PDA

View Full Version : Скъсан презерватив (ОТГОРЕ) ?



Faello
12-28-2012, 08:35
Здрасти,
кратко и ясно, преди малко с приятеля ми правехме секс. След акта забелязахме, че презерватива в горната си част имаше малка дупка. Като казвам горната наистина отгоре.. т.е в началото на ствола му трябва да се пада. Принципно не бихме се притеснявали толкова тъй като не е на обичайното място долу на главичката където е, особено от факта, че не е свършвал, а дори когато тръгне да го прави пак излиза от мен и свършва за още по-сигурно. Притесняваме се главно заради това, че при обичайната проверка като го напълним с вода да гледаме за дупки имаше някакви бели плуващи вътре частички същите като...... бялата им семенна течност ха. Въпросите са ми следните :

Възможно ли е ако случайно не се е усетил и е пуснал малко - да е станал гаф ? предвид и то че в горната част чак.
Възможно ли е от един крем който се маже вечер тип крем здраве просто профилактично някакви такива засъхнали части от латекса да са причинили това ?
Или по-обезпокояващо също - възможно ли е тъй като имам бяло течение и е имало моменти като сме нямали презерватив да е влизал и нещо да му има сега. Имам бактериална вагиноза ( сега ще я лекувам бях на гинеколог.. разбрахме късно просто ) .. та и тези частици да са били нещо от това, тъй като след това беше да се измие и каза, че някакви гъсти бели неща е имал .. като сгъстен латекс или сперма.. миришело на латекс, разбира се.

Не знам може малко хаотично да съм обяснила, но и при нас е малко хаос.
Не са гъбички правихме си изследвания. Моля за адекватно мнение. :)

Faello
12-28-2012, 09:32
Току що ми дойде цикъла.. очаквах до тези дни да е, максимум до втори януари.. малко май подрани ( 19 дни са минали от последния, но на мен ми е нередовен постоянно е така ) . Обаче има друго.. пак имам болки и парене при уриниране.. както след първия път, но тогава беше от протъркване и тъй като ми бе и първи като цяло път. Както казах имам и тази бактериална вагиноза.. Като при цистит е болката. Има ли от какво да се притеснявам, тези дни почвам лечението което гинеколога ми изписа за нея, но някакви други опасения - бременност макар да е дошъл, или нещо друго ?

Wednesday666
12-28-2012, 09:56
Точно преди да ти дойде цикъла е по-малко вероятно да забременееш, спокойно не си бременна.
Другото ти притеснение предполагам е дали си го заразила или нещо такова - не, не си, бактериалната вагиноза не е заразно заболяване, не си го прихванала от някого, нито можеш да го предадеш.
Само си пии хапчетата и всичко ще е окей.

marilyn
12-28-2012, 10:03
Лекувай си се, а относно бременност- няма как да е станало- не си била в овулация. :)

Faello
12-28-2012, 10:27
Боже, благодаря ви, успокоих се малко.. сега остава да минат тези парения и болки, че са гаднички.
Иначе да, не бях в овулация, следя си по едно календарче уж и доколкото го смятам към 21-и този месец е свършила.
Весели празници на всички и приятно посрещане на новата година ви пожелавам.
Ако стане някакво усложнение ще драсна пак тук, но ако е много сериозно направо на гинеколожката пак
( да чукам на дърво нищо да не става де.. )