PDA

View Full Version : Анален Секс



ThinkerBell
12-28-2012, 10:58
Искам да попитам ви попитам, обръщам се предимно към момичетата. Как се подготвяте за аналния секс ако изключим клизмата. Известно ми е, че трябва да ходя до тоалетна преди това, но въпреки това не остават ли изпражнения и как може да се предотврати . Ако имате някакви други полезни съвети ще съм ви благодарна...

ПП: Момиче на 19 години съм имам сериозен приятел от 4 години и просто решихме да разнообразим секса :)

Благодаря ви предварително :)

Foxa^
12-28-2012, 11:07
http://lbf5591.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/fox04.gif

Rabalka
12-28-2012, 11:51
Ми и аз никак и не съм имала проблеми,но гледам да съм минала през WC.Ама и да не съм минала нищо не ми се е случвало.

SisiStrange
12-28-2012, 12:12
Е, нали клизмата е именно, за да нямаш нищо вътре после. Лол. Не яж много същия ден.

dream1707
12-28-2012, 12:13
Ми и аз никак и не съм имала проблеми,но гледам да съм минала през WC.Ама и да не съм минала нищо не ми се е случвало.

винаги има първи път

nansi_2005
12-28-2012, 12:21
и все пак никога незнаеш кога и къде ще те свари късмета да правиш.... така че понякога има и моменти когато човек неможе да е подготвен .....

anonymous708973
12-28-2012, 12:32
и все пак никога незнаеш кога и къде ще те свари късмета да правиш.... така че понякога има и моменти когато човек неможе да е подготвен .....

За момчетата да правят анален секс е късмет, за момичетата - подготовка :D
Има разлика.

Rabalka
12-28-2012, 12:38
винаги има първи път

Що ти изпускала ли си се?

xXxPETYAxXx
12-28-2012, 13:55
Е, момичето пита "как се подготвяте, като изклюзим клизмата"?
То не се изисква кой знае каква подготовка, освен психическата нагласа.
Най-важното е как действа партньорът ти. Трябва да е бавен, нежен, внимателен. Да те "разшири" първо с пръст(или, ако имате някоя специална играчка още по-добре)
А ти трябва да си убедена, че го искаш.
Лубрикант си вземете и това е.

marilyn
12-28-2012, 14:50
Е, момичето пита "как се подготвяте, като изклюзим клизмата"?
То не се изисква кой знае каква подготовка, освен психическата нагласа.
Най-важното е как действа партньорът ти. Трябва да е бавен, нежен, внимателен. Да те "разшири" първо с пръст(или, ако имате някоя специална играчка още по-добре)
А ти трябва да си убедена, че го искаш.
Лубрикант си вземете и това е.

Общо взето да. Важно е да е влажно, сложете повече лубрикант.

Rabalka
12-29-2012, 09:51
Единствения недостатък при мене е това със сядането и то не че немога ми едно такова.....
Не знам дали е само при мене но и с мазило и без все е тая след това.

nansi_2005
12-29-2012, 10:21
въпрос на свикване ли е момичета ? колкото по-често толкова по-лесно ли ?

liglata_bg
12-29-2012, 16:45
Искам да попитам ви попитам, обръщам се предимно към момичетата. Как се подготвяте за аналния секс ако изключим клизмата. Известно ми е, че трябва да ходя до тоалетна преди това, но въпреки това не остават ли изпражнения и как може да се предотврати . Ако имате някакви други полезни съвети ще съм ви благодарна...

ПП: Момиче на 19 години съм имам сериозен приятел от 4 години и просто решихме да разнообразим секса :)

Благодаря ви предварително :)
Клизма преди секса за да си на 101% сигурна.Ходенето до тоалетна също е вариант, но шанса да се изпуснеш е 50/50 и ситуацията въобще не е приятна повярвай ми.

DragonLady
12-29-2012, 20:59
Клизма преди секса за да си на 101% сигурна.Ходенето до тоалетна също е вариант, но шанса да се изпуснеш е 50/50 и ситуацията въобще не е приятна повярвай ми.

Това ми напомни как един авер от компанията разправя, дето някаква парцалана, която си поебвал по онова време, му се из*рала ( с извинение ) на х*я, след анален ... Горкото момче, съжалих го честно ...
По темата: Освен клизмата е много важна и психологическата нагласа. Лубриканта не го пестете!!!

anonymous708973
12-29-2012, 21:39
Това ми напомни как един авер от компанията разправя, дето някаква парцалана, която си поебвал по онова време, му се из*рала ( с извинение ) на х*я, след анален ... Горкото момче, съжалих го честно ...
По темата: Освен клизмата е много важна и психологическата нагласа. Лубриканта не го пестете!!!

Парцалан е аверът ти.
Че тя е зле, че не се е погрижила - може би.
Той, че разправя такива неща пред цяла компания - 100% сигурност, че е лекенце.

DragonLady
12-29-2012, 21:46
Парцалан е аверът ти.
Че тя е зле, че не се е погрижила - може би.
Той, че разправя такива неща пред цяла компания - 100% сигурност, че е лекенце.

По принцип е свестен човек, но като изпие 200 - 300 водка и почва да пее каквото не е за пеене :D

ShtrudeL
12-29-2012, 23:44
По принцип е свестен човек, но като изпие 200 - 300 водка и почва да пее каквото не е за пеене :D

Това не го прави по-малко тъп.

nezabelejimata
12-29-2012, 23:59
Това не го прави по-малко тъп.

Хора т'ва е гадно... Станало станало какво да се направи ама е много кофти да почнеш да го разправяш наляво, надясно...
А колкото до темата, след клизмата другото си е само психическа нагласа и много лубрикант

Rabalka
12-30-2012, 09:49
На мен ако ми се случи и ще умра сигурно от срам.

xXxPETYAxXx
12-30-2012, 10:24
Ех, ама и вие само чакате драгънката да се изкаже, че да й коментирате поста :D
Ако е разказвал човечеца за кофти случки/гафове в секса, но БЕЗ да посочи кое е момичето - голяма работа.
Иначе да разправя с имена или други уточнения коя е била, би било наистина адски тъпо.

DragonLady
12-30-2012, 11:22
Петя, права си, че само ме чакат да напиша нещо, за да се заядът ( не визирам пантерата в случая ), явно друга работа си нямат, но толкос ми и пука вече :D Иначе не, не е споменвал имена и други подробности. Абе пиян човек, нормално да приказва глупости :D А темата какви са ми приятелите и тн. не смятам да коментирам тук.

BloodY_MerY
01-01-2013, 16:43
Петя, права си, че само ме чакат да напиша нещо, за да се заядът ( не визирам пантерата в случая ), явно друга работа си нямат, но толкос ми и пука вече :D Иначе не, не е споменвал имена и други подробности. Абе пиян човек, нормално да приказва глупости :D А темата какви са ми приятелите и тн. не смятам да коментирам тук.

Айде стига се оправдава ,бледолика сестро!

Mery_J
01-08-2013, 03:50
Това ми напомни как един авер от компанията разправя, дето някаква парцалана, която си поебвал по онова време, му се из*рала ( с извинение ) на х*я, след анален ... Горкото момче, съжалих го честно ...
По темата: Освен клизмата е много важна и психологическата нагласа. Лубриканта не го пестете!!!

Много ще е кофти да ме разнася как съм се на.... дори и пред хора дето не ме познават и някакви други пък да ме наричат парцалана по форумите.Наистина е отвратително.
А да споделя по темата - минаваш през WC и през банята 30 мин.преди да се видите и си ок.

KokoDjambo
01-09-2013, 19:19
Парцалан е аверът ти.
Че тя е зле, че не се е погрижила - може би.
Той, че разправя такива неща пред цяла компания - 100% сигурност, че е лекенце.

Когато бях на 15-16 и аз съм го правил това за две мацки дето се насраха след анален секс.Години по късно осъзнах колко е било тъпо от моя страна и дори се извиних на едната...Съседка ми е.Но проблема, че някои хора не порастват никога и не осъзнават, че момичете да се изпусне има вина и момчето или поне трябва да е наясно, че има възможност да се случи.