PDA

View Full Version : ИЗПОЛЗВАН



I love Music
12-27-2012, 18:28
преди малко се замислих и установих, чe в повечето интимни връзки между мъж и жена единият е използван а другия си мисли че е обичан :D я споделете вашето мнение :)

Ivaaaaa
12-27-2012, 18:32
ми не съм съгласна..

granger
12-27-2012, 18:40
ми не съм съгласна..

аха.
Не знам как го установи , обичащият музика, при все ,че не и имал такава от собствен опит.
от моя мога да кажа,че твърдението ти е грешно за мен.

haritov
12-27-2012, 18:41
обичам да ме използват като парче месо

Ivaaaaa
12-27-2012, 18:51
обичам да ме използват като парче месо

мазохист ;д

haritov
12-27-2012, 18:58
мазохист ;д
не това имах предвид

Ivaaaaa
12-27-2012, 19:06
не това имах предвид

офф знам :D

I love Music
12-27-2012, 19:07
пълно е с красиви жени които използват влюбчиви мъже за пари

magita
12-27-2012, 19:36
ми не...гледай го и от 2те страни... Окей - да има много момичета, които са ужасни материалистки и търсят само парите. Но има и мъже, които не могат да се похвалят с нищо друго освен с листчетата (:
След като ми бута пачката в лицето и ми парадира колко пари има, едва ли търси нещо повече от платен секс и тн...

Psyko Nuts
12-27-2012, 20:55
ми не...гледай го и от 2те страни... Окей - да има много момичета, които са ужасни материалистки и търсят само парите. Но има и мъже, които не могат да се похвалят с нищо друго освен с листчетата (:
След като ми бута пачката в лицето и ми парадира колко пари има, едва ли търси нещо повече от платен секс и тн...

Всеки човек, който има пари може да се похвали с много други неща, бъди убеден/а :)

magita
12-27-2012, 21:07
не съм убедена, че момченце на 17-18 може да се похвали с нещо друго освен "наще имат пари"
т'ва, че родителите ти имат пари, не значи, че ти си постигнал нещо (:
И, да останалите, които са постигнали нещо сами и се хвалят само с парите си " браво, че са постигнали толкова много с живота си, но т'ва не ги прави "човеци""
Познавам и такива, които не могат да си преброят парите, но не знаеш за тая страна докато не го опознаеш... (: което ще рече, че се хвали с много други качества и последното нещо са парите... има разлика м/у богат човек и БОГАТ човек

Mia ^.^
12-27-2012, 21:21
единият е използван а другия си мисли че е обичан
Това значи, че този, който е използван не се смята за обичан, а използвача само се чувства обичан.
Тогава това не е интимна връзка. Не съм сигурна какво е, но със сигурност не е нормална връзка, защото никой не би си стоял ей така в някакви отношения хем да дава, хем да обича, пък нищо да не получава, дори и фалшиво чувство за обич.

Ако обаче си имал предвид обратното - ок, има и такива връзки, но със сигурност не са всички. Ако смяташ така, то се замисли над това с какви хора общуваш и си разшири кръгозора на приятели и познати, защото не може да разсъждаваш толкова тесногръдо и да познаваш разнообразни по характер и ценностна система хора.

I love Music
12-28-2012, 10:53
Това значи, че този, който е използван не се смята за обичан, а използвача само се чувства обичан.
Тогава това не е интимна връзка. Не съм сигурна какво е, но със сигурност не е нормална връзка, защото никой не би си стоял ей така в някакви отношения хем да дава, хем да обича, пък нищо да не получава, дори и фалшиво чувство за обич.

Ако обаче си имал предвид обратното - ок, има и такива връзки, но със сигурност не са всички. Ако смяташ така, то се замисли над това с какви хора общуваш и си разшири кръгозора на приятели и познати, защото не може да разсъждаваш толкова тесногръдо и да познаваш разнообразни по характер и ценностна система хора.

ако щеш ми вярваи над нас живее една "принцеса" бивша певица и сега мъжа и и плаща всичко а тои едвам свързва двата края ходи по моредо с един бус и се трепе от работа а тя само си клати краката у тях.... Докато има балъци ще има и тарикати

marilyn
12-28-2012, 11:00
Зависи от хората. Използването може да не е само с 'материална' цел. Не мисля, че може да се обобщава дали в повечето случаи хората биват използвани или не.

I love Music
12-28-2012, 12:33
точно в тоя случай го използва материално абсолютно всичко и плаща щом се примирява човека така ще е нали знаеш кой както се уредиhttp://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gifhttp://www.pic4ever.com/images/bliss.gif

Ivaaaaa
12-28-2012, 17:22
Темата нямаше ли друг смисъл???

dream1707
12-28-2012, 19:33
Това пък как го установи ?

Ivaaaaa
12-29-2012, 09:19
темата не е ли за чувства, а не за материални облаги

Mia ^.^
12-29-2012, 19:20
ако щеш ми вярваи над нас живее една "принцеса" бивша певица и сега мъжа и и плаща всичко а тои едвам свързва двата края ходи по моредо с един бус и се трепе от работа а тя само си клати краката у тях.... Докато има балъци ще има и тарикати
Вярвам, защото това не е единичен случай, но не е толкова разпространено, че да има причина да го смяташ за основния тип връзка. Аз нямам приятелка, която да си търси балък с пари (или без, стига да ги изкарва), за да я издържа, но познавам такива момичета и съм съгласна, че има такива. Зависи от много неща, най-вече от ценностната система - зависи от начина на живот, който човек си избере. Със сигурност начинът на живота ти предопределя типа интимна връзка. Но изобщо не мога да се съглася, че генерално връзките са от типа "пиявица-донор".

DragonLady
12-29-2012, 20:19
Има ги и такива случки.
Имам 2ма познати, дето връзката им е нещо подобно ( поне привидно ), тя го обича, него грам не му пука за нея, ама си я използва за секс.

SuNsEt
12-29-2012, 20:22
Има нещо вярно...

teenems
12-30-2012, 00:30
Има и такива случаи,но не винаги....