PDA

View Full Version : 3G?



druzilla
12-29-2012, 11:28
Такам не знам дали точно тук е мястото,но имам следния проблем - от няколко дни 3G интернета на телефона не ми работи.Звъня в глобул,постоянно ми казва,че всички линии са заети.Със Samsung Galaxy S+ съм.Някой ако има идея как да го оправя ще съм му адски благодарна!

asp1r1n94
12-29-2012, 13:12
След като ти изтекат MB на максимална скорост ти пращат едно съобщение обикновено с линк, отвори го и от там избери ,че искаш да продължиш на ниска скорост turbo.lp.globul.bg/ ,трябва да си в включено 3g

druzilla
12-29-2012, 14:50
Благодаря ти,но не е това.Просто изобщо не ми излиза,че имам 3G,а това с израсходените mb ми се е случвало и преди знам как да го оправя..

asp1r1n94
12-29-2012, 21:24
Питай в някой някой магазин на глобул или германус.

ThEKiNgG
12-29-2012, 21:59
Ако си сменила местоположението си може там да нямат 3G

pepochko
12-30-2012, 15:54
По колко МБ имаш на месец :? Влез в www.turbo.lp.globul.bg през телефона и там ще ти изпише колко МБ ти остават а ако ти остават 0 отдолу трябва да пише зареди още 100 МБ на цена 1 лв или продължи на ниска скорост .. поне при мен е така

perry_the_platypus
12-31-2012, 09:53
Не е проблема в изхабените MB-ти, поне при мен като изтекат MB-тите на бърза скорост и пак си остава 3G-то, просто е по-бавно. Изчакай след празниците и отиди до магазин на Глобул и питай там. Иначе може да си провериш настройките на телефона.
Меню -> Настройки -> Мрежи и безж. връзка -> Мобилни мрежи -> Използване на 2G (ако има отметка, просто я махни). :)
Ако ти е на английски телефона:
Menu -> Settings -> Wireless and networks -> Mobile networks -> Use only 2G networks. А ако въобще не можеш да се свържеш с интернет, виж дали си отметнала Use packet data.