PDA

View Full Version : Проблем с рутер - моля за помощ!



crazycooper
12-29-2012, 22:29
Проблема е следния. Родителите ми са в чужбина и са си дали паролата на някакъв комшия, като се разбрали да делят интернета тъй като е по скъп. Да ама ония не плащал и реших да им сменя паролата като им влезнах в компа през ТиймВиеуер. Влезнах в настройките на рутера и на Защита/Парола изтрих старата и въведох новата след което натиснах "Apply" и ме изхвърли от компа. Обадих им се по телефона и им казах да се свържат на ново, но то ги свързваше автоматично с старата парола и нямаше интернет достъп. Обясних стъпка по стъпка как да изтрият безжичната мрежа и когато се свързаха на ново им пойска парола обаче.. с новата показвало "Грешен ключ". Въведоха и старата и се свързва "Сила на връзката - Отличен" и пак "Няма интернет достъп" Не ги пуска нито в скайп нито в браузъра. Къде е проблема? Само 1 смотана парола смених и сега ги оставих без интернет и ми е гузно. Моля, който разбира да изпише едно мнение.Благодаря!

п.с. Рутера е някакъв OTE CONN X

npp
12-30-2012, 07:36
разгледай добре рутера и виж какво още пише на него?, това 'ote conn x' може да се окаже че е само вид услуга на компанията 'ote'