PDA

View Full Version : Има нещо много сбъркано в мен



z1p0
12-28-2012, 14:42
Здравейте, не съм си мислил, че някога ще пиша и ще искам мнение от тук, но явно съм грешал. Аз съм момче на 15 години, скоро ще навърша 16, тренирам футбол. Все още съм нямал приятелка? Това не е нормално поне според мен, не съм нито грозен, нито задръстен. Много момичета си падат по мен, но просто не ми допадат... Или пък ме е страх да се обвържа и аз не знам :Х Не знам какво ми става напоследък гледах 1 клип и от тогава нещо се промени ( http://vbox7.com/play:bed1dddd0d ) ето го клипа. Знам как да общувам с момичетата, падат си по мен и до там не искам да правя следващата крачка не знам защо... Давайте някакви съвети, защото откачам :х Много съм объркан в момента оот тоя клип промени ми всякакви виждания сериозно

marilyn
12-28-2012, 14:47
Това, че нито една не те е впечатлила, не е страшно. Ще видиш как ще намериш някоя мацка и ще ти завърти главата. Въпрос на време е според мен.

z1p0
12-28-2012, 14:52
Да, но за да я намеря трябва да я търся, а аз имам някаква шибана гордост и никога не пиша първи на момиче, а момичетата, които пишат на мен не ме кефят :Х Освен да я срещна някъде навън където има 20% възможност, защото не обичам да ходя по дискотеки и такива работи и нито пия нито пуша, отдал съм се изцяло на футбола и спазвам режими...

marilyn
12-28-2012, 14:58
Ами като си я намериш, ще я търсиш, какво да се прави. Това да пишеш/звъннеш първи не е унижение...
А това, че не пушиш, не пиеш, а спортуваш- евалата. Все ще я срещнеш де, сигурно имаш приятели, компания, познати, даскало...

mimi_we
12-28-2012, 15:45
Споко имаш време. Сега си гледай училището и тренировките, защо искаш да имаш приятелка просто така, не защото наистина харесваш някое момиче. Не виждам смисъл..

Renesme Cullen
12-28-2012, 15:46
Това, че никоя не ти допада нищо не е. Проблема е, че ти чакаш идеалното момиче. Е, пич, съжалчвам че те разочаровам, но такава няма :Д Любовта не се търси, това не ти е Гугъл. Имай търпение, тя сама ще дойде! Огледай се, пък момичето ти може да се намира под носа ти. Обаче не я гледай да е мега умна, ама и да е хипер секси и красива и същевременно да е swag, така да речем. Проблема на момчетата винаги е бил стремежа към съвършеното!

Renesme Cullen
12-28-2012, 15:46
Споко имаш време. Сега си гледай училището и тренировките, защо искаш да имаш приятелка просто така, не защото наистина харесваш някое момиче. Не виждам смисъл..
Точно така!

ameli
12-28-2012, 16:01
Не е нужно да търсиш, както казаха - тя сама ще те намери. А пък и на 15 не е такава болка да нямаш приятелка, отдавай си се на тренировки и учене и рано или късно такава любов ще ти завърти главата, че ще ти се иска да не си я намирал. ^^

DevilWish
12-28-2012, 16:02
Толкова си малък още, няма нуйда от притеснения нито от търсене ;) като си доиде времето, ще се влюбиш в някоя неусетно :) успех!

z1p0
12-28-2012, 16:04
Много ви благодаря за мненията! Пожелавам ви весело посрещане на новата година и нека тя ви донесе всичко най-хубаво! :)