PDA

View Full Version : Червено небе над града ми всяка вечер



anonymous895156
12-28-2012, 16:07
Здравейте. От Димитровград съм и първото нещо, което ще кажа, е че не тролвам. Това, за което говоря, е реално.
Тук от три месеца всяка вечер небето е ужасно. Има един оранжево-червеникъв цвят, който е просто отвратителен. Всеки път, когато си легна, стаята ми е полусветла!! През прозореца ми влиза такава оранжева светлина и се отбелязва в другия край на стаята ми. Ужасно е!! Аз нормално нощно небе не съм виждал от два месеца! Ще отбележа, че градски светлини нямат нищо общо, защото градът ми не е Лас Вегас. :D Мислех си, че проблемът е нещо в мен, но при почти всички, които попитах, е така. Съмнявам се в Неохим (завод за изкуствени химични торове), разположен в града. Онези умници имат навика да изпускат разни вещества от завода, заради това дишаме въздух, замърсен много над нормата.
Въпросът ми е - имали ли сте подобен случай и на какво, според вас, може да се дължи това?

magneticfields
12-28-2012, 18:22
Магнитна буря, извънземна инвазия...;Д Шегата настрана! Предполагам е от химическия завод, вземете мерки гражданите на града- съберете подписка, организирайте протест... Щот ще ви изтровят там.

idontunderstand
01-15-2013, 13:21
Предполагам,че е от завода..

ninjaiscrazy
01-15-2013, 15:30
Смог се казва това.И при нас в Плевен е така.Смог е мъгла от химични частици и елементи,изхвърлени във въздуха от заводи и коли...Думата е английска (smog=smoke+fog),не е само при нас това,навсякъде го има,google it

ivchodx
01-15-2013, 17:21
Аз съм от Добрич и това се случва често, но само през зимата и то не всяка вечер. Небето трябва да е ясно, времето да е студено и да има сняг, само тогава виждам небето червено. Ама мен това не ме притеснява

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 06:23
Power resist activated!! ;)