PDA

View Full Version : Проблеми със мястото за сех



xgirl11
12-28-2012, 20:57
Здравейте,
Аз съм момиче на 17 и с приятеля ми водим полов живот проблема е ,че нямаме къде да правим секс в нас рядко е свободно в тях също ,преложения ,моля

nqmaznacheniee
12-28-2012, 21:05
хотели бол

MarkKnight
12-28-2012, 21:27
на покрива

NomNomNom
12-28-2012, 22:05
Изоставени сгради, градинки, паркове, пейки, у някой приятел, на някой купон, мазе, в блок някъде по етажите късно вечер, или в някакви помещения тип покрив :D Последните ми хрумнаха ad hoc, ама ако някой е пробвал, да разказва.

MarkKnight
12-28-2012, 23:08
Изоставени сгради, градинки, паркове, пейки, мазе, в блок някъде по етажите късно вечер

dafuq just i did read :D

nymphadora
12-29-2012, 07:30
Изоставени сгради, градинки, паркове, пейки,


Ъъ,осъзнаваш,че навънка е кучи студ,нали? :D

гаджето ти кола има ли?

NomNomNom
12-29-2012, 07:36
Ъъ,осъзнаваш,че навънка е кучи студ,нали? :D

гаджето ти кола има ли?

Ахаха, като бях ~10ти клас, не го усещах студа.

Сега съм такава пенсионерка, че не ми се ходи никъде другаден, освен у нас. :D

xXxPETYAxXx
12-29-2012, 08:18
Ъъъ, в тях също рядко е свободно?!
И какво от това?!
Аз преди, когато гаджето ми си живееше с техните - не помня това да ни е спирало. Заключвахме стаята, те и да бяха там не падат от Марс, ясно им е, че искаме да сме само двамата и не са ни досаждали...
Какви гаджета си хващате, че това ви е пречка, не ми е ясно.

nymphadora
12-29-2012, 08:59
Ъъъ, в тях също рядко е свободно?!
И какво от това?!
Аз преди, когато гаджето ми си живееше с техните - не помня това да ни е спирало. Заключвахме стаята, те и да бяха там не падат от Марс, ясно им е, че искаме да сме само двамата и не са ни досаждали...
Какви гаджета си хващате, че това ви е пречка, не ми е ясно.

Никога не съм могла да се отпусна,ако има някой в нас.Въпреки,че майка ми чука преди да влезе,понякога просто си нахълтва..Промъквали сме се обаче в нас късно вечер,когато всички спят :D

NomNomNom
12-29-2012, 09:25
Ако си заведа някого в къщата на родителите ми, те дори гледат на етажа да не се качват, където ми е стаята, пък ако искат нещо да говорят с мен - звънят ми телефона, или само клипват :D

mlakniwe
12-29-2012, 09:50
E кво пречи да кажеш на ваще да ви освободят едната стая за да се наебете, не би тряяло да имат нещо против ако са съвременни либерални родители

Rabalka
12-29-2012, 09:55
В Мола в тоалетните например.

dimitar_ak
12-29-2012, 10:02
В Мола в тоалетните например.

Най-чистото и уютно място на света.

Rabalka
12-29-2012, 10:06
Най-чистото и уютно място на света.

Ми не е ама като няма друго.

druzilla
12-29-2012, 10:20
Ъъъ, в тях също рядко е свободно?!
И какво от това?!
Аз преди, когато гаджето ми си живееше с техните - не помня това да ни е спирало. Заключвахме стаята, те и да бяха там не падат от Марс, ясно им е, че искаме да сме само двамата и не са ни досаждали...
Какви гаджета си хващате, че това ви е пречка, не ми е ясно.

Аз лично не мога да си представя да правя секс,докато нашите са в съседната стая..
Те все пак не ходят ли на работа?Вероятно излизат от време на време.Възползвайте се,когато ги няма,а иначе хотел може би?Не мисля,че във изоставена сграда или в таванско помещение ще е много комфортно.


В Мола в тоалетните например.

Ужас :lol:

xXxPETYAxXx
12-29-2012, 10:43
Аз ли не се изразих правилно не мога да разбера...
Аз вкъщи, докато нашите са в нас секс също не мога да правя. Но в момчето е някак по-различно. Родителите като цяло са много по-взискателни за тея неща към дъщерите си, някак ако имат син по-лесно се примиряват с идеята, че води полов живот.

marilyn
12-29-2012, 12:00
Ооо, тоалетните в мола е най-прекрасното място.. такава романтика, такава атмосфера :lol:

Ами у тях когато има някой, притеснено ли ти е? Аз примерно у нас не мога, но ако у тях има някой на мен не ми пука много. Имах едно гадже, с което си правехме секс редовно докато техните бяха в хола...
Иначе на хотел, ама ще ви излиза мн скъпо. :D

xgirl11
12-29-2012, 13:11
Проблема е ,че като бяхме в нас ни хванаха и като бяхме в тях също :ДД

FuCKkK13
12-29-2012, 13:41
Аз ли не се изразих правилно не мога да разбера...
Аз вкъщи, докато нашите са в нас секс също не мога да правя. Но в момчето е някак по-различно. Родителите като цяло са много по-взискателни за тея неща към дъщерите си, някак ако имат син по-лесно се примиряват с идеята, че води полов живот.

това...


по темата: много ми е интересно като кажете '' рядко няма никой'' тия родители на работа не ходят ли ? ... хотел,свободен апартамент на приятел/приятелка,кола - ако той има,на хижа за няколко дни ?

FuCKkK13
12-29-2012, 13:42
Проблема е ,че като бяхме в нас ни хванаха и като бяхме в тях също :ДД

и ? те не правят ли секс ? или е нещо ненормално ?

xgirl11
12-29-2012, 15:02
Еми все пак да видиш детето ти да се ебе с някое момче нямат против ама не и в нас :Д

liglata_bg
12-29-2012, 16:30
Изоставени сгради, градинки, паркове, пейки, у някой приятел, на някой купон, мазе, в блок някъде по етажите късно вечер, или в някакви помещения тип покрив :D Последните ми хрумнаха ad hoc, ама ако някой е пробвал, да разказва.

Това!

SuNsEt
12-29-2012, 18:58
хотели бол

Никакви хотели.Мотели,че са по-евтини :D

UltraBlue
12-29-2012, 19:02
Лелелелеле тия тоалетни в МОЛ-а са си еб*ли майката братле :D :D :D останал съм с впечетлението от различни теми че 90% от цяла София са се чукали или са им духали там хахаха.. :D

yordan
12-29-2012, 19:28
Изоставени сгради, градинки, паркове, пейки, у някой приятел, на някой купон, мазе, в блок някъде по етажите късно вечер, или в някакви помещения тип покрив Последните ми хрумнаха ad hoc, ама ако някой е пробвал, да разказва.

БожиятАгнец
12-29-2012, 20:09
Аз, ако бях майка и 17 годишният ми син ми кажеше "Ще си водя гадже, стойте си с родата по стаите" щях да го приема нормално, че и да се зарадвам...Какъв е проблема да опита?

pisancety
12-29-2012, 20:41
Не знам нито дали си в апартамент или в къща, обаче аз живях в къща с отделна врата (имах врата към хола, но и врата, която води навън) и с приятеля ми бая пъти сме се промъквали в нас, но това не е било много пъти, защото той живее с брат си и не е проблем да сме в тях.
По темата: Какво като вашите са ви хванали? Пък и те не чукат ли? Все пак е нормално, поне за момчето.

HapkoMaH
12-30-2012, 09:02
Лелелелеле тия тоалетни в МОЛ-а са си еб*ли майката братле :D :D :D останал съм с впечетлението от различни теми че 90% от цяла София са се чукали или са им духали там хахаха.. :D +1 :D

SuNsEt
12-30-2012, 10:21
Лелелелеле тия тоалетни в МОЛ-а са си еб*ли майката братле :D :D :D останал съм с впечетлението от различни теми че 90% от цяла София са се чукали или са им духали там хахаха.. :D
Аз така веднъж в ЦЦС-а си мия ръцете в женската тоалетна и чакам една приятелка да излезе .През тва време в съседната кабинка се чуват някви леки женски звуци ,абе като цяло някви странни звуци ;д Помислих си отначало,че някаква жена реве вътре,после си помислих,че има разтройство... :D :D Едно момиченце се опита да влезе в същата кабинка ,обаче се чу едно 'ЗаетоО!' ;д
И таман да попитам въпросната жена ,дали има нужда от нещо,например тоалетна хартия,гледам от кабинката излизат момиче и момче като първите пичове.Стана ми много тъпо след тва. :D

sweetycherry33
12-30-2012, 12:16
Амии от кой град си ? В София има разни хотели ...

WesSneijder
12-30-2012, 13:06
Ми не е ама като няма друго.
Чудесно предложение! Защо не и в тоалетните в училище?

Trollec
12-30-2012, 18:38
Амии от кой град си ? В София има разни хотели ...
Подозирам ,че и в другите градове има хотели :D

nymphadora
12-31-2012, 07:51
По темата: Какво като вашите са ви хванали? Пък и те не чукат ли? Все пак е нормално, поне за момчето.

Как така какво като?Да,и те се чукат,но са си в собствената къща,големи хора са.Не знам как бих ги погледнала в очите,ако ме хванат.Има нещо,което се нарича морал,понякога е хубаво да надделява над животинския нагон.

KokoDjambo
12-31-2012, 07:56
Да бе с тия тоалетни го направихте световен проблем.Не работи търсачката да ви покажа теми дето доста потребителки от тук са го правили именно в Моладжийските кенефи, а ся ревъъъът :D

dirtyyy
12-31-2012, 08:21
Никакви хотели.Мотели,че са по-евтини :D

Какви мотели бе, хостели направо.
10 лева на вечер :D:D

dream1707
12-31-2012, 08:47
Хах, като заговорихте за у тях, докато родителите му са там ...
Имам приятели, които са го правили на бюрото в хола, у момичето, докато баща и и майка и са били в кухнята. :D
Иначе и ние сме го правили у тях, докато техните са били там (не със сегашния ми приятел) .. и вкъщи също.. те по принцип дори не смеят да припарят до вратата, когато има някой у нас, дори и приятелка да е.

Пък и толкова ли нямате поне един приятел със свободно помещение ... или приятеля ти да има кола (въпреки че никога не ме е кефела идеята) ... По събирания също, все ще се намери свободна стая (въпреки че стават гафове.. казвам ти го от личен опит) ... Има и много такива хотелчета, които предлагат услугата, да ги наемеш за няколко часа.

Само избягвайте тоалетните в молове, заведения и тнт ... това е отвратително.

piffacota
12-31-2012, 12:54
Аз като разберем,че некоя се е ебала по кенефите(нема значение къде) ме хваща гнус от нея.....
Има ли момичета където не са се шибали у кенеф?

gotin40
01-01-2013, 18:44
Ееем не кво като са във вас не можеш ли да кажеш на вашите, че ще дойде на гости! Дори и през деня, и се заключете в стаята си за 30min/1h колкото ви е нужно и т.н. пак и вашите като се пробват да отворят ще се досетят ако са "свестни", но мисля че при момчето в неговата стая ще е по удачно, щот поне после няма да се срамиш пред вашите :p

Foxa^
01-02-2013, 12:40
Дори аз дето съм от Пловдив съм го правил в тоалетните на City Center-a в София ...

GD
01-02-2013, 16:52
Във къщи родителите неса малки деца и много добре знаят какво правите споко няма да влезнат да видят как го правите а и си е тръпка ;)

anonymous708973
01-02-2013, 18:36
Как така какво като?Да,и те се чукат,но са си в собствената къща,големи хора са.Не знам как бих ги погледнала в очите,ако ме хванат.Има нещо,което се нарича морал,понякога е хубаво да надделява над животинския нагон.

Точно.