PDA

View Full Version : Къде бъркам ?



painmaker
12-29-2012, 20:03
Здрастии на всички !

Моят проблем е отчайващ и същевременно особен ! Работата е там че за тази година имаше 5 момичета който ме грабнаха но не се получи със никоя интересното е че и петте ми казаха че съм готин и сладък но нямало нищо да излезе ! Аз съм по-различен от мойте съученици ,за разлика от тях аз чета книги и не се интересувам от последната игра или от последната клюка ! Не съм лош човек ,вежлив съм и винаги усмихнат и за жалост май рядко мисля за себе си и в един момент излиза че помагам и след това никой не ме подкрепя но както и да е ! Според приятелите ми съм прекалено добър и момичетата ме вземат само като приятел ,макар че показвам че имам някакви чуства ! През целият си живот се оказва че съм имал само една приятелка ! Вече напълно се отчаях и не виждам изхода от ситуацията си ! Моля дайте съвети !

petkoo
12-29-2012, 20:24
От една страна е страхотно че ти казват че си добряк но от друга вече все по-малко момичета, харесват такива момчета както има една поговорка "момичетата харесват боклуци" но от това да не ти пука бъди себе си и някой ден ще срещнеш правилната ;)

smile12345
12-29-2012, 20:35
От една страна е страхотно че ти казват че си добряк но от друга вече все по-малко момичета, харесват такива момчета както има една поговорка "момичетата харесват боклуци" но от това да не ти пука бъди себе си и някой ден ще срещнеш правилната ;)
според мен пък момичетата харесват стойностни момчета, защото повечето са си патили от ''боклуци'' и им е писнало от такива...просто е доста трудно да се намери правилен човек, защото добрите момчета в днешно време са изключително малко..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
просто ти трябва време...все някоя ще те хареса, може би не си готов още, щом нищо не се случва-просто изчакай малко и си остани такъв какъвто си, в никакъв случай не се променяй..продължавай напред и не се отчайвай;
'за всеки влак си има пътници'..;)

EternalDream
12-29-2012, 20:45
Какво да правиш? Бъди търпелив. Правилното момиче ще се появи все някога. И тя ще оцени това, което си. По-добре да почакаш малко, от колкото да си с някоя, която няма да те заслужава. Ти решаваш все пак.

painmaker
12-30-2012, 09:50
Определено ще почакам ! Рано или късно както казахте ще се появи ! Мерси за ободряването !

SuNsEt
12-30-2012, 09:55
Като гледам си много 'възклицателен' !!!!



пп:хубавите хора се срещат трудно.Не ги търси в просташки компании и безсмислени разговори.

Enchanting
12-30-2012, 09:56
Дори е много хубаво, че си добър и не си като ,,боклуците,, . За жалост се срещат все по- рядко.
И да-- Бъди себе си . Останалото ще се нареди. :)

Azoria
12-30-2012, 10:29
През целият си живот се оказва че съм имал само една приятелка !

За 15 годишния ти живот това сигурно е ужасно...

Трябва да има някакъв проблем в теб щом 5 различни момичета те режат една след друга. Съжалявам, че ти го казвам, ама..
И без това ти е рано, ще се намери и за теб момиче, просто явно не е сега времето.

painmaker
12-30-2012, 11:46
Работата е там че не виждам къде ми е проблема ! Обличам се нормално ,подържам си тялото във добра форма ,изключително рядко се драча ,имам чуство за хумор ,не съм грозен ,общителен съм и пак нищо не се получава. А относно сменянето на компанията ,при мене е трудно тъй като живея в малък град и да кажем че всички се познаваме !

Azoria
12-30-2012, 12:17
Ами държанието ти? Възпитанието? Подхода към момичетата?

painmaker
12-30-2012, 12:26
По-принцип съм много добре възпитан ! Държа се нормално не съм агресивен ,нито нахален ,старая се да направя добро впечатление. А относно подхода ми ,различен е спрямо момичето !

sexa_na_kompleksa
12-30-2012, 14:15
И твоето време ще дойде.
За човек, който чете много книги, не пишеш много грамотно...

painmaker
12-30-2012, 14:27
Пиша през телефон и ми е странна клавиатурата му ! Не мога да свикна още и на мен не ми е приятно ама в момента не мога да седна на компютър !

ameli
12-30-2012, 19:08
Е не се имай за толкова безгрешен, все нещо ти куца щом те режат така.
Самочувствието си прегледай, нещо женкар въртиш по 5 момичета.. Ще дойде подходящата, спокойно.

Canis_Dirus
12-30-2012, 19:34
Most probably - You Don't Even LIFT!

GD
12-31-2012, 15:20
Целия проблем че останаха много малко свестните момичета и момчета които знаят какво искат знаят как да какво да направят. Твоята половинка си те чака някъде но недей да се отчайваш.

valdesbg
12-31-2012, 16:02
Проблема е че си мекотело и който ти свирне тичаш да помагаш. Прекалено безгръбначен си и не си отстояваш мнението. Е как да те харесат за нещо повече от кошче за отпадъци? Дай малко уважение към себе си... скръцни със зъби и дръж на твоето.

besso
12-31-2012, 16:39
Валдес е малко груб, но идеята му е правилна - жените (а и мъжете) искат да имат до себе си индивидуалност а не някой нагаждач. Можеш да си най-красивия, да ги засипваш с любовни обяснения и подаръци и да си най-големия кавалер на света и да останеш в графа "приятели". Просто поставяй себе си на първо място, за да те уважават преди всичко. Иначе само ще те използват и ще те захвърлят за по-недодялани типове. Поработи над самочувствието си и гледай своя си живот.
Успех през новата година! :)

Mr.Killer
01-01-2013, 03:20
Прочетох преди малко подобна тема. И в двете теми все едно се огледах в огледалото. И аз се бях отчаял ,когато бях на 14. Бях се отчаял,че си нямам приятелка. Дори и сега си нямам приятелка,но не съм се отчаял. Не съм имал сериозно връзки до сега,просто някакви измислени. Аз също се държа добре с момичетата,особено ако е момичето ,което харесвам. Преди два,три месеца си харесвах едно момиче ,забивах я ,но нищо не се получи. Държах се прекалено добре с нея и явно тя ме възприе само ,като аверче. Не мога да се държа ,като по друг начин. Не мога да се променя,дори и да можех нямаше да го направя.
Запомни: Бъди себе си и правилният човек ще те открие. :)

valdesbg
01-01-2013, 06:03
Килър.. на изключително грешна вълна си... Човек не бива да си седи на едно място и да чака. Като кон на празна ясла, и като жаба по време на дъжд. Човек трябва да се адаптира и променя.. ако иска да оцелее. А това включва динамична промяна на концепцията "себе си".

Сети се какво е станало с неандерталците, мамутите и динозаврите. И се сети какво е станало с хомо еректус и дребните мишевидни бозайници по същото време.

anonymous708973
01-01-2013, 08:52
Човек трябва да се адаптира и променя.. ако иска да оцелее. А това включва динамична промяна на концепцията "себе си".

Замислете се над това.

SisiStrange
01-01-2013, 12:39
И преди съм писала великото ми мнение в тоя форум: "Разликата между свястно момче и подметка." Имам чувството, че адски малко хора разбраха смисъла. Както и да е.

Делиш света на несвястни, грубияни, боклуци И мили, добри, интелигентни момчета. Няма такова нещо. За жените светът се дели на лигльовци и мъже. Един мъж не е груб, лош и не се отнася лошо с теб, просто си стои на мястото. Отстоява си мнението, знае кога да тропне с крак и кога да е романтичен. Тези, които твърдите, че сте добри момчета и затова не ви харесват... вярвайте си, ако това ви успокоява. Въобще не е нужно да си грубиян, да играеш игри и да пушиш/пиеш/въртиш бройки, за да си харесван. Даже точно обратното. Но няма как да те харесат, докато се мъчиш за всичко да угодиш, отстъпваш на всеки спор и се държиш като... валдес каза мекотело май, става. Момичетата като цяло си падат МНОГО по зрели момчета, с интереси, с личен живот, забавни, интелигентни, начетени и умеещи да си пазят достойнството във всякакви моменти. Да знаеш, че можеш да го гушкаш, да си говорите, да е мил и сладък, но посмъртно не можеш да му се качиш на главата.

anonymous708973
01-01-2013, 19:37
Точно.

Плюс това, че едно момче не е мил и добър с всяко момиче, е плюс. Щото иначе какво прави мен, която получавам това отношение, специална?

marilyn
01-01-2013, 23:22
Работата е там че не виждам къде ми е проблема ! Обличам се нормално ,подържам си тялото във добра форма ,изключително рядко се драча ,имам чуство за хумор ,не съм грозен ,общителен съм и пак нищо не се получава. А относно сменянето на компанията ,при мене е трудно тъй като живея в малък град и да кажем че всички се познаваме !

Промени си обкръжението, не се занимавай с момичета, с които виждаш, че няма да се получи, започни да общуваш с хора като теб.

besso
01-02-2013, 05:41
SisiStrange го е обяснила много добре! Жените търсят сигурност и стабилност. Ако им тичаш по гъза за каква сигурност може да става дума?! Да си зрял мъж значи не да бъдеш жертва, която се носи по течението и се нагажда според обстояталствата а ти самият да правиш промените, тоест да имаш власт над живота си. Това дели лигльовците от мъжете.

Да, те самите знаят от обществото, че мъжа трябва да е мил, добър, грижовен и затова ще се колебаят между теб и някой, който е по-груб и глупав, но знае какво иска и как да го получи. Познай накъде ще наклони везната.. ;) И не, няма да го избере, защото е боклук, а защото с него чувства сигурност и стабилност и ще й прави живота интересен, вместо да й бъде прислужник. Няма какво да се сърдиш на жените, просто света не съвпада с филмчетата на Дисни. :)

Е, вече знаеш как стоят нещата, дерзай! :) Чакаме да се похвалиш!

marlina
01-02-2013, 13:38
Не се отчайвай просто изчакай момичето което наистина ще те заслужава и ще оцени това че ти ще даваш всичко за нея и че може да бъдеш също и приятел на който може да има доверие... поне според мен това да можеш да разчиташ на човека до теб е най важно...! И един съвет ако чакаш кифличките да го оценят няма да стане...! ;) ;)

3oPuTy
01-02-2013, 16:37
Момиченцата харесват "лоши момчета".Спокойно,като излязат от тийн-годините ще започнат да ценят подобно поведение и държание много повече :) А до тогава остани верен на себе си и не се опитвай да приличаш на някой друг :)

DENKAZ
01-03-2013, 00:32
Бил съм нещо като теб, но околните ме накараха да се променя и понякога използвай точка.!

TheBobqk
01-03-2013, 06:51
Според приятелите ми съм прекалено добър и момичетата ме вземат само като приятел ,макар че показвам че имам някакви чуства !

Това е проблемът за модерните мадами. Те искат обиколкта на ръката ти да е поне 90см, да плюеш и псуваш, трябва да си тъп като галош, с две думи анаболна батка с пилешки мозък. Малко хора ценят умните и вежливи момчета, за което ти правя евала. Не се отказвай и ще намериш момичето. Но смятам, че щом приятелите ти са ти казали, че си прекалено добър, не са сгрешили. Бъди добър, бъди себе си, но не позволявай да те използват и да те захвърлят. =)

Mary_Jane_69
01-03-2013, 22:12
сякаш искаш да се докажеш, че не си по - малко стока от останалите бройкаджии. я стига, за всеки влак си има пътници.... успех