PDA

View Full Version : Ще купувате ли пиратки за нова година



kyka1
12-29-2012, 16:04
Ще купувате ли пиратки и колко пари смятате да отделите за пиротехнически средства :)

druzilla
12-29-2012, 16:07
Ще празнуваме голяма компания и пиратките са отговорност на момчетата,макар че според мен е глупаво да се отделят кой знае колко големи суми за тях. :)

SuNsEt
12-29-2012, 16:53
Майка ми е взела няколко вида,че и някакъв интересен бенгалски огън...Аз и казах да не взима ,амааа...

gugenceto2
12-29-2012, 16:57
Те са купени вече. Май тая година прекалих :D Ама нищо...ще има и за другата :D :D :D

mimi_we
12-29-2012, 17:21
Точно пиратки много мразя. Всичко друго ракети разни какво ли не.. той братовчед ми ще е купил поне един чувал пиратки ама нали няма аз да остана без пръсти..

ninjaiscrazy
12-29-2012, 18:04
Има неща много по-евтини и ефектни от пиратките,по едно време имаше едни пчелички,те са яки,някоя и друга заря,но не римски свещи,а батерии или ракети.Такива неща,това е яко и това съм си взел :)

teenems
12-30-2012, 00:38
Не.Най-вероятно само бенгалски огън.

tomboy
12-30-2012, 09:19
ще си купувам да ...За парите не знам , ама не ми се вярва да са тооолкова много , като се има предвид че на борсата 50 пиратки са 1,50лв. Мислех си и биг тайгър , малко бомбички и една малка заря да взема ама ще видим като отидем да купуваме!

PullMeCloser
12-30-2012, 10:20
Не. С приятели съм и последното нещо, което ще правим, е да гърмим пиратки. Пък и са ми супер противни.

EternalDream
12-30-2012, 10:25
На мен първо не ми харесва това, второ ме е страх. :D :D За поредна година ще мина без пиратки.

bijou
12-30-2012, 13:26
Не. Имам лоши спомени с пиратки от минали нови години.

strawberry88
12-30-2012, 14:04
Не. С приятели съм и последното нещо, което ще правим, е да гърмим пиратки. Пък и са ми супер противни.

Това.

thebigsmile
12-30-2012, 14:52
Вече приятелите купиха, въпреки че не бях много навита. А и не мисля, че трябва да се отделят кой знае колко пари за тях. ;д

xoxi
12-30-2012, 16:11
Надявам се, че не.
Не виждам абсолютно нищо приятно в тези неща. Пиратките са ми най-отвратителни, само шум вдигат, нищо красиво в тях.
Иначе ми е достатъчно да гледам ракетите и фоерверките, които другите хора са си купили. :D

Colouring
12-30-2012, 16:38
Не, не виждам никакъв смисъл, не ги харесвам и.. не ми се занимава.
Имаме бенгалски огън, който и аз не знам защо ни е, ама една приятелка е ентусиаст. :Д

purplegrass
12-30-2012, 18:37
Да... Ще подлудиме съседите ;дд

NqkfaNikakva21
12-30-2012, 18:52
Запасили сме се :Д

DieselBlood
12-30-2012, 19:05
Разбира се. Комшиите ще полудеят. xD

.Wonder
12-30-2012, 19:14
Не намирам абсолютно никаква естетическа красота в пиратките, затова не употребявам такива. Предпочитам да се наслаждавам на цветния танц на фойерверк, отколкото да слушам глухите гърмежи на пиратки.

pifiella
12-30-2012, 21:13
Не, не съм се учила 10 години да свиря на пиано,та да натискам клавишите, след Нова година, с длан...

WesSneijder
12-30-2012, 22:03
Тва с пиратките е някаква тотално детска работа. Нещо гърми и пука пред блока-голямо щастие. В другите теми разправяте как се е шиете с по 3ма наведнъж, тука се занимавате с детски глупости. Ваша си работа в крайна сметка. ;)
Който иска да си играе с факли, димки и тн-да заповяда на стадиона. ;)

purplegrass
12-30-2012, 22:10
Тука половината разправяте как не искате да останете без пръсти...Еми, извинете ама толкова ли сте некадърни, че да не можете да палите пиратки без да си окепазите пръстите..Смисъл окей всеки както иска, ама това с пръстите само ако си 11 годишно лапе може да стане фал или ако пиратките са менте

Doom_Stalker
12-30-2012, 22:21
Не намирам абсолютно никаква естетическа красота в пиратките, затова не употребявам такива. Предпочитам да се наслаждавам на цветния танц на фойерверк, отколкото да слушам глухите гърмежи на пиратки.

http://prikachi.com/images/994/5677994W.gif

Брей, ти си била много естетична.... мърша.

Изгърмял съм толкова пиратки колкото пъти ти не си си бъркала в джобовете.Мисля че беше 98-99 година когато за пръв път хвърлих пиратка... сигурно съм бил на 5-6 годинки. По едно време даже правех сам пиратки, правех експлозиви, по-късно дори самоделни огнестрелни оръжия... В "глухите гърмежи" има толкова много забавление и интересни неща, които ти никога няма да усетиш и разбереш, като например: Подготовката, залагането, предполагаемите разрушения, тръпката от опасността, и т.н. Все интересни неща, които не разбираш и не те вълнуват. Но това не ти пречи да се правиш на интересна и "естетична".... Тъпа лигла.

И вече почвам сериозно да се дразня от сбирщината лигави "куклички" загнездила се в този форум. Не ви ли омръзна постоянно да бъдете "на всяко гърне мерудия"? Това е тема за пиратки... нито разбирате от тях, нито ви интересуват, нито ви доставят някакво удоволствие. Защо тогава постоянно си изливате курвенските, изтъркани мнения за всичко? Правете се на секс-разбирачки и псевдо-романтички в установените за това теми, и оставете пиратките на мира.

petkoo
12-30-2012, 22:42
Пиратки не но виж патрони, за газовия е друга работа вече :D

PullMeCloser
12-30-2012, 23:03
http://prikachi.com/images/994/5677994W.gif

Брей, ти си била много естетична.... мърша.

Изгърмял съм толкова пиратки колкото пъти ти не си си бъркала в джобовете.Мисля че беше 98-99 година когато за пръв път хвърлих пиратка... сигурно съм бил на 5-6 годинки. По едно време даже правех сам пиратки, правех експлозиви, по-късно дори самоделни огнестрелни оръжия... В "глухите гърмежи" има толкова много забавление и интересни неща, които ти никога няма да усетиш и разбереш, като например: Подготовката, залагането, предполагаемите разрушения, тръпката от опасността, и т.н. Все интересни неща, които не разбираш и не те вълнуват. Но това не ти пречи да се правиш на интересна и "естетична".... Тъпа лигла.

И вече почвам сериозно да се дразня от сбирщината лигави "куклички" загнездила се в този форум. Не ви ли омръзна постоянно да бъдете "на всяко гърне мерудия"? Това е тема за пиратки... нито разбирате от тях, нито ви интересуват, нито ви доставят някакво удоволствие. Защо тогава постоянно си изливате курвенските, изтъркани мнения за всичко? Правете се на секс-разбирачки и псевдо-романтички в установените за това теми, и оставете пиратките на мира.


Я леко с тона. Това, че на теб нещо ти е интересно, а на мен не ми е, не ме прави 'мърша'. Прочети пак темата и заглавието и виж какъв е въпросът, всички си отговаряме съвсем конретно, ти си този с отклоненията. Ходи се прави на интересен някъде другаде.

Doom_Stalker
12-30-2012, 23:17
Я леко с тона.
Или какво? Ще ме напляскаш ли.... мършо?

Това, че на теб нещо ти е интересно, а на мен не ми е, не ме прави 'мърша'. Прочети пак темата и заглавието и виж какъв е въпросът, всички си отговаряме съвсем конретно, ти си този с отклоненията. Ходи се прави на интересен някъде другаде.
Темата е за купуване на пиратки, а вместо това се изсипаха 1 тон "естетички" да обясняват как пиратките били отвратителни, неприятни и т.н. И според мен е безсмислено да се дават пари за гримове, лакове, червила, пудрила и всички останали простотии, които не ме интересуват, но не се завирам в съответните теми, и не изказвам мнение за тях. След като нещо не те интересува, и не ти е приятно, недей да даваш мнение за него, което да претендира за общовалидност. Толкова е просто.

kyka1
12-31-2012, 09:00
Не съм направил тази тема да се карате, нали така !?

Bomber
12-31-2012, 09:51
Не
http://prikachi.com/images/504/5679504Y.jpg
И Doom_Stalker защо изобщо се засягаш,когато някой изкаже мнение различно от твоето,в крайна сметка това са само глупави пиратки.И какво като си изгърмял хиляди от тях,и сега ако се гордееш със това :D

SurfSky
12-31-2012, 10:29
Мда,намират се :D И 4-5 самоделни димки ( карамелки ) съм направил :D

dude99
12-31-2012, 12:42
Да , от всичко по - малко :D

Doom_Stalker
12-31-2012, 15:14
Не
http://prikachi.com/images/504/5679504Y.jpg
И Doom_Stalker защо изобщо се засягаш,когато някой изкаже мнение различно от твоето,в крайна сметка това са само глупави пиратки.И какво като си изгърмял хиляди от тях,и сега ако се гордееш със това :D


> "Hurr Durr Твърде стар съм за тези неща, аз вече съм пораснал и голям, вижте ме колко съм велик"
> Твърдиш, че аз се чувствам горд от нещо...

http://prikachi.com/images/208/5681208V.gif

psychopath
01-01-2013, 15:46
Честно казано, това е удоволствието от НГ за разни 15-годишни келеши. Макар и аз да съм се кефел на подобни неща, в това число и по-нетрадиционни (и самоделни) изделия.
Но с годините осъзнах колко глупаво и излишно е това. Излишни пари, които могат да се оползотворят много по-удачно. А и не е оферта да се направиш на пастет и да вземеш да се осакатиш. :D
Предните години от чиста носталгия съм си припомнял детството.

psychopath
01-01-2013, 15:48
Или какво? Ще ме напляскаш ли.... мършо?

Темата е за купуване на пиратки, а вместо това се изсипаха 1 тон "естетички" да обясняват как пиратките били отвратителни, неприятни и т.н. И според мен е безсмислено да се дават пари за гримове, лакове, червила, пудрила и всички останали простотии, които не ме интересуват, но не се завирам в съответните теми, и не изказвам мнение за тях. След като нещо не те интересува, и не ти е приятно, недей да даваш мнение за него, което да претендира за общовалидност. Толкова е просто.

Разсъждаваш като абсолютен ретард. //Девствен метъл, който играе УоУ//. :Д