PDA

View Full Version : Проклета овулация..



missf
12-29-2012, 07:37
Здравейте! Преди 3 дни с приятеля ми правихме секс.Презервативът се беше скъсал,но той НЕ беше свършил.Проблемът е,че по сметки съм била в овулация и ме притесни предеякулационната течност,та на следващия ден (17 часа след акта) пих Ескапел. Има ли шанс да е станал няякой гаф или напразно се притеснявам.Плюс това бих се зарадвала да чуя мнения за Ескапел,тъй като го пих за 1 път и просто умирам от болка..както преди да ми дойде с разликаата,че ми идва на др ден а сега просто си ме боли и умирам..Благодаря ви!

xXxPETYAxXx
12-29-2012, 08:14
Е. то и да е можело да стане гаф, нали си пила Ескапел?! Според мен си го пила излишно, но така или иначе, станалото - станало.
Положителни мнениия относно него няма да чуеш. Иначе при всеки страничните ефекти се проявяват различно, познавам и момичета, които след приема му не са имали странични ефекти, поне не усезаеми от тях самите.

missf
12-29-2012, 08:22
Чудя се да си направя ли и тест за всеки случай,паника голяма съм просто.А както чета,че има и случай,в които дори след приема му е станало оплождане се ужасявам..:Д

dimitar_ak
12-29-2012, 08:26
Сега е рано за тест.

cweeet
12-29-2012, 09:02
Е. то и да е можело да стане гаф, нали си пила Ескапел?! Според мен си го пила излишно, но така или иначе, станалото - станало.
Положителни мнениия относно него няма да чуеш. Иначе при всеки страничните ефекти се проявяват различно, познавам и момичета, които след приема му не са имали странични ефекти, поне не усезаеми от тях самите.

никакви странични ефекти нямаше при мен,просто леко главоболие,което така или иначе си имах.

missf
12-29-2012, 11:21
Да,главоболие от време на време имам и аз..Искам да попитам кога най-рано мога да си направя тест,неизвестността ще ме побърка..
cweeet- колко дни след приема на хапчето ти дойде?

FuCKkK13
12-29-2012, 11:42
абе ти нормална ли си бе момиче ? я спри да се шашкаш ... не е свършвал,дори и да си била в овулация си пила ескапел какво повече искаш ? какви тестове,какви 5 лв ?

shugababe112
12-29-2012, 11:47
Малка си за секс.

marilyn
12-29-2012, 11:53
За какво си го пила тоя ескапел? Според мен е без причина.

Щом не знаеш, че ти е рано за секс... не знам каква сексуална култура имаш, честно...

FuCKkK13
12-29-2012, 11:54
За какво си го пила тоя ескапел? Според мен е без причина.

Щом не знаеш, че ти е рано за секс... не знам каква сексуална култура имаш, честно...

ти остави ескапела ама и тестове ще прави 8-)