PDA

View Full Version : чупливи и меки нокти ПИСНА МИ :(



smil3_sun1
12-28-2012, 18:39
От известно време се опитвам да си пусна дълги нокти .. с маслото на Икаров ги мажаа вс. ден по 2 пъти и после слагам отгоре заздравитела на perfect-NailCare мислите ли че ще ми помогнат .. кажете нещо за вашите нокти .. помага ли маслото на Икаров за нокти .. :) :) ;))

fizzyg
12-28-2012, 18:41
Аз съм много доволна от маслото за нокти на Икаров. Добре си започнала, стой около 20мин. с него,ако можеш и повече,де. :)

smil3_sun1
12-28-2012, 18:42
Аз съм много доволна от маслото за нокти на Икаров. Всеки ден се мажи и стой около 20мин. с него,ако можеш и повече,де. :)

колко време вече го използваш ? :))

shaunaa
12-28-2012, 18:42
Записвам се за темата ! и моите нокти са такива и никога не съм имала хубав маникюр !!1

sunrisee6
12-28-2012, 18:58
а стават ли наистина по-здрави и нечупещи се от маслото?

smil3_sun1
12-28-2012, 19:08
а стават ли наистина по-здрави и нечупещи се от маслото?
ми аз се мажа 2 седмици вече и наистина добър резултат дава при положение че съм си лепила нокти.. което мн уврежда плочката ..

Starless
12-28-2012, 20:04
Чувала съм, че за по-твърди нокти се препоръчва да стоят около 10-15 мин. във вода с морска сол.

П.П Авторке, продължавай да си лепиш изкуствени нокти (особено със силно лепило) и не само, че няма да се радваш на хубав маникюр, ами и без нокти ще останеш.. нямаш си идея как разяждат нокътната плочка тези лепила.

YSMF
12-29-2012, 03:30
Май и аз съм за тази тема. :( От миналата година единия ми нокът е ужасен. Още от самото начало на нокътя има едно линия, не знам как да ги опиша, просто нокътя не е гладък. И в последствие ако реше да пусна нокътя дълъг почва едно чупене. Миналата година ми се случи нокътя да се счупи и после падне до малко след началото му. Не знам какво да правя, само този нокът е така.

FuCKkK13
12-29-2012, 07:23
защо слагаш отгоре заздравител ? предполагам после го триеш,за да нанесеш маслото ?
иначе йод ако можеш да си позволиш да ходиш с леко жълти нокти много помага... аз го слагам вечер само там,където расте нокътя и после на сутринта почти го няма... 2 дни ако не слагам съвсем изчезва

tori
12-29-2012, 17:41
И аз съм със много меки и гадни нокти. :д Тва масло май ще се търси по аптеките като стана "пачка". :д

DeviL_AsS
12-29-2012, 20:40
Аз миналата година изхабих едно шишенце от това масло на Икаров,обаче не видях подобрение в ноктите си.

strawberry88
12-29-2012, 21:06
Пробвай да ги мажеш със зехтин.

FuCKkK13
12-29-2012, 21:46
И аз съм със много меки и гадни нокти. :д Тва масло май ще се търси по аптеките като стана "пачка". :д

то пък много пачка трябва да си за 2лв. 8-)

ralinka17
12-30-2012, 07:21
Ей в същото чудо се видях и аз в началото на тази година ,че на всичкото отгоре и ноктопластика си сложих :д . Но пък се мотивирах да си оправя ноктите и мисля , че са по-добре.Аз ги кисна по 20 минути в морско сол , след това в зехтин с малко лимон по 15 мин. като зехтина и доста затоплен и накрая мажа с маслото на Икаров.Кое от трите ми подейства малко идея си нямам но си чувствам ноктите по-добре не ми са така лесно огъващи се . Първоначално не спирай да го правиш докато не усетиш ефект аз бях лично така и забравяш за лакове , ацетони и други вредни за ноктите неща . Надявам се и при теб и вскички останали които го пробват да има ефект :)

vesinceto
12-30-2012, 12:29
хапвай повече плодове и ако искаш пий витамини като геритамин бирена мая герипакс и прочие

Alisha28
12-30-2012, 17:55
За да не правя нова тема, може би да попитам тук ... Днес за първи път ползвах лилавия заздравител на perfect и до колкото разбрах за интензивно ползване, трябва да го нанасям всеки ден в продължение на 3 седмици, а после да премина на веднъж на 3-4 седмици. Някой ползвал го е, доволен ли е? Защото и аз имам проблема с чупещите се и меки нокти, и се чудя дали ще помогне.

dulcinea17
01-03-2013, 14:24
Аз опитах какво ли не, кремчета, заздравители, нищо не ми помага. Имат временен ефект.Поне при мен.

bloodyF
01-03-2013, 15:48
май е до ген
промених си храненето, ползвах заздравители, не мазах с лак за нокти, само с масла и специални за растеж-ефект нула
майка ми има прекрасни нокти, аз не..
пускам ги до определена дължина и като се нацепи един и заминават..

youonlyliveonce
01-03-2013, 17:26
Аз ползвам маслото на Икаров от 6 месеца и ми помага. Но ако не съм лакирана моментално ми се начупват всички нокти..

iveto.lykova
01-03-2013, 19:46
моите нокти са много чупливи от 1 година се опитвам да си пусна дълги ,но все ми чупят...Почнах да ги мажа с чист зехтин без разни примеси, и така всеки ден и се заздравяват.Това е добър метод защото така и мъртвите кожички омекват и така няма нужда да използвате специални масла или олио за кожички.....

marilyn
01-03-2013, 20:52
За да не правя нова тема, може би да попитам тук ... Днес за първи път ползвах лилавия заздравител на perfect и до колкото разбрах за интензивно ползване, трябва да го нанасям всеки ден в продължение на 3 седмици, а после да премина на веднъж на 3-4 седмици. Някой ползвал го е, доволен ли е? Защото и аз имам проблема с чупещите се и меки нокти, и се чудя дали ще помогне.

Лилавият е хубав, но аз никога не съм го ползвала по тая схема...


Иначе една колежка ми каза маска за нокти- разбърквате (в капачка от нещо примерно) червен пипер и крем за ръце и си нанасяте на ноктите и седите така. Естествено колкото повече, толкова по-добре, но около 30 мин да кажем. Не съм пробвала, но тя ми каза, че било доста ефикасно.

smil3_sun1
01-04-2013, 18:25
ннз обаче мисля вече да си сложа гел ..

BornToRaiseTheHell
01-04-2013, 20:22
Принципно, действието на тия масла и прочие, понякога е просто на магия. При мен не подейства, а се скъсах да се мажа със всевъзможни заздравители и въпросното масло.
На мен ми се оправиха, когато пих Геритамин.
При всеки е различно, но ако не става по единия начин, пробвай другия.

FuCKkK13
01-04-2013, 20:26
Принципно, действието на тия масла и прочие, понякога е просто на магия. При мен не подейства, а се скъсах да се мажа със всевъзможни заздравители и въпросното масло.
На мен ми се оправиха, когато пих Геритамин.
При всеки е различно, но ако не става по единия начин, пробвай другия.

защото проблема ти е бил вътрешен,а не външен.. липсвали са ти витамини