PDA

View Full Version : Fat Burner



maistorluk
12-29-2012, 19:15
Искам да си взема фат бърнър но се чудя коя е най-добрата марка защото не искам някой некачествен фат бърнър.

DownloadVirus
12-29-2012, 20:23
Не ти трябва fat burner ..

rusinow
12-29-2012, 21:33
Не знам кой е най-добрият, но напоследък много хвалят "Man - Scorch". ;) "DownloadVirus" като толкова ги разбираш кажи причината?

DownloadVirus
12-29-2012, 22:29
Защото не знае от къде пикае от къде сере ,па бърнър ще ми взема.. Ето защо !! ЯСНО ЛИ ТИ Е СЕГА?
Темите от стартъра са една след друга подчертаващи малкото му знания за тренировки и хр.режим ,к'ви бърнари к'ви 5 лева,че и 14 годишен..

rusinow
12-29-2012, 23:01
Само леко с болднатите буквички.. ;) съдейки по профила му пише, чe е на 22г. това няма значение, ако е поне малко наясно с нещата не виждам къде е проблема..

maistorluk
12-29-2012, 23:04
На 16 съм-нещо в профила явно. Пробвах всичко. Абсолютно всичко. За 4 месеца свалих 4 кила като 2 си ги върнах. Може да не съм голям разбирач-признавам си не знам всичко-но пак си имам понятие за какво става въпрос. Сумати часове съм отделил да се информирам във bb-team по различни теми. Освен тоя фат бърнър ми остава само една 4 месечна тренировка insanity със супер строгия хранителен режим. По добре е да не взимам добавки, но като се знам какъв съм, пак нищо няма да сваля. Защо трябва да пишеш хейтърски коментари само не разбирам. Като знаем много неща в сферата на фитнеса дай да хейтваме другите защото знаят по малко от нас и искат помощ. -_-

rusinow
12-29-2012, 23:14
Ти иначе колко кила си? ръст? отностно добавките хубаво е да се взима, но зависи каква.. ти искаш да чистиш или да каваш?

maistorluk
12-29-2012, 23:34
Ами аз съм с доста кила над нормата и с голям процент подкожни мазнини. Тежа 98 кг, висок съм 1.70. Искам да изчистя мазнината. Трагичен е случая при мене ама се опитвам ако не да свалям поне да поддържам тия кила. Сега на 25 януари почвам яко кардио(рано е ама какво да се прави).

DownloadVirus
12-30-2012, 08:13
Ето защо ти дадох такъв коментар,бил съм напълно прав !! 1.70 на 98 кг и искаш да вземаш бърнър.Я питай в бб-теам кажи това,дето каза тук,знаеш ли как ще ти сипят всички,така ще те нахранят,че повече няма да влезеш даже статии да четеш там,като почнат половината с иронични коментари,аз поне ти казах,че НЕ трябва да вземаш бърнър,ето че съм бил прав.Почни с режима по-добре и тренировките.Нещо правиш грешно,много е просто.. Този така строг хр.режим почни да пресмяташ калориите(то при теб не би трябвало да е нужно - имаш много да сваляш) ,но все пак.. Освен ако нямаш някакъв проблем с хормоните,че дори и да имаш,не е нормално да седиш така.

maistorluk
12-30-2012, 11:39
Напълно разбирам че не е нормално това и ми е адски трудно да разбера как не свалям килограми ама. Кой хранителен режим предлагаш? НВД или РБД? Пробвах се да направя нещо с равномерно балансираната диета ама колкото и да пресмятам пари като няма пак трябва да ям помии. Има някакъв даден режим с тези тренировки ама отиди го спазвай. Трябва да се дава по 200-300 лева за храна на месец.

DownloadVirus
12-30-2012, 12:14
150 лева стигат идеално ,без никакви добавки.. Пробвай 40 протеин 40 въглехидрат 20 мазнини ,надали можеш да сгрешиш така.. Тренирай си 5-6 пъти седмично нормално билдърската,па като искаш прави силови тренировки.

rusinow
12-30-2012, 12:19
Трудно ще станат нещата само с диети, недей да чакаш 25 януари.. почвай още от днес във вас. Ако имаш въже за скачане много ще е хубаво то е много хубаво кардио.

maistorluk
12-30-2012, 12:41
risinow - аз ходя редовно на фитнес. По 5 пъти в седмицата като съм си ги разпределил 3 тренировки с тежести и накрая 10-20 минути кардио и 2 тренировки които са изцяло кардио. Аз не се надявам само на диети защото съм минал през това и знам как на втората седмица след диетата ще си върна пак килограмите.
DownloadVirus-трябва обаче така да си изчислявам всичко по грамажи, нали? Аз ще гледам да си направя меню като почна с инсанити на 25. Само да питам става ли да се намалят въглехидратите примерно? Не 40 а 30 някъде.

DownloadVirus
12-30-2012, 14:52
Става,ама няма смисъл при твоят случай.. После след някой друг месец можеш да ги намалиш на 30

maistorluk
01-03-2013, 14:59
А л-карнитина мога ли да го използвам. Има ли някакви странични ефекти от него. Сега се заемам да чета за л-карнитина.

ПС: Също може ли да се използват л-карнитин и протеин едновременно? Л-карнитина за подобряване на изгарянето на мазнини и протеина за възстановяване и предпазване от загуба на МС? Без хейт моля ви!

Ukhtar
01-03-2013, 18:13
Л-карнитина действа, обаче с плацебо ефект.

Без хейт.

maistorluk
01-03-2013, 22:00
Плацебо ефект? Поясни ми.

marrcandy
01-03-2013, 22:16
1во диета редувай 5 дена ниски въглехидрати,1 ден високи и т.н.
2ро вземи си фат бърнер не виждам нищо лошо в тях примерно UNIVERSAL Animal Cuts , mnogo e dobro
3то прави супер серии и разкарай това глупаво кардио,от него не се отслабва.

maistorluk
01-04-2013, 14:26
Да питам за л-карнитина когато се приема 3-4 седмици почва да не действа нали? След колко време долу горе почва пак да действа ако въобще почва някога?

ПС: Също с какво мога да приемам л-карнитина защото ми се пада да го пия точно когато имам хранене. Ще има ли някакъв проблем да се взима преди или след хранене(не знам точно кога трябва, може и това да се поясни).

D*Rose
01-09-2013, 23:52
Два цикъла с Animal Cuts, съобразяваш се с храненето и си ок! Остави го тоя какви ги приказва, кардиото е доста важно, гледай да е под формата на тичане, по-ефективно е от колелото.

DownloadVirus
01-10-2013, 08:00
Карнитина е безопасен в определените дози,но също и толкова безполезен. Все още си мисля,че нямаш смисъл от бърнър..

Kazeone
01-13-2013, 14:02
Преди г/д година от 125кг станах към 85 за около 2-3 месеца. Не казвам, че е правилно отслабване, но така стана.Висок съм 1.93 и в момента съм около 90-95, но ходя на фитнес 4 пъти седмично от 6 месеца и съм качил мускулна маса.
В момента няма никакъв смисъл да си купуваш бърнър, защото така или иначе можеш да свалиш 15 кг за месец без проблем.. Просто наблягай на кардиото - когато аз започнах да отслабвам, правех по 1 час сутрин и 1 час вечер, като преди това взимах по 1 таблетка L-карнитин, затова не съм съгласен, че е безполезен. Отново казвам, за момента няма смисъл от бърнър. А, и :

1во диета редувай 5 дена ниски въглехидрати,1 ден високи и т.н.
2ро вземи си фат бърнер не виждам нищо лошо в тях примерно UNIVERSAL Animal Cuts , mnogo e dobro
3то прави супер серии и разкарай това глупаво кардио,от него не се отслабва.

АХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХА ХАХАХХАХАХХАХА.С кардио се отслабва най-много, не знам как си се заблудил/а толкова.

Когато настъпи момента за бърнър, се замисли за OxyElite Pro. Мисля, че е по-добър от Animal i SYNTRAX FYRE.
А,и задължително мини на хранителен режим. Моя беше НВД (без сладко,тестяно,газирано,со ове и т.н.)

П.С.: Не правех силови тренировки, докато свалях по много.

maistorluk
01-14-2013, 12:41
Искам да попитам карнитина да го приемам ли в дните които не тренирам, защото когато го купих от магазина за добавки пича ми каза да го взимам 30 минути преди тренировка. Не каза нищо за дните в които няма да тренирам. На опаковката също пише че трябва да го приемам 30 минути преди тренировка или някакво друго физическо натоварване. Никъде не пише нищо за нетренировъчни дни.

marrcandy
01-14-2013, 15:45
Преди г/д година от 125кг станах към 85 за около 2-3 месеца. Не казвам, че е правилно отслабване, но така стана.Висок съм 1.93 и в момента съм около 90-95, но ходя на фитнес 4 пъти седмично от 6 месеца и съм качил мускулна маса.
В момента няма никакъв смисъл да си купуваш бърнър, защото така или иначе можеш да свалиш 15 кг за месец без проблем.. Просто наблягай на кардиото - когато аз започнах да отслабвам, правех по 1 час сутрин и 1 час вечер, като преди това взимах по 1 таблетка L-карнитин, затова не съм съгласен, че е безполезен. Отново казвам, за момента няма смисъл от бърнър. А, и :


АХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХА ХАХАХХАХАХХАХА.С кардио се отслабва най-много, не знам как си се заблудил/а толкова.

Когато настъпи момента за бърнър, се замисли за OxyElite Pro. Мисля, че е по-добър от Animal i SYNTRAX FYRE.
А,и задължително мини на хранителен режим. Моя беше НВД (без сладко,тестяно,газирано,со ове и т.н.)

П.С.: Не правех силови тренировки, докато свалях по много.

Не съм се заблудилА , точно така си е. Ако тренираш с големи килограми,отслабваш,ако правиш бързи тренировки,говоря да гониш интензитет на тренировката,също махаш мазнини. Кардиото е за идиоти,които нямат работа. Мое мнение. И мога да ти кажа,че никога не съм правила кардио,а от 75 кг отидох на 58,а имам 14% мазнини в тялото и съм 170 висока. Кво ще ми кажеш сега а?

Kazeone
01-14-2013, 18:41
Искам да попитам карнитина да го приемам ли в дните които не тренирам, защото когато го купих от магазина за добавки пича ми каза да го взимам 30 минути преди тренировка. Не каза нищо за дните в които няма да тренирам. На опаковката също пише че трябва да го приемам 30 минути преди тренировка или някакво друго физическо натоварване. Никъде не пише нищо за нетренировъчни дни.
Ако всеки ден имаш физическо натоварване (силова тренировка или кардио), взимай всеки ден. Ако няма да имаш никаква физ.активност, няма смисъл да приемаш карнитин.

maistorluk
01-14-2013, 20:50
Ако всеки ден имаш физическо натоварване (силова тренировка или кардио), взимай всеки ден. Ако няма да имаш никаква физ.активност, няма смисъл да приемаш карнитин.

Мерси :)

DownloadVirus
01-14-2013, 22:01
l-carnitin = shit

Kazeone
01-14-2013, 22:46
l-carnitin = shit
Ми,не.

DownloadVirus
01-15-2013, 07:30
Ми,да.

Kazeone
01-15-2013, 09:52
Ако искаш да се обзаложим, че има ефект? Особено при хората, които се потят трудно?

DownloadVirus
01-15-2013, 20:08
А би ли споделил тогава какво общо има потта с отслабването и горенето на мазнини.

D*Rose
01-15-2013, 21:06
Абе.. useless си е.. ;/

Kazeone
01-15-2013, 23:05
Sigh...свалил съм килограми, колкото тежи една по-слаба жена, не знам защо казвате, че е useless, след като лично съм видял как действа..

D*Rose
01-15-2013, 23:15
Ако си бил 150кг е нормално (даже и без карнитин), ама ако съм 70кг тоя каритин ще ми подпре ушите... само за 60-80 лева.

Kazeone
01-15-2013, 23:28
O.o Моя карнитин беше 20 кинта за 60 таблетки.. В момента съм си взел от същия за чистене, преди бърнър и ще ви кажа дали има ефек (С по 1 час кардио на ден). 193 съм висок , 95 кг. тежа и БМИ ми е към 15%

marrcandy
01-19-2013, 00:02
195,95 кг,ти си НЕКЪВ скакалец. Хаха,еми щом те влече л-карнитина,пий си го. На мен не ми помогна,нито се потим нито нищо,за мен той е като кардиото- безсмислен :)

MilanBG
01-19-2013, 00:20
Л-карнитина не помага, или поне на мен не ми помогна. Препоръчвам ти новата формула на окси елит про (незнам дали е налична в България) която е без "1.3 dimethylamylamine" тъй като може да ти овреди нервната система. Не мисля, че кардиото е безсмислен начин за сваляна на килограми но също така не трябва да се прекалява. Силовата тренировка може да ти помогне с килограмите точно колкото кардиото.

DownloadVirus
01-19-2013, 13:38
Така е,карнитина работи на база плацебо ефект.

Kazeone
01-20-2013, 02:57
195,95 кг,ти си НЕКЪВ скакалец. Хаха,еми щом те влече л-карнитина,пий си го. На мен не ми помогна,нито се потим нито нищо,за мен той е като кардиото- безсмислен :)

193/95 и съм скакалец.
Кардиото - безсмислено.
Yep, enough said :p

marrcandy
01-20-2013, 08:46
Еми скакалец си. Никаква мускулна маса. Приятеля ми е 176 см и е 101кг. Само мускул има 13% мазнини . Ти си скакалец.
Добре бе умник за какво да правя глупаво кардио? От което ми се доспива. Като мога да правя силова тренировка,да си спукам задника от упражнения и пак да сваля толкова килограми колкото тебе. И си залагам главата ,че изглеждам по-добре от тебе. Нищо,че съм жена,че съм с 20 см по ниска от тебе и ,че тежа 60 кг. Вземи си опознай тялото и тогава ми говори. Има неща, който са строго индивидуални за всеки организъм,но има и такива,който не са. Айде не ме занимавай повече с глупости.

D*Rose
01-20-2013, 11:50
Вземи си опознай тялото и тогава ми говори.


разкарай това глупаво кардио,от него не се отслабва.

Точно, че той си е опознал тялото и е отслабнал от кардиото, но ти не спря да говориш колко безсмислено било. И на мене ми се доспива като го правя, но това хич не означава, че не е ефективно (при мен лично).

edit: Вторият цитат е за да осъзнаеш колко много говориш за общият ефект при кардиото, говори си само за себе си. Отслабва се, но индивидуално, това, че при тебе не става не е в наш интерес.

DownloadVirus
01-20-2013, 12:06
calories in VERSUS calories out - keep it simple :)

marrcandy
01-20-2013, 15:56
Точно, че той си е опознал тялото и е отслабнал от кардиото, но ти не спря да говориш колко безсмислено било. И на мене ми се доспива като го правя, но това хич не означава, че не е ефективно (при мен лично).

edit: Вторият цитат е за да осъзнаеш колко много говориш за общият ефект при кардиото, говори си само за себе си. Отслабва се, но индивидуално, това, че при тебе не става не е в наш интерес.

Ако ще ми изопачаваш думите въобще няма да пиша. Като казвам,че кардиото е безсмислено,имам ПРЕДВИД,ЧЕ КАТО ПРАВИШ ИНТЕНЗИВНИ СИЛОВИ ТРЕНИРОВКИ ОТСЛАБВАШ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО С ТЪПОТО КАРДИО,ПИСНА МИ ДА ПИША ЕДНО И СЪЩО И ДА МИ СЕ ИЗОПАЧАВАТ ДУМИТЕ. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИША. МНОГО ГО Е ОПОЗНАЛ И СИ МИСЛИ ЧЕ Е ЯК КАТО Е 2м висок и е 100 кг. Абе писнало ми е от разбирачи.

D*Rose
01-20-2013, 16:07
Абе писнало ми е от разбирачи.

А на мене от такива като тебе.

И тия интензивни силови тренировки включват ли крака? Защото такива като тебе без да правят кардио принципно трябва да наваксват в краката с отделен сплит. А.. и да, твърдението, че така се отслабвало повече отколкото кардио също е индивидуално.

Това, че го обиждаш като му викаш "скакалец" не означава, че се мисли за як, сеш се?

Кардиото си е много ефикасно и полезно, особено в комбинация с fat burner.

DownloadVirus
01-20-2013, 16:40
Зависи от кардиото и от вдигането на тежести.Такам.. Ако правиш гигантска серия на клек лег тяга военна преса изтлъскване 5-6 базови няма как кардиото (почти) никога да е по-ефективно. Това е една АДСКИ БРУТАЛНА тренировка.
Въпрос @D*Rose какво точно имаш предвид ако не прави кардио трябва да отдели краката в отеделен сплит?

D*Rose
01-20-2013, 17:20
Имам предвид, че кардиото стяга краката, нали? Ако не правиш нито кардио, нито крака (в отделна тренировка само за крака), то те изостават, не се тренират и са в застой. И за да не са, според мен, трябва да се тренират, ако не от кардио, то в ден за крака.

edit: няма проблем, ако иска да ги прави и с гърдите, но тренировката за крака е доста тежка по принцип. Аз примерно си я правя с рамото.

DownloadVirus
01-20-2013, 18:01
Крака с кардио и без кардио винаги се правят ! Те само тия плажни билдъри или другите изглезени путки дето ходят на фитнес само ,за да се хвалят не правят крака.. Клека не може да се измести от нищо.
Кардиото никой не го прави така,че да тренира крака и нищо не стяга.. Аз съм пробвал някои мощни неща относно кардиото,ама то си е чиста тренировка за краката. Бягане 400 метра гладко нормално бягане 50 метра макс спринт повторих около 15 серии (викам си все едно правя крака) Да резултат има,цяла седмица имах мускулна треска,ама никой не прави подобна тренировка... Всички или си тичат леко или още по-зле въртят колелото горе и то не на макс,нищо не правят.. Мен на 50те метра ченето ми висеше направо,краката ги усещах все едно са някакъв израстък.

D*Rose
01-20-2013, 18:28
Крака с кардио и без кардио винаги се правят ! Те само тия плажни билдъри или другите изглезени путки дето ходят на фитнес само ,за да се хвалят не правят крака.. Клека не може да се измести от нищо.

Именно! Точно за това говоря!
А това, че не правят нищо като въртят кардио си е техен проблем.

Mladenoff
01-20-2013, 18:40
SQUAT OR DIE!

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mebud7QBce1qeow5po1_500.jpg

marrcandy
01-21-2013, 08:48
А на мене от такива като тебе.

И тия интензивни силови тренировки включват ли крака? Защото такива като тебе без да правят кардио принципно трябва да наваксват в краката с отделен сплит. А.. и да, твърдението, че така се отслабвало повече отколкото кардио също е индивидуално.

Това, че го обиждаш като му викаш "скакалец" не означава, че се мисли за як, сеш се?

Кардиото си е много ефикасно и полезно, особено в комбинация с fat burner.


В момента не съм в България и съм на таблет. Утресе прибирам и специално ще ти кача снимка на краката ми. Сам да кажеш дали правя клек.

Kazeone
01-21-2013, 10:34
Ако ще ми изопачаваш думите въобще няма да пиша. Като казвам,че кардиото е безсмислено,имам ПРЕДВИД,ЧЕ КАТО ПРАВИШ ИНТЕНЗИВНИ СИЛОВИ ТРЕНИРОВКИ ОТСЛАБВАШ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО С ТЪПОТО КАРДИО,ПИСНА МИ ДА ПИША ЕДНО И СЪЩО И ДА МИ СЕ ИЗОПАЧАВАТ ДУМИТЕ. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИША. МНОГО ГО Е ОПОЗНАЛ И СИ МИСЛИ ЧЕ Е ЯК КАТО Е 2м висок и е 100 кг. Абе писнало ми е от разбирачи.
Моля те, спри да се излагаш. След като утре си качиш снимка на краката, и аз ще си кача снимка на моите, за да си говорим пак, че съм слаб ;Д. За съжаление падам на твоето ниво, ама много дразниш и ми се иска да ти затворя устата.
Иначе, не се обиждам от това, че ме нарича така, все едно ми е :Д. Виж, ако беше някой, който дава добри аргументи и всъщност си личеше, че знае за какво иде реч - можеше и да се садна малко.
Иска ми се да сподели на някой по-добър фитнес инструктор мислите си, особено тези за кардиото, за да може и той/тя да обясни.

Крака с кардио и без кардио винаги се правят ! Те само тия плажни билдъри или другите изглезени путки дето ходят на фитнес само ,за да се хвалят не правят крака.. Клека не може да се измести от нищо.
Кардиото никой не го прави така,че да тренира крака и нищо не стяга.. Аз съм пробвал някои мощни неща относно кардиото,ама то си е чиста тренировка за краката. Бягане 400 метра гладко нормално бягане 50 метра макс спринт повторих около 15 серии (викам си все едно правя крака) Да резултат има,цяла седмица имах мускулна треска,ама никой не прави подобна тренировка... Всички или си тичат леко или още по-зле въртят колелото горе и то не на макс,нищо не правят.. Мен на 50те метра ченето ми висеше направо,краката ги усещах все едно са някакъв израстък.
За да вдигнеш мускулна маса на крака ти трябва клек, няма как. Със този вид кардио се губят страшно мн. мазнини, от което изглеждат по-оформени, но обиколката не им се увеличава. Смисъл, съгласен съм ;д

Mladenoff
01-21-2013, 11:25
Чистене без кардио не става, к'ви фантасмагории пишете тука ?

D*Rose
01-21-2013, 12:59
Чистене без кардио не става, к'ви фантасмагории пишете тука ?

Питай marrcandy, тя не е на това мнение.

DownloadVirus
01-21-2013, 17:34
Е аз чистя без кардио.Става си идеално,не защото не е ефикасно,а защото е скучно. Релеф се прави с храна и тежести
First of all - calories in VERSUS calories out
Second and last - добра тренировка с тежести предразполагаща даже към мускулна хипертрофия..Докато правих релеф и свалих 12+ кг увеличих гръдната с 2,5 cm. Бях натрупал бая излишни мазнини,защото въпреки,че се хранех бая чисто се освинвах,все още не знаех к'во точно да правя и си правих експерименти.

Mladenoff
01-21-2013, 20:51
По пътя на логиката, ако се приемат по-малко калории, от колкото се горят, да...сега си признавам, че не съм много сигурен с по-аеробни тренировки с висока интензивност колко калории се горят, обаче аз една такава тренировка си е приемам като чисто кардио

Everytime
01-23-2013, 23:24
Ще бъда кратък.
Първо - Вируса е върл противник на добавките,въпреки че самият той приема добавки,в което няма нищо лошо.С една дума - хейтър и още една - всезнайко.
Второ - мазнини/тегло се понижават с хранителен режим,ако искате да сте здрави,т.е. по здравословен начин.
Трето - всеки сам преценява дали ще взима добавки,има ли пари за тая работа,навит ли е(тъй като има хора,които мислят,че от ХРАНИТЕЛНА добавка се умира,но както и да е- noobs).
Четвърто - fat burnera би ти помогнал,но не е магическо средство за изгаряне на мазнини,а просто енергитик с екстракти,които подпомагат горенето и метаболизма.L-carnitine - лоша идея и излишни пари. По-добре тичай повече и дай парите за аминокиселини(I mean BCAA's) :)
Та толкова от мен и По-здрави!

И още нещо - по-често хранене - по-бърз метаболизъм-горене на мазнини- доволен си.По-често хранене - това означава предимно белтъци и мазнини като се храниш на равни интервали така,че през целият ден да си сит,да не изпитваш глад,но да си хапвал по малко. Айде успех и има теми за тая работа,а не да се пускат всеки път още и още теми за това,дали ще се умира от фат бърнър.(Малко на хейтър вкл.,ама ти написах основното).

marrcandy
01-28-2013, 20:03
http://prikachi.com/images.php?images/423/5799423x.jpg
обиколка на бедро 2-3см над средата - 58 см.,защото съм сигурна,че ще има въпроси.

DownloadVirus
01-28-2013, 21:09
браво ,голям крак вадиш :D

D*Rose
01-29-2013, 14:43
Ако извадиш и ръка 40 вече ще се комплексирам. :D

Mladenoff
01-29-2013, 15:11
http://prikachi.com/images.php?images/423/5799423x.jpg
обиколка на бедро 2-3см над средата - 58 см.,защото съм сигурна,че ще има въпроси.

Много яки чорапи :D :D Такива с пръсти, винаги съм искал да пробвам :D

marrcandy
01-29-2013, 17:56
Супер удобни са хахахах. И ми топлят междупръстието хахахха . За ръката,нагоре не съм толкова едра. 30 см е. :)

DownloadVirus
01-29-2013, 18:13
Направи я 36-37.Казвам го защото кракът ти е 57-58 ,ще стане тамън 2/3 крак ръката.

marrcandy
01-29-2013, 19:56
Не мерси,така ми харесва. Имам по рождение широки рамене и нещата не изглеждат толкова несъразмерни. Нещо като пясъчен часовник се получава,защото имам 63см талия .

П.с. Все още чакам снимката на скакалеца :)

Kazeone
01-30-2013, 10:13
За да не се снимам 10 пъти, поствам снимка, на която съм съпоставен с човек, висок около 173, и тежащ 75 килограма :
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541956_470400572997037_1639688794_n.jpg (вдясно съм)

Относно краката - сега си измерих бедрото на същото място - 65 см. ми е. Ако се налага, ще се снимам.

marrcandy
01-30-2013, 13:11
И още ли смяташ , че си ме затапил ? :)

Kazeone
01-30-2013, 13:34
Рофл, въпроса не опираше дотам да те затапя, а да ти затворя устата. Трябва да си кръгъл дебил, че да не забележиш разликата м/у мен и човекът на снимката.
Все едно, виждам колко акъл имаш, и че до никъде няма да се стигне, като се спори с теб. Аз ще си правя кардиото, от което 'не се свалят мазнини' , а ти продължавай да си правиш крака - http://www.imdb.com/media/rm1723967488/nm2282610 (Предполагам, че скоро ще заприличаш на тази по средата, ако вече не си така де.)
Не мисля, че има какво още да се говори по въпроса.

firstdiesel
01-30-2013, 14:06
ure dull as teens, u know dat ?! :D :D

иначе бедрото си го бива :D (ще се сдържа от приказки тип Куката)

e aз па имам 55 бедро и клякам 167.5кг - 2 пъти (на третото - пакет! :D) и не се карам с другите кво бедро имам :D

a приятелят на момата дето е 176санта висок и 101 кг и е само с 13% мазнини сиг излгежда така
http://4.bp.blogspot.com/_DzASMiFfKmo/SDn_fw5xauI/AAAAAAAAAEk/hQ7jAT7eCE8/s1600/K%C3%A4nny%2B018.jpg

и само да вметна, Л-карнитина помага, но до там, ти ако мачкаш по 1000 калории над изразходваните ... и 200 грама л-карнитин с мляко да ги мешиш и да ядеш пак нищо!
а кардиото си е за горене на мазнини ама да го правиш праивлно ;) то се изисква аеробна дейност, а не анеоробни полуспринтове ;)
но както каза колегата Вирус, то може и без кардио ама с по-"умно" хранене и по-обемни тренировки с железа

Mladenoff
01-30-2013, 14:52
л-карнитинът е мас трансплантатор...тва не означава, че изгаря мазнините, а че помага за изгарянето им...за какво спорите изобщо не разбирам >.<

marrcandy
01-30-2013, 17:10
Рофл, въпроса не опираше дотам да те затапя, а да ти затворя устата. Трябва да си кръгъл дебил, че да не забележиш разликата м/у мен и човекът на снимката.
Все едно, виждам колко акъл имаш, и че до никъде няма да се стигне, като се спори с теб. Аз ще си правя кардиото, от което 'не се свалят мазнини' , а ти продължавай да си правиш крака - http://www.imdb.com/media/rm1723967488/nm2282610 (Предполагам, че скоро ще заприличаш на тази по средата, ако вече не си така
Не мисля, че има какво още да се говори по въпроса.

Аз я виждам,ти си по-висок от момъка с 20 см. Това е разликата. Това се вижда на снимката. А това че искаш да приличаш на момиченце си е твой проблем,а не мой. Щом обичаш да тичаш,и да си губиш времето , давай. А виждам колко ти е интересно как изглеждам,но мисля да го оставя в тайна за сега,че ще вземеш да се депресираш съвсем. :)))))

Kazeone
01-30-2013, 19:12
Не знам как си видяла, че ми е интересно да знам как изглеждаш, просто констатирах, че приличаш на млада горила в краката (представям си как ще е нагоре,yuck). По-нататък не знам какво още мога да ти кажа..Ще премълча мнението си за теб, защото няма смисъл да се спори с retard - нищо няма да се постигне. А ако наистина не искаш да се депресирам съвсем, спри да пишеш, защото наистина ще ми вкараш някакво хронично отчаяние :(
И отново - не мисля, че има какво повече да се говори ?

DownloadVirus
01-30-2013, 19:27
Не се измъквай,ами дай снимка.Явно се срамуваш от себе си,а вече си обещал.. Знаеш ли какво означава това?

Kazeone
01-30-2013, 20:16
Не знам как стигате до такива заключения :>
http://i50.tinypic.com/1okf9l.jpg

DownloadVirus
01-30-2013, 20:46
Май беше по-добре да не постваш наистина :D

Kazeone
01-30-2013, 20:53
Щото нямам 100 см бедро ли ? О.о
Не мога да ти хвана логиката

DownloadVirus
01-30-2013, 21:13
защото ще стане ду ю ивън скуат :D

Kazeone
01-30-2013, 21:20
Мда, ясна работа. Прави сте, малки са ми краката. Как не ме е срам да споря, та аз дори не се занимавам с фитнес.
Съжалявам за невежеството ми~~

marrcandy
01-31-2013, 06:55
Не знам как си видяла, че ми е интересно да знам как изглеждаш, просто констатирах, че приличаш на млада горила в краката (представям си как ще е нагоре,yuck). По-нататък не знам какво още мога да ти кажа..Ще премълча мнението си за теб, защото няма смисъл да се спори с retard - нищо няма да се постигне. А ако наистина не искаш да се депресирам съвсем, спри да пишеш, защото наистина ще ми вкараш някакво хронично отчаяние :(
И отново - не мисля, че има какво повече да се говори ?

Реших така защото ми пращаш някакви моми с наднормено тегло,и казваш че съм такава. Май ти си този който не разбира а ме аз. Аз изглеждам 30 пъти по-секси и по женствена от всичките ти гаджета,който си имал през живота си.И крачето ти да,точно такова каквото мислех. Сега не ме обеждавай,че нищо не разбирам,и не се измъквай като казваш,че не се занимаваш с фитнес. Ако не го правеше нямаше въобще да започнем този дълъг спор. И ха аз те затапих. А това че не ме харесваш,и че не си падаш по силни ,мускулести жени,е ясно. Не че се имам за много мускулеста,но поне съм постигнала нещо,като гледам твойта снимка. Ти явно си от онези,който си падат по кльощавите идиотки,който правят само кардио във фитнеса,също като теб.

DownloadVirus
01-31-2013, 09:20
kazeone поискай й да ти прати голи снимки на ЛС , за да докаже,че е както твърди секси :D

firstdiesel
01-31-2013, 09:33
kazeone поискай й да ти прати голи снимки на ЛС , за да докаже,че е както твърди секси :D

и аз .. и аз .. и аз искам! :D :D

marrcandy
01-31-2013, 09:44
Голи снимки и да искате няма да ви пратя.

Kazeone
01-31-2013, 10:28
Ммммм,нещо те хвана яд май? Ето, виж, че освен мен и други искат снимки. Не настоявам да са голи, че после ще трябва да си измия очите с киселина, ама поне дай една снимка в цял ръст (с лицето, естествено).
Стана ми ясно какво комплексирано човече си, а и с последния си пост си показа количеството на умствения багаж (правилно се бях убедил - малко е).
Та, още в началото, ако знаех, че спорех с човек с IQ по-малко от на подметка....нямаше да се занимавам. За това кой какво постигнал - хе-хе-ха, дори няма и да пиша по този въпрос.
Та, айде...в краката те видях, че си като трол...сега покажи и лицето, което е толкова секси и женствено.....Освен ако не те е срам, де ?

П.П.: Ако искаш, мога да ти изпратя малко пари за уроци по български език ?

Mladenoff
01-31-2013, 12:40
Тцтцтц....а всичко беше просто една тема за фет бърнърите....

maistorluk
01-31-2013, 13:02
Да и всички ме хейтвахте за това че искам бърнър. Особено вируса... :D

DownloadVirus
01-31-2013, 17:18
Точно хейт ще да е ,просто не разбираш и трябва някой да ти го каже. Но повечето като теб очакват отговор 'да да вземи този и този и ще имаш огромен резултат' После като не направиш нищо трябва да ме търсиш да ме биеш,оти съм ти дал съвет да похарчиш пари за нещо излишно.

maistorluk
01-31-2013, 18:20
Чак да те търся да те бия.. :D Може да се раздразня малко, ама аз лесно прощавам, не търся отмъщение :D

firstdiesel
01-31-2013, 18:55
махайте я тая тема, че ще получа херния няква от смях ...

DownloadVirus
01-31-2013, 18:56
А ок тогаз,значи вземи си 2 фет бърнъра и задължително 5 кутии л-карнитин има на прах по 100 грама и ги пийвай за месец всичкото.Не чети дози,за големи резултати иска големи дози (muscle) :D

firstdiesel
01-31-2013, 19:18
А ок тогаз,значи вземи си 2 фет бърнъра и задължително 5 кутии л-карнитин има на прах по 100 грама и ги пийвай за месец всичкото.Не чети дози,за големи резултати иска големи дози (muscle) :D

прави си попара с Л-карнитин :D

maistorluk
01-31-2013, 19:49
А ок тогаз,значи вземи си 2 фет бърнъра и задължително 5 кутии л-карнитин има на прах по 100 грама и ги пийвай за месец всичкото.Не чети дози,за големи резултати иска големи дози (muscle) :D

Тва е първото нещо което ще направя утре щом стана. Проблем ли е да го пия с тестостерон? :D :D :D

Mladenoff
01-31-2013, 19:54
Те тестостерона го продават в PVC шишенца от 330, 500 и 1500 мл. , нЪл тъй ?

Delvecchio
01-31-2013, 19:57
Вместо бърнър,мини на диета Аушвиц.Ти видял ли си концлагерист с мазнини? :D

maistorluk
01-31-2013, 20:55
Вместо бърнър,мини на диета Аушвиц.Ти видял ли си концлагерист с мазнини? :D
Ми не, ама не пречи да опитам :D :D :D

DownloadVirus
01-31-2013, 21:32
Мини на дву-месечен режим цигари кафета и наркотици и ще си пушка за лятото.

maistorluk
02-01-2013, 10:03
Мини на дву-месечен режим цигари кафета и наркотици и ще си пушка за лятото.
Само дето ще стана пушка дето няма да стреля ама карай :D

TykaSePisheNick
02-01-2013, 18:21
Ммммм,нещо те хвана яд май? Ето, виж, че освен мен и други искат снимки. Не настоявам да са голи, че после ще трябва да си измия очите с киселина, ама поне дай една снимка в цял ръст (с лицето, естествено).
Стана ми ясно какво комплексирано човече си, а и с последния си пост си показа количеството на умствения багаж (правилно се бях убедил - малко е).
Та, още в началото, ако знаех, че спорех с човек с IQ по-малко от на подметка....нямаше да се занимавам. За това кой какво постигнал - хе-хе-ха, дори няма и да пиша по този въпрос.
Та, айде...в краката те видях, че си като трол...сега покажи и лицето, което е толкова секси и женствено.....Освен ако не те е срам, де ?

П.П.: Ако искаш, мога да ти изпратя малко пари за уроци по български език ?
Ти пък колко си ограничен.Цяла тема си защитаваш смехотворната теза, че едва ли не т'ва кардиото е "манна небесна" и, който не прави кардио е баси лузъра, неандерталеца, от нищо не разбира и 100% е дебелак.Провокираш момиче, че е с малко бедро и след като тя извади бедро по-голямо от твойто се ската с мнението "ми аз не ходя на фитнес".Че и на всичкото отгоре заключи, че е грозна хахах

ПП:И за да не съм напълно офтопик:
Авторе вземи си фет бърнър.То се е видяло, че само си търсиш оправдание да си го купиш - ми купи си го.Разгледай кой бърнър е най-продаван и най-харесван и си го купувай.

Kazeone
02-01-2013, 19:37
Приятелю, бих те посъветвал отново да прочетеш мненията от началото. Къде съм казал, че който не прави кардио е неандраталец и т.н.?? Чисто и просто казах, че кардиото никак не е ненужно, както въпросната заяви.
Също така бих ти препоръчал да се запознаеш със значението на думата 'сарказъм'. Ще ти послужи в живота.
Къде съм я провокирал, че е с малко бедро ?!!? Тя сама каза, че ще си качи снимки - тя отвори темата.
Бих поспорил и кой е ограничен, макар че вече наистина не ми се занимава.
Относно заключението, че е грозна - ако може да ми посочиш къде съм го казал, няма да е зле.

П.П.: Още чакам снимка.

TykaSePisheNick
02-02-2013, 12:34
Къде съм я провокирал, че е с малко бедро ?!!?


След като утре си качиш снимка на краката, и аз ще си кача снимка на моите, за да си говорим пак, че съм слаб ;Д.

Относно заключението, че е грозна - ако може да ми посочиш къде съм го казал, няма да е зле.


Ето, виж, че освен мен и други искат снимки. Не настоявам да са голи, че после ще трябва да си измия очите с киселина, ама поне дай една снимка в цял ръст (с лицето, естествено).

Та, айде...в краката те видях, че си като трол...сега покажи и лицето, което е толкова секси и женствено.....Освен ако не те е срам, де ?


но ходя на фитнес 4 пъти седмично от 6 месеца и съм качил мускулна маса.
В момента няма никакъв смисъл да си купуваш бърнър, защото така или иначе можеш да свалиш 15 кг за месец без проблем.. Просто наблягай на кардиото - когато аз започнах да отслабвам, правех по 1 час сутрин и 1 час вечер, като преди това взимах по 1 таблетка L-карнитин, затова не съм съгласен, че е безполезен. Отново казвам, за момента няма смисъл от бърнър. А, и :


АХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХА ХАХАХХАХАХХАХА.С кардио се отслабва най-много, не знам как си се заблудил/а толкова.

П.С.: Не правех силови тренировки, докато свалях по много.

Всъщност, т'ва мнение не е аргумент, ама е толкова пълно с бисери, че реших да ти го репостна ей-така, току виж си се усетил кви си ги писал.Да сваляш 15 кг на месец без проблем?Тва на 100кг човек са 15% телесна маса, к'во за 3 месеца сваляме 45% тегло без проблеми, а? (само да вметна: тялото не е само мазнини и мускули; костната система, органите и мускулатурата заемат много голяма част от тея 100 кила...).Отделно, че при дълго монотонно кардио гликогена в черния дроб бързо спада и познай тялото откъде набавя енергия.Ми не, не е от излишните мазнини.


Ако всеки ден имаш физическо натоварване (силова тренировка или кардио), взимай всеки ден. Ако няма да имаш никаква физ.активност, няма смисъл да приемаш карнитин.

Ей тъй, щот съм зъл и т'ва ше репостна.Като не си наясно с материята не говори глупости, ще вземат да те послушат хората...

Честно, аз не виждам два поста, в които не си противоречиш.Освен тея, в които твърдиш, че с 2 часа и нагоре кардио, карнитина ти е помогнал да свалиш.

ПП:Относно сарказма..Ми аз не виждам сарказъм в твоите мнения.Ти пък вземи прочети от някъде за понятието "хипербола", като си толкова начетен. (т'ва се отнася по-скоро за искането ти да ти извадя къде си казал, че който не прави кардио е неандерталец)

ПП2:И да, има по-добри начини за сваляне на мазнини от 2 часа кардио на ден.

Kazeone
02-02-2013, 17:08
От посочените примери, не успяваш да докажеш по-горе споменатите от теб твърдения. Не знам дали нарочно се опитваш да изопачиш АДСКИ много нещата, които съм казал ИЛИ си просто....mentally challenged ?
Относно хиперболата - ми, не. Никъде не съм използвал, просто това е реакцията на повечето хора, които прочетат, че кардиото е безполезно.
До ден днешен нямам никакви здравословни проблеми от сваленото тегло,sooo...yeah.. Много обичам така да ми приказват - " Не бе, ама на теб 100% ти е станало нещо."...ама всъщност нищо ми няма. Това малко ми напомня на израза - "Нека някой да каже, че сестра ти е к*рва, пък после върви да обясняваш на хората, че нямаш сестра."
Все тая, де.. Виждам, че не си по-далеч от marrcandy, затова не мисля, че има смисъл да споря и с теб. Умният човек е казал - "Накажи глупака с мълчание", и точно това смятам да направя. По-умния отстъпва,no ?

П.П.: Ама все още искам да видя снимка :3

DownloadVirus
02-02-2013, 17:20
А трябваше да се чувстваш яко затапен и унизен,оти момичето има по-голямо бедро от твойто (визуално да речем :D)

Kazeone
02-02-2013, 17:48
Снимал съм се на 3 метра от огледалото, нямам възможност да съм толкова близко -.-

DownloadVirus
02-02-2013, 17:54
О да от близко щеше да изглеждаш огромен - уау !

Kazeone
02-02-2013, 18:08
Ми, трябва малко акъл, че да се усетиш, че когато един предмет е по-близо изглежда по-голям.. Или ти, като виждаш една сграда от 4 километра, като си на 100 метра от нея изглежда по-малка?
Не съм саднат, защото си се гледам на живо - имам достатъчно големи крака за телосложението ми, даже имам желание да ги понамаля малко :>. Пък и съм почти сигурен, че както само гледаш да флеймиш тука, че твоите няма да са...възхитителни :>.
Вече мисля да отговарям само на първия галош с когото спорех, за това не мисля да пиша повече.
Освен ако не видя снимка :о

DownloadVirus
02-02-2013, 18:10
Я дай усет малко,че ставаш вече смешен.

Kazeone
02-02-2013, 18:14
Какво не ти стана ясно, че да ти обясня с по-прости думи?
Не ми се започва спор и с 3ти човек, става еднообразно вече.

DownloadVirus
02-02-2013, 18:19
Недей,остави снимките да спорят,ние ще мълчим ;)

Kazeone
02-02-2013, 18:29
И само не разбрах, за какво беше включването от твоя страна, ама нвм.
Ти и онези двамката ме отчаяхте напълно. Наистина, не мисля да пиша повече тук, защото и без това се е видяло, че нищо няма да постигна. Жалка пасмина сте, няма оправия за вас :<
Тъй като се имам за по-акълен от вас тримата, единствено бих заявил, че наистина няма смисъл да продължава да се спами в темата на човека (той само питаше за fat burner), ама нещо ми казва, че няма да си затворите устите. Meh, w/e, хубаво че поне нямам познати, като вас.
ANYWAYY,have a nice life you guys <3.
П.П.: Наистина бих се зарадвал на снимка. cya

TykaSePisheNick
02-02-2013, 18:30
От посочените примери, не успяваш да докажеш по-горе споменатите от теб твърдения. Не знам дали нарочно се опитваш да изопачиш АДСКИ много нещата, които съм казал ИЛИ си просто....mentally challenged ?
Относно хиперболата - ми, не. Никъде не съм използвал, просто това е реакцията на повечето хора, които прочетат, че кардиото е безполезно.
До ден днешен нямам никакви здравословни проблеми от сваленото тегло,sooo...yeah.. Много обичам така да ми приказват - " Не бе, ама на теб 100% ти е станало нещо."...ама всъщност нищо ми няма. Това малко ми напомня на израза - "Нека някой да каже, че сестра ти е к*рва, пък после върви да обясняваш на хората, че нямаш сестра."
Все тая, де.. Виждам, че не си по-далеч от marrcandy, затова не мисля, че има смисъл да споря и с теб. Умният човек е казал - "Накажи глупака с мълчание", и точно това смятам да направя. По-умния отстъпва,no ?

П.П.: Ама все още искам да видя снимка :3
Това ли ти беше защитата, жалкар?Кво викаше 2 страници по-назад?Мадамата не давала аргументи, а?Е, аз ти изкарах няколко аргумента и едиственото, което ти хрумна беше да кажеш, че си се снимал далеч от огледалото?

ПП:И не, не казвам, че ти е станало нещо (аз изопачавам думи, right?), даже се надявам да не е така, но когато даваш съвети на новаци внимавай с подхода, щото не знаеш за какво ще се хванат.Тези 15 кг. загуба на телесно тегло са пълна утопия и най-много да докараш някой до анорексия.Ако си постнеш едно примерно меню от този твой период съм сигурен, че ще си под 1000ккал на ден, което да не ти говоря доколкото ти е забавило метаболизма, намалило кол-вото на полезни в-ва в организма ти (да, повече са от протеини, въглехидрати и мазнини видовете вещества в организма ти) и е довело до загуба на предимно активна маса. (под активна маса разбирай ефективна.Да, и това не са мазнините).Относно карнитина дето го разправяш насам-натам не ща да споря, но ако се поразровиш по-обстойно ще видиш, че и той е чисто плацебо, особено съчетан с НВД...

DownloadVirus
02-02-2013, 18:57
И
Тъй като се имам за по-акълен от вас тримата

А доказваш обратното. С кое точно доказа,че си по-акълен от тримата ни? С това,че даде неадекватна снимка,на която не си личи,че тренираш даже и ясно си личи,че си сляп и прост , на това отгоре си путка и нямаш капчица чест да не пишеш повече,защото момичето извади по-голям крак от теб,а ти си продължаваш и продължаваш да се оправдаваш,че била от далеч..
А btw продължаваш да пишеш и всеки следващ твой пост се предполага според теб да е последен преди постване на снимка , пишеш по наш адрес и си убеден,че ние ще продължим разговора и няма да спрем (хайде бе,много умен си бил :lol: )
Смешка и половина.

firstdiesel
02-02-2013, 20:19
DOUBLE FACEPALM!

marrcandy
02-18-2013, 18:46
Първо ме нарече грозна цитирам - трол,после ме нарече дебела,сравни ме с някаква дебелана,след това тъпа. Еми помисли пак кой е жалък? Аз само ти доказах ,че грешиш. Мен такива смешки като тебе не могат да ме засегнат. Уроци по български,не мерси. Обаче май ти имаш нужда,като гледам не можеш да се изразяваш добре. А пък и едва ли можеш да си го позволиш.
А ето и снимката http://twitter.com/marrcandy/status/303574080911732736/photo/1
за да приключи спама ти.
П.п. Нарочно е от туитър,защото няма как да я постна :) нямам дори и фб