PDA

View Full Version : Вие какво мислите ?! ..



stefinkaa7
12-28-2012, 14:03
Здравейте! В предната ми тема (Депресия ?! ..) бях Ви споменала за един приятел, с който сме правили просто секс, но аз се спрях, защото той не искаше нищо сериозно, а аз така не мога (това беше от преди 6-7 месеца ..) Въпроса е, че сега той си има приятелка (от скоро), но вчера ме потърси за секс .. Казах: "Имаш си приятелка не е редно, представи си тя така да ти направи?", а той ми отговори: "Не ме интересува, искам те" и аз: "Не, не искам само за секс да ме търсиш", а той: "Отначало, ще е така после не .. изтърпи само малко" .. Еееее как да го разбирам т'ва ?! :D Иска просто секс и ме залъгва с празни обещания или наистина има сериозни намерения .. Аз някак си не му вярвам, но все пак да чуя и вашите мнения .. :D
p.s: Извинявам се, ако темата ми не е точно за тука .. :)

druzilla
12-28-2012, 14:06
Явно е несериозен,щом си има приятелка,а иска да й изневерява.Аз не бих му вярвала,ако бях на твое място.Според мен е редно да му кажеш първо да се раздели с приятелката си и тогава да очаква каквито и да е взаимоотношения с теб.

stefinkaa7
12-28-2012, 14:11
Ии аз съм на това мнение .. Казах му "Прекалено лесно се поддаваш на изневяра .. после от къде, ще съм сигурна, че няма да правиш така и на мене" а той: "Не с теб, ще е различно" .. мм даа, тези съм ги чувала .. :D Не ме бърка да го правим ама, ще е кофти за момичето, а после и на мене (ако ме излъжи) ..

marilyn
12-28-2012, 14:13
Не се занимавай, изобщо. Само те залъгва.

stefinkaa7
12-28-2012, 14:18
Явно само му харесва секса с мене .. Не знам, не знам, много се чудя .. :D

TheBeliever
12-28-2012, 14:36
Той ако имаше "сериозни намерения" нямаше да те търси само за секс. Не виждам какво толкова се чудиш.

stefinkaa7
12-28-2012, 14:42
Чудя се, защото може би ми се иска да му повярвам .. А съм и сама от доста дълго време (както вече споменах в предната тема) и това също ми оказва влияние ..

Ivaaaaa
12-28-2012, 14:47
Зарежи го не си заслужава :)

stefinkaa7
12-28-2012, 14:52
Най-гадното е, че сме в един клас и няма как да не го виждам до завършването, че и той, ще ми е кавалер .. Охх, не знам как да Ви го обясня, но с него си имаме история така да се каже .. Доста е объркващо .. един път аз го искам, друг път той .. Драчим се един друг (като децата в 5 клас) .. :D

marilyn
12-28-2012, 14:55
Мацка, не си добре. Той те търси само за ебане, дава ти някви надежди, на които ти вярваш и ще ти е кавалер на бала?! Намери си друг кавалер.

Niakoitam
12-28-2012, 15:21
Тъп несериозник дето иска да си праска колкото се може повече момичета.Една,две,три колкото дойдат мислейки се за голям умник,който може да си върти мацките на пръстта.Ако му повярваш и му се вържеш това не говори хич добре и за теб.Това е едно малко комплексирано боклучЕ. Да ти имам и кавалера за бала... :)

stefinkaa7
12-28-2012, 15:27
Пуу, че сте лоши .. :D Тъкмо малко да се осъзная ..

DevilWish
12-28-2012, 16:10
Ти мани дали те иска, но ти искаш ли такъв, които изневерява на приятелката си без да му пука? Нали се сещаш, 4е дори ти да си му приятелка и на теб така ще изневерява без да му пука :))

stefinkaa7
12-28-2012, 16:14
Мм да, ясно ми е .. :p

smoke.some.weed
12-28-2012, 16:28
Излагаш се!Мисля,че повечето жени в последно време изобщо не се ценят,а това е много жалко.. :( Осъзнай се,та той те иска само за секса,много ясно,че ще ти каже хиляди лъжи само за да спиш с него,а и дори наистина да го мисли ти сериозно ли би причинила това на момичето с което е?Той като е малоумен идиот който се чуди с коя да се ебе дай и ти да му паднеш на нивото заради някакви си лъжливи,мили думи ;).Е,разбира се,ако искаш винаги да си ''момичето на повикване,любовница'' и т.н Ако си мислиш,че той не дрънка на тук и на там се лъжеш много,ако продължаваш така скоро време ще почнат да те обсъждат като лека жена.А ти не иска това нали?....Не ти казвам всичко това за да ти се карам (та коя съм аз,че да го правя),просто ти го казвам като съвет,от който се надявам да се осъзнаеш малко,че когато се влюбим май не знам какво правим :)

stefinkaa7
12-28-2012, 16:39
Ами до сега съм удържала да ти кажа ли, просто е трудно да се противиш на себе си .. :)

NomNomNom
12-28-2012, 16:40
На твое място щях да спя с него, и след това щеше да ми е тъпо, защото някакво такова на повикване сякаш :D

Виж, ако го накараш той да върви по теб, т.е. ако му даваш малко игнор известно време - така сякаш ще е по-добре.

stefinkaa7
12-28-2012, 16:42
Ееее NomNomNom, развали всичко !! Тъкмо ме нахъсаха хората тука, а ти с един коментар срина целият им труд .. :D

smoke.some.weed
12-28-2012, 16:52
Ами до сега съм удържала да ти кажа ли, просто е трудно да се противиш на себе си .. :)

разбирам те напълно,не ти се карам както споменах,удържай се още и накрая дори няма да усетиш как чувствата ти ще утихнат,а по-късно дори ще се чудиш как си можела да правиш тези глупости..Но мисля,че спомените ти тогава ще са много по приятни,ако спреш сега с глупостите.А нали знаеш бивш се забравя с нов (само гледай новия да е по свестен от стария :D ) Мисля,че щом си 12 клас имаш по важни неща от това да се занимаваш с някакъв дрисльо и после да си блъскаш главата,за това къде ти е бил умът..И пак казвам без никакви лоши чувства съм

stefinkaa7
12-28-2012, 16:57
Да, аз не се сърдя за това което ми казвате .. Лятото си бях добре .. той беше в Италия нито го чувах, нито го виждах .. но дойде есента и айде пак старата песен на нов глас .. :D Знам си, че като завършим всичко, ще затихне, няма да ми се налага да го виждам всеки ден, дето се вика далеко от очите далеко от сърцето. :D

strawberry88
12-28-2012, 17:04
Не се занимавай, изобщо. Само те залъгва.

+

HollyGolightly
12-28-2012, 19:17
Питаш, но си знаеш своето. Ами в крайна сметка ще направиш това, което си си решила, най-вероятно ще останеш излъгана и очаквам в най-скоро време нова тема от теб "Той ме излъга" или нещо от сорта.
Дано да греша де.