PDA

View Full Version : Да продължаваме ли?



love_brd0
12-28-2012, 12:25
Близо 8 месеца с едно момче,което наистина много обичам водим много странна връзка.Събираме се за известен период от време,след което се скарваме жестоко,понеже сме неописуемо големи инати и двамата,разделяме се...и най-много след месец сме заедно.През този период от време никой не си търси друг.Сега пак предстои да излезем и съм сигурна,че пак ще се съберем.Въпросът ми е има ли такъв тип връзки и правилни ли са според вас?
Моля,без нападки от рода на "Това ли наричаш връзка;Знаете ли какво искате;Той само си играе" :)

anonymous708973
12-28-2012, 12:30
За мен не е правилно. Няма как да е правилно нещо, което ми носи само нерви в стил "Ама сега заедно ли сме или не сме".
Ако ти се чувстваш добре обаче, какво ти пука за чуждото мнение?

love_brd0
12-28-2012, 12:33
Аз съм избухлива.Той също.Наистина на моменти ми идва да се гръмна,като знам как стоят нещата...но просто такива чувства не съм изпитвала до сега..

TheBeliever
12-28-2012, 13:36
Научете да не си изпускате нервите и да си решавате проблемите. Така няма да се стига до раздели за щяло и нещяло.

rubby179
12-28-2012, 13:56
Няма правилно или неправилно. Всичко зависи от това как се чувствате вие. Разбира се, че щом сте двойка трябва да има компромиси и от двете страни. Може би с течение на времето характерите ви ще се синхронизират по някакъв начин. Все пак осем месеца не е кой знае какъв дълъг период за една връзка.

marilyn
12-28-2012, 14:11
Проблемите не се решават със скандали. Нито с караници. На мен това не би ми харесало, но ако ти си ок с това...

DevilWish
12-28-2012, 16:40
Това е любов :) наслайдаваи се. Винаги боли сладко от любовта. Само че тоя път като се съберете се опитаи да го запазиш. След известно време идва момента, в които трябва да оставиш ината на страна, за да позволиш да стане нещо хубаво мейду вас ;) успех!!

granger
12-28-2012, 16:45
Или се научете да правите компромиси , или явно просто характерите ви са несъвместими и няма нужда да се тровите с тези събирания и разделяния. За мен това са глупави истории.

DENKAZ
12-28-2012, 22:50
Това ли наричаш връзка? Изобщо знаете ли какво искате?
Остей базика, ами и според мен не е мн правилно, щом след всяка караница следва раздяла. Докога ще я карате така?