PDA

View Full Version : Моля за помощ. ;д



shaket0
12-29-2012, 21:52
Здравейте та искам да ви попитам как да подходя на 2-рата ми среща днес с момичето което го харесфам си говорим от 1 седмица някаде по фейсбоок и днеска реши да излезем излезнахме иииии просто незнам беше ми някфо мн конфузно говорихме си ама се трябваше да измислям теми и тфа отнемаше мн малчание и като я изпратих до тях тя каза че и другиден ще е свободна и ще излезнем пак та искам да ви питам какво да я питам как да подходя малку тъп вапрос ама...

druzilla
12-29-2012, 22:14
В началото е нормално да го има това неловко мълчание,но с времето ще се отпуснете и няма да има такъв проблем.
Предполагам,че имате някакви общи интереси,които да обсъждате.Попитай я какво харесва примерно.Задавайте си някакви въпроси,за да се опознаете.Не е толкова сложно,те нещата ще ти дойдат на момента.А ако неловкото мълчание продължи прекалено дълго,можеш просто да я целунеш,при нас това разчупи леда доста бързо. :D Заведи я на някое хубаво и интересно място,където можете да правите нещо друго освен да говорите...

limoncho
12-29-2012, 22:24
Razpitvai q za momicheshki neshta... momichetata obichat da govorqt za sebe si, za mestata kydeto hodqt, drehite, koito obichat da nosqt, detstvoto si...
Pravi i komplimenti chesto. Gledai da sa iskreni, no ne stavai dosaden.
Goviri i za sebe si, no vkliuchvai i neq v razgovora. Ako pyk tolkova nqma za kakvo da si govorite, pitai q kakvo bi napravila i kak bi reagirala v razlichni situacii, naprimer ako ostanete na samoten ostrov ili neshto drugo - izpolzvai glavata si, no go davai po-poleka ot nachalo.
Gledai q v ochite i zaglejdai ustnite i. Ako si zabaven i izmislqsh interesni temi tq nqma da ima tyrpenie do sledvashtata sreshta :)

shaket0
12-30-2012, 09:28
Мерси много за саветите за другият пат като се видим ще знам какфо да правя вече.
Мерси пак. :)

SuNsEt
12-30-2012, 10:06
харесфам фейсбоок незнам някфо конфузно тфа малчание малку тъп вапрос ама...

...като те гледам ,колко си неграмотен хич не се изненадвам,че не сте имали тема на разговор.Пропаднала история...

mlakniwe
12-30-2012, 10:28
Здравейте та искам да ви попитам как да подходя на 2-рата ми среща днес с момичето което го харесфам си говорим от 1 седмица някаде по фейсбоок и днеска реши да излезем излезнахме иииии просто незнам беше ми някфо мн конфузно говорихме си ама се трябваше да измислям теми и тфа отнемаше мн малчание и като я изпратих до тях тя каза че и другиден ще е свободна и ще излезнем пак та искам да ви питам какво да я питам как да подходя малку тъп вапрос ама...


Поста може да се използва в упражнение по БЕЛ или за матурата по БЕЛ

diamant4eto66
12-30-2012, 11:20
Наистина граматиката ти куца очевидно, така че можеш да разчиташ, че ще те хареса такъв какъвто си, друг шанс нямаш, поне според мен.

sexa_na_kompleksa
12-30-2012, 14:20
Може да прочетеш някоя книга и после да я обсъждате....

daniel1995
01-01-2013, 20:19
Аз няма да правя забележки за граматиката (нетипично в мой стил), защото достатъчно те критикуваха.
Иначе от моя опит мога да ти кажа, че когато момичето не те познава добре и го е срам (не всички момичета са така). Затова от твоя страна ти трябва да я предразположиш и да я накараш да се чувства добре. По-горе ти дадоха достатъчно добри съвети. Бъди себе си най-вече.