, гъза да си съдереш - няма да е с теб.

valdesbg
12-28-2012, 17:10
Тъп, горд и инат.. ей пред тая комбинация... и боговете са безсилни...

Несериозния си ти в случай.. путката си ти...

Ама що ли пикая срещу вятъра аз....

Djovani
12-28-2012, 17:11
ахахах да,да то и онази си я има хаха ама по различното е по интересно ,скачам от момиче на момиче докато намеря тази която искам !! То ми минава бързо ,сега я искам после не ,яд ме е че тя ме държи изкъсо не аз нея ,не обичам да доминират над мен !

granger
12-28-2012, 17:13
И с кво право те държи изкъсо,извинявай ,ама ти си путьо в ситуацията.

Djovani
12-28-2012, 17:21
Смисъл,че тя казва кога и къде това имах в предвид !

granger
12-28-2012, 17:22
ми да, пак и се водиш по акъла, а ти се държиш мекошаво,кво няма да ти се качва на главата.

Djovani
12-28-2012, 17:25
хаха е какво да й кажа ,няма да правим секс ? :D

valdesbg
12-28-2012, 17:26
Ем.. то излиза че тя е мъжът във вашите отношения... Дупе даваш ли?

Djovani
12-28-2012, 17:41
Брат на остроумен ли се правиш ? Ай съобразявай се малко тцц ;]]

SisiStrange
12-28-2012, 18:46
Насила хубост не става, а и не изглежда ти да си и интересен. Тъпо е жената да води. Всяко нормално момиче иска да и влязат под кожата и да я доминират. Вие сте си разменили ролите. Или тя е страхотна алфа, или ти не умееш да излъчваш необходимото мъжество, за да я опитомиш.

LadyDi
12-28-2012, 19:07
Всяко нормално момиче иска да и влязат под кожата и да я доминират.
http://25.media.tumblr.com/3549562e2d32ca26589d38c0629cd3d8/tumblr_mff5seirWS1qzmpdjo1_r2_250.gif

Djovani
12-28-2012, 19:39
Не мисля ,че проблема е в мен определено,говорих с нея преди малко и разбрах всъщност защо е така .. нямала ми доверие ,приятелките й били й казвали ,че не си струвам,че след месец,два щяла да ми омръзне и тя просто не искала да задълбочава ,секса бил хубав и не искала да я нараня , за това не иска да се опознаем ;xxxxx тъпи работи май ще си остане само секс :)