PDA

View Full Version : Притеснение



as994
12-27-2012, 20:48
Здравейте. Знам,че има и други теми като тази,но ще съм ви благодарен,ако отговаряте сериозно. Преди малко по-малко от месец с приятелката ми правихме секс С презерватив,свърших в нея с презерватива и спермата си беше вътре в презерватива,той не беше спукан,напълно здрав.После решихме да продължим веднага,махнах стария презерватив и сложих нов и не свърших втори път. Сега на приятелката ми не й пропусна 1 месец и върви към втори месец,откакто не й идва. Притеснявам се дали не е станал гаф. Моля,кажете вашето мнение дали е станало нещо,или не. ПС: пълнолетен съм,не й закъснява за първи път,но никога цикълът й не е пропускал толкова дълго.

magita
12-27-2012, 21:09
мисля, че на пълнолетните дават тестове за бременност в аптеката

Mia ^.^
12-27-2012, 21:13
Нека си направи тест за бременност.
Но едва ли е станал гаф, щом цикълът й закъснява често, най-вероятно този път е закъснял повече от обикновено. Имам познати, на които закъснява с повече от два месеца наведнъж, може да са хормонални проблеми, кисти на яйчниците... Във всеки случай самото закъсняване не е здравословно и е белег за някакъв проблем за нея самата. Хубаво е при такива положения да се прегледа, за да разбере защо се случва, ако все още не знае причините. Ако трябва и да си направи хормонални изследвания. Добре е човек да е информиран, много млади момичета имат подобни проблеми и повечето не са сериозни, но ако все пак е нещо сериозно, е хубаво да го открие от рано, за да се оправи на време.
Иначе най-напред направете тест.

SweetZombie
12-27-2012, 21:51
Щом казваш че не е бил скъсан презерватива значи сичко е ок може от притеснение, от времето (прия рязка промяна на времето ми закъснява/подранява с няколко дена) може ако е пазила диета това да е оказало влияние, нека отиде на лекар може да има някакъв проблем който няма нищо общо с бременност.

as994
12-28-2012, 08:21
Възможно ли е при смяната на пълния презерватив с нов да е станало нещо. Защото аз бях свършил в първия и спермата беше вътре,беше здрав и след това веднага го смених с нов и продължихме. Възможно ли е да е станало нещо? Не съм свършвал втори път.

marilyn
12-28-2012, 10:05
На дали е бременна, но това, че не й идва може да е индикация за друг проблем. Приятелката ти да посети лекар.

xXxPETYAxXx
12-28-2012, 10:51
Абе, приятелките ви като не ходят на гинеколози, а трябва, вземете поне да ги пращате! Не е бременна, но бременността понякога е най-малкия проблем свързан с този симптом. Да отиде на лекар!

DENKAZ
12-28-2012, 18:47
Мамка му бременна е!

dream1707
12-28-2012, 19:32
Нека иде на гинеколог. Щом не са ставали гафове, значи не е бременна, но може да има друг проблем.