PDA

View Full Version : О-Т-С-Л-А-Б-В-А-Н-Е !!



smil3_sun1
12-28-2012, 17:59
Здравейте искам да отслабна в рамките на 3 месеца без ЙО-ЙО ефекта.. висока съм 166 см. и тежа 68 кг . :( :( искам да съм поне 57-59 .. Ако сте пробвали диети или някви разделни хранения ми кажете .. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ СПЕШНО Е ;С;С;С;С;С

FuckingFreak
12-28-2012, 18:09
Ще ти кажа една диета, която е много ефикасна
И СЕ КАЗВА СПОРТ!
Размърдайте си малко тия задници, като мислите че сте дебели. Млади сте, имате енергия, имате време, какво друго е нужно!?

smil3_sun1
12-28-2012, 18:15
нужно е .. ама и някъде пише че и от прекалено много тренировки се и дебелее .. :(

thebigsmile
12-28-2012, 18:21
Ще ти кажа една диета, която е много ефикасна
И СЕ КАЗВА СПОРТ!
Размърдайте си малко тия задници, като мислите че сте дебели. Млади сте, имате енергия, имате време, какво друго е нужно!?
Да! Всички говорят за диети - известно време ще се ограничиш от чипсове, шоколади, т.н. и после пак като почнеш да си хапваш - няма смисъл. Яж си от всичко, но по малко, организма се нуждае и от сладко и солено. И спорта е важен, а не да седиш и да гладуваш и накрая като решиш, че не можеш повече ще се натъпчеш. Това не води до никъде.

DimzBiersack
12-28-2012, 18:22
нужно е .. ама и някъде пише че и от прекалено много тренировки се и дебелее .. :(

Къде я видя тая простотия? :D

smil3_sun1
12-28-2012, 18:26
Ще ти кажа една диета, която е много ефикасна
И СЕ КАЗВА СПОРТ!
Размърдайте си малко тия задници, като мислите че сте дебели. Млади сте, имате енергия, имате време, какво друго е нужно!?

и за 3/4 месеца ще отслабна о.О ?

tonssy
12-28-2012, 19:08
нужно е .. ама и някъде пише че и от прекалено много тренировки се и дебелее .. :(


Не се дебелее, а се трупа мускулна маса, която би следвало да замести мазнините ти.
Но не може само и спорт, храни се здравословно и по- често с по- малки порции.

3oPuTy
12-28-2012, 19:20
Авторката я мързи да си мръдне пръста и да погледне безбройните други теми във форума и в нета,а вие искате да спортува ... :lol: :lol: :lol:

smil3_sun1
12-28-2012, 19:27
Авторката я мързи да си мръдне пръста и да погледне безбройните други теми във форума и в нета,а вие искате да спортува ... :lol: :lol: :lol:

срии ама съм нова за тва недей да ме обвиняваш.. а и ако бях на твойто място нямаше да коментирам щом не ме интересува или не предлагам нщ ЧАО! :)

SuNsEt
12-28-2012, 19:43
На колко си години ? Не си споменала.

Начин на отслабване: С-П-О-Р-Т + ядене на всичко,което ти се яде,но в малки количества на по-често. Цел: забързване на метаболизма => С-П-О-Р-Т

Нямаш време за спорт?Ходиш на училище?Първа смяна си? => Няма значение! Има ли желание,има и начин! :)

dream1707
12-28-2012, 19:47
Храниш се здравословно, спортуваш... С това се прави най-хубаво тяло.
И с много тренировки не се надебелява, трупа се мускулна маса ... За това е по-добре тренировките да са съчетани с някакъв режим.

smil3_sun1
12-28-2012, 19:57
На колко си години ? Не си споменала.

Начин на отслабване: С-П-О-Р-Т + ядене на всичко,което ти се яде,но в малки количества на по-често. Цел: забързване на метаболизма => С-П-О-Р-Т

Нямаш време за спорт?Ходиш на училище?Първа смяна си? => Няма значение! Има ли желание,има и начин! :)


12 ;3 знам че съм малка, но килограмите са ми наистина в повече ..

Starless
12-28-2012, 19:58
Не се дебелее, а се трупа мускулна маса, която би следвало да замести мазнините ти.

При което също не изглеждаш особено слаб. Да, със сигурност е по-добре от мазнини, но пак не изглежда особено добре (мое мнение). Широк си един вид... Примерно може да си 60кг, а да изглеждаш като 65+.

anonymous708973
12-28-2012, 20:09
12 ;3 знам че съм малка, но килограмите са ми наистина в повече ..

Записвай се на танци/плуване/тенис... по-подходящи са за теб от фитнес.
Плюс елементарни ограничения. Никакъв десерт вечер, никакво сладко след 15-16 ч, литър и половина вода на ден, ядене на плодове повечко. За нула време ще си шест.

SuNsEt
12-28-2012, 21:00
12 ;3 знам че съм малка, но килограмите са ми наистина в повече ..

И си към 70 кг? Хм... 166см висока? И тежиш толкова?
Хм...ваще са за бой честно казано.Макар,че на всеки човек му стоят по различен начин килограмите,на някой 70кг биха му седяли чудесно,а на други точно обратното.
При всички положения задължително казваш на родителите ти да те запишат на някакъв спорт,стига да имат финансовата възможност ,разбира се.Ако ли не... у вас упражнения,по физическо яко упражнения и като цяло бая физически упражнения.
Може да си помислиш,че е супер тъпо и скучно,но вярвай ми,щом си на 12 години ,това не е никак нормално.Много деца страдат от затлъстяване(не искам да те обидя по никакъв начин,не се сърди) в днешно време и то поради малкото упражнения,стрес в училище и нездравословна храна.Сега може да не те интересува толкова,но след време е възможно да имаш проблеми със сърцето така,че внимавай с килограмите.Пък и другото ,което е, сега като си на 12 след време,когато станеш на 15-16-17 може да стане и по-зле.НЕ е задължително,има случаи,при които децата с пубертета се издължават и отслабват заради бързия метаболизъм и като цяло бързото израстване,но...съветвам те да не разчиташ на това.
Не съм привърженик на диетите,за това не ти препоръчвам да спазваш такива.Ако ти е странно това,което ти казвам,ще ти дам за пример две мои приятелки.Те са сестри близначки и на 12-13 годишна възраст също бяха горе долу с твоето тегло и даже малко по-ниски .Майка им е готвачка,смятай колко много вкусотии са изяли през живота си.НО въпреки това тя много внимава какво им дава за ядене,не прекаляват с нищо и ядат каквото искат.Записала ги е на плуване и народни танци.Сега са на 14-15 години и са станали страхотни мацки,много чаровни и здрави.Не са клющави,а са с нормално телосложение,нито слаби,нито дебели и много им отива.
Така ,че ...успех и дано наистина разбереш,че не е хубаво да се оставяш на това дередже,още повече родителите ти да те оставят така.

Your.Passion
12-28-2012, 21:05
нужно е .. ама и някъде пише че и от прекалено много тренировки се и дебелее .. :(

:D :D :D шегуваш се нали ?

tonssy
12-28-2012, 21:24
При което също не изглеждаш особено слаб. Да, със сигурност е по-добре от мазнини, но пак не изглежда особено добре (мое мнение). Широк си един вид... Примерно може да си 60кг, а да изглеждаш като 65+.

Ее да, никой не казва да прави толкова усилени тренировки, че да заприлича на културист. И на мен прекалено много мускули на женско тяло не ми харесват, само леко оформени. Движение и упражнения всеки ден няма да й навредят ;)

smil3_sun1
12-29-2012, 09:11
И си към 70 кг? Хм... 166см висока? И тежиш толкова?
Хм...ваще са за бой честно казано.Макар,че на всеки човек му стоят по различен начин килограмите,на някой 70кг биха му седяли чудесно,а на други точно обратното.
При всички положения задължително казваш на родителите ти да те запишат на някакъв спорт,стига да имат финансовата възможност ,разбира се.Ако ли не... у вас упражнения,по физическо яко упражнения и като цяло бая физически упражнения.
Може да си помислиш,че е супер тъпо и скучно,но вярвай ми,щом си на 12 години ,това не е никак нормално.Много деца страдат от затлъстяване(не искам да те обидя по никакъв начин,не се сърди) в днешно време и то поради малкото упражнения,стрес в училище и нездравословна храна.Сега може да не те интересува толкова,но след време е възможно да имаш проблеми със сърцето така,че внимавай с килограмите.Пък и другото ,което е, сега като си на 12 след време,когато станеш на 15-16-17 може да стане и по-зле.НЕ е задължително,има случаи,при които децата с пубертета се издължават и отслабват заради бързия метаболизъм и като цяло бързото израстване,но...съветвам те да не разчиташ на това.
Не съм привърженик на диетите,за това не ти препоръчвам да спазваш такива.Ако ти е странно това,което ти казвам,ще ти дам за пример две мои приятелки.Те са сестри близначки и на 12-13 годишна възраст също бяха горе долу с твоето тегло и даже малко по-ниски .Майка им е готвачка,смятай колко много вкусотии са изяли през живота си.НО въпреки това тя много внимава какво им дава за ядене,не прекаляват с нищо и ядат каквото искат.Записала ги е на плуване и народни танци.Сега са на 14-15 години и са станали страхотни мацки,много чаровни и здрави.Не са клющави,а са с нормално телосложение,нито слаби,нито дебели и много им отива.
Така ,че ...успех и дано наистина разбереш,че не е хубаво да се оставяш на това дередже,още повече родителите ти да те оставят така.

да наистина стреса ми е в повече за 12 годишно дете... а не мога да се запиша на нищо, защото нямам възможност.. мисля да изяждам на ден по 100 калории и да горя около 700 така мисля че по някакъв начин ще отслабна малко или много

smil3_sun1
12-29-2012, 09:16
И си към 70 кг? Хм... 166см висока? И тежиш толкова?
Хм...ваще са за бой честно казано.Макар,че на всеки човек му стоят по различен начин килограмите,на някой 70кг биха му седяли чудесно,а на други точно обратното.
При всички положения задължително казваш на родителите ти да те запишат на някакъв спорт,стига да имат финансовата възможност ,разбира се.Ако ли не... у вас упражнения,по физическо яко упражнения и като цяло бая физически упражнения.
Може да си помислиш,че е супер тъпо и скучно,но вярвай ми,щом си на 12 години ,това не е никак нормално.Много деца страдат от затлъстяване(не искам да те обидя по никакъв начин,не се сърди) в днешно време и то поради малкото упражнения,стрес в училище и нездравословна храна.Сега може да не те интересува толкова,но след време е възможно да имаш проблеми със сърцето така,че внимавай с килограмите.Пък и другото ,което е, сега като си на 12 след време,когато станеш на 15-16-17 може да стане и по-зле.НЕ е задължително,има случаи,при които децата с пубертета се издължават и отслабват заради бързия метаболизъм и като цяло бързото израстване,но...съветвам те да не разчиташ на това.
Не съм привърженик на диетите,за това не ти препоръчвам да спазваш такива.Ако ти е странно това,което ти казвам,ще ти дам за пример две мои приятелки.Те са сестри близначки и на 12-13 годишна възраст също бяха горе долу с твоето тегло и даже малко по-ниски .Майка им е готвачка,смятай колко много вкусотии са изяли през живота си.НО въпреки това тя много внимава какво им дава за ядене,не прекаляват с нищо и ядат каквото искат.Записала ги е на плуване и народни танци.Сега са на 14-15 години и са станали страхотни мацки,много чаровни и здрави.Не са клющави,а са с нормално телосложение,нито слаби,нито дебели и много им отива.
Така ,че ...успех и дано наистина разбереш,че не е хубаво да се оставяш на това дередже,още повече родителите ти да те оставят така.


наистина съм готова и здравето да си съсипя само да отслабна с около 12-13 кг за 3-4 месеца ... :( ;( ;(

DownloadVirus
12-29-2012, 09:38
Ако не грешиш в нулите и наистина имаш предвид 100 , а не 1000 калории то тогава си в много грешна посока,не за друго,а защото си човек,а не хамстер.. Ограничаването на толкова много калории нищо няма да ти донесе като цяло,ще свалиш тегло,ще станеш като сопол (отпусната и то много) ще си съсипеш психиката (ТА ТОВА СА САМО 100 КАЛОРИИ!! ЕДНА ЯБЪЛКА СЪДЪРЖА ПОВЕЧЕ) Ако нямаш ФИНАНСОВА възможност има стадиони ,гледай клипчета в интернет , прави нещо ,за да спортуваш. Не ограничавай толкова калориите. Това,че имаш нужда от сладко солено кисело и т.н. е пълна глупост,защото тялото ти не разбира сладко солено ,то разбира МАКРО и МИКРОНУТРИЕНТИ . Ако ядеш повече глупости най-вероятно няма да вземеш микронутриенти,но и макронутриентите няма да са най-добре подбрани,заради много фактори,първи от който е,че съдържат много калории,а не те наяждат въобще! За засищане ти трябват повече фибри,съдържат се в доста зеленчуци,пълн.макарони,хл б и т.н. (не всички са надеждни-например хляба)
Прочети някоя статия и си направи САМА диета и дай менюто тук да коригираме. Ако след спазването сравнително стриктно (с по 2 макс мръсни хранения на седмица) почнеш да ядеш и спреш да спортуваш,ще станеш като преди(най-вероятно) ,ако продължиш е възможно да запазиш част от това.

tonssy
12-29-2012, 09:39
да наистина стреса ми е в повече за 12 годишно дете... а не мога да се запиша на нищо, защото нямам възможност.. мисля да изяждам на ден по 100 калории и да горя около 700 така мисля че по някакъв начин ще отслабна малко или много

100 калории ?!? Значи да разбирам, че ще ядеш по 1 ябълка на ден. Момиче, преди да го напишеш можеше да влезеш в 1 сайт с калории на храните за 100 грама да видиш колко като количество е това.
Да не би да си сгрешила с броя на нулите?

smil3_sun1
12-29-2012, 09:53
100 калории ?!? Значи да разбирам, че ще ядеш по 1 ябълка на ден. Момиче, преди да го напишеш можеше да влезеш в 1 сайт с калории на храните за 100 грама да видиш колко като количество е това.
Да не би да си сгрешила с броя на нулите?


искам да кажа 1000 ;д

smil3_sun1
12-29-2012, 09:56
Ако не грешиш в нулите и наистина имаш предвид 100 , а не 1000 калории то тогава си в много грешна посока,не за друго,а защото си човек,а не хамстер.. Ограничаването на толкова много калории нищо няма да ти донесе като цяло,ще свалиш тегло,ще станеш като сопол (отпусната и то много) ще си съсипеш психиката (ТА ТОВА СА САМО 100 КАЛОРИИ!! ЕДНА ЯБЪЛКА СЪДЪРЖА ПОВЕЧЕ) Ако нямаш ФИНАНСОВА възможност има стадиони ,гледай клипчета в интернет , прави нещо ,за да спортуваш. Не ограничавай толкова калориите. Това,че имаш нужда от сладко солено кисело и т.н. е пълна глупост,защото тялото ти не разбира сладко солено ,то разбира МАКРО и МИКРОНУТРИЕНТИ . Ако ядеш повече глупости най-вероятно няма да вземеш микронутриенти,но и макронутриентите няма да са най-добре подбрани,заради много фактори,първи от който е,че съдържат много калории,а не те наяждат въобще! За засищане ти трябват повече фибри,съдържат се в доста зеленчуци,пълн.макарони,хл б и т.н. (не всички са надеждни-например хляба)
Прочети някоя статия и си направи САМА диета и дай менюто тук да коригираме. Ако след спазването сравнително стриктно (с по 2 макс мръсни хранения на седмица) почнеш да ядеш и спреш да спортуваш,ще станеш като преди(най-вероятно) ,ако продължиш е възможно да запазиш част от това.

обърках се .. 1000 калорий

EternalDream
12-29-2012, 10:01
Ще си докараш много проблеми с 1000 калории. Малко са за твоята възраст. Има много калкулатори, изчисли на твоята физическа активност и начин на живот колко трябва да приемаш.

SuNsEt
12-29-2012, 10:27
Ако си решила да следваш някаква диета(което НЕ препоръчвам) ,поне се консултирай с личната си лекарка.Просто си задължена за себе си да го направиш,много си малка да си прецакваш здравето толкова рано . Разбирам,че искаш да свалиш килограми,а и е нужно ,но не прекалявай.

Какво ще ти попречи да говориш с майка ти за този проблем?Тя би трябвало да разбере,че някой ден може да си докараш проблеми с холестерола по този начин.

И спортувай ! Не се оправдавай ,че нямаш време,моля ти се. Няма никакъв ама абсолютно никакъв смисъл от диета БЕЗ спорт,защото след отслабването части от тялото ти ще увиснат,а може и да получиш стрии.Стриите се заличават след това само с лазер или супер стабилни упражнения на време.Така,че недей да правиш нищо лекомислено...

smil3_sun1
12-29-2012, 10:47
Ако си решила да следваш някаква диета(което НЕ препоръчвам) ,поне се консултирай с личната си лекарка.Просто си задължена за себе си да го направиш,много си малка да си прецакваш здравето толкова рано . Разбирам,че искаш да свалиш килограми,а и е нужно ,но не прекалявай.

Какво ще ти попречи да говориш с майка ти за този проблем?Тя би трябвало да разбере,че някой ден може да си докараш проблеми с холестерола по този начин.

И спортувай ! Не се оправдавай ,че нямаш време,моля ти се. Няма никакъв ама абсолютно никакъв смисъл от диета БЕЗ спорт,защото след отслабването части от тялото ти ще увиснат,а може и да получиш стрии.Стриите се заличават след това само с лазер или супер стабилни упражнения на време.Така,че недей да правиш нищо лекомислено...

ОК ! :) ще те послушам

marilyn
12-29-2012, 12:51
наистина съм готова и здравето да си съсипя само да отслабна с около 12-13 кг за 3-4 месеца ... :( ;( ;(

Ето това ти е грешката. С кървави сълзи ще плачеш после, че от мързел си си прецакала здравето. Имам приятелки с хранителни разстройства, съзнават, че имат проблем и не могат да се оправят сами. А ти недей да си толкова готова на всичко за да отслабнеш, защото по-важно от здравето няма.

Другите ти казаха вече какво да правиш и ти дадоха съвети, няма да ги повтарям.

DownloadVirus
12-29-2012, 12:55
Като ги свали за 3-4 месеца(дори да успее) и после като се почнат здравословните проблеми никой няма да си спомня каква е била преди,но тя ще носи последствията.

FuckingFreak
12-29-2012, 13:44
1000 калории, сигурна ли си?
Ако искаш капеща коса, разбъркани хормони и нае*ано здраве, прав ти път.
И никак не ги говоря тия работи, за да ти се правя на интересна, а от личен опит. Been there, done that... :)
Осъзнай се преди да си си навредила. По-добре спортувай и се ограничавай по-малко, отколкото да не се движиш по цял ден и да караш на фотосинтеза.

kalpazanka
12-29-2012, 13:47
Been there, done that... :)
I'm gonna trade this life for fortune and fame
I'd even cut my hair and change my name

Уцели любима, сори за оф-а :)


Рязкото сваляне на килограми се отразява зле на миокарда. Дали не искаш всъщност да си чаровен труп, авторке?

Jaune
12-29-2012, 13:55
Малоумна грешка, допускана от редица момичета (в тва число и аз) - да намалиш супер много калориите. По-добре ги намалявайте постепенно. Ако сваляте на 1500 - супер! Защото ще стигнете до другия момент, в който и на 800 няма да сваляте и тогава ще се чудите къде ви е проблемът..

bloodyF
12-29-2012, 15:31
Авторката я мързи да си мръдне пръста и да погледне безбройните други теми във форума и в нета,а вие искате да спортува ... :lol: :lol: :lol:

нали :lol:

фитнес понеделник, сряда, петък по час и половина
без мазно, пържено, пакетирани храни, тестено, сладко, газирано
тичане по час във вторник, четвъртък и събота и неделя -релакс

за 1 месец ще ги свалиш, после спорта можеш да го намалиш на 1/2
понеделник и петък-фитнес, тичане-събота, примерно
храната продължаваш да я ограничаваш, за да не си върнеш кг

magneticfields
12-29-2012, 16:03
Ай стига бе! Ако продължаваш да ги четеш тез простотии, няма да отслабнеш повярвай ми. И престани да си търсичш оправдания. Кви сте такива-млади сте, имате енергия пък ви мързи да си надигнете задниците. Мързели! Ако искаш да знаеш тренирам по 4-5 часа на ден, висока съм 181 см. и тежа 62кг., тъй че с тоз номер няма да ми излезеш. Сега си стягай задника и право на игрището.

eli23
01-07-2013, 18:54
Аз също искам малко да отслабна 166 съм и тежа 48кг. , спортувам доста и имам изразени мускули

shmatarok
01-07-2013, 18:59
^ накъде смяташ да отслабваш?

DownloadVirus
01-07-2013, 19:22
На към гробищата вероятно :)

tonssy
01-07-2013, 20:28
Аз също искам малко да отслабна 166 съм и тежа 48кг. , спортувам доста и имам изразени мускули


При тези килограми няма нужда да отслабваш. Още повече- щом казваш, че спортуваш.. дори нямаш нужда от стягане.

smil3_sun1
01-08-2013, 17:58
На към гробищата вероятно :)

да не ти скрия усмивката бързо :)

smil3_sun1
01-08-2013, 17:59
^ накъде смяташ да отслабваш?

см.. ?

smil3_sun1
01-08-2013, 17:59
Аз също искам малко да отслабна 166 съм и тежа 48кг. , спортувам доста и имам изразени мускули

мисля че нямаш нужда да отслабваш

DownloadVirus
01-09-2013, 18:27
да не ти скрия усмивката бързо :)

пробвай да видя как ще стане.Много ми е интересно и ще чакам с нетърпение :))

smil3_sun1
01-17-2013, 16:35
пробвай да видя как ще стане.Много ми е интересно и ще чакам с нетърпение :))

мии ти я скри на вс хора като те гледам колко грамотно пишеш ; )

DownloadVirus
01-17-2013, 17:55
Направо ми скри усмивката ,какво да кажа . 12 годишно пишлеменце се чуди как да отслабне :( Натъжих се :))

BreakingDawn
01-19-2013, 07:48
ахах тя съкращава думи (за пунктуация да не говорим), но иначе той пишел неграмотно. Ок! :D

smil3_sun1
01-20-2013, 15:19
1. шси пиша как си искЪм
2. Мое да съм на 12 ама изглежда имам цели и съм по-умна !! аре ходи у лево и се управяй педофилче ;;)

smil3_sun1
01-20-2013, 15:20
ДАИТЕ ДИЕТИ

tonssy
01-20-2013, 15:27
:lol:

FuckingFreak
01-20-2013, 15:44
На 12 и аз търсех с коя диета да се захвана и си мислех, че всичко, дето хвърчи, се яде. Айде малко чилаут, нали претендираш за умна, какво се впрягаш? :lol:

DownloadVirus
01-20-2013, 15:50
Това е някакъв трол 100 процента,не може да съществува толкова прост човек..

onlyone2
01-21-2013, 05:32
нужно е .. ама и някъде пише че и от прекалено много тренировки се и дебелее .. :(

не е вярно, че от тренировки се дебелее
преди да започна да отслабвам не знаех какво е това спорт но в момента съм 48 кг. от 60кг.
как го постигнах ли?
ограничавах хляба до 2 филийки, а допълнителните ги изгарях с по 15 коремни преси за всяка
всяка сутрин бягах поне по 2 км. отначало после започнах да стигам до 7-8
и не пропусках всяка вечер задължително по 120 коремни преси
пожелавам ти успех!

DownloadVirus
01-21-2013, 08:12
страшна програма onlyone :D